Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Znao sam da je blizu granice, al mislio sam da ima još fore ako odigra sve do kraja.

Kad pade na Sohanovom ulazu 2 min pre kraja i 17 razlike, zanemeh.

Link to comment
23 minutes ago, Hele said:

Ali sto se jutjub kanal zove Poku highlights - kakva promasena investicija 🤣

 

 

poku je imao odlicne hajlajce u oklahomi :i

Link to comment
Quote

Denver Nagetsi nakon 66 utakmica prošle sezone:
• 46-20 skor
• 117,4 ofanzivni rejting
• 113,2 defanzivni rejting
• Prvi na Zapadu

Denver Nagetsi nakon 66 utakmica ove sezone:
• 46-20 skor
• 117,7 ofanzivni rejting
• 113 defanzivni rejting
• Prvi na Zapadu

 

  • +1 8
Link to comment

The Kings average 118.4 points per game. Tonight they scored 91, their second-lowest score this season. Credit goes to the usual culprits, with Hartenstein, Josh Hart, and OG Anunoby applying the shackles. Sabonis finished with 21 points and 14 rebounds, but scored no fourth-quarter points. Hartenstein had his number tonight.

 

 

 

 

Link to comment
24 minutes ago, Venom said:

Vasa Mijić slab u porazu protiv File. Mora da se popravi ako hoće da mu zapamtim ime.

Slab mu prijem bio?

  • Haha 6
Link to comment
On 15. 3. 2024. at 17:51, napadaj said:

Evo sjajnog videa:

 

 

 

 

Ovo je super objasnjeno i skroz realno. U jednom momentu je lepo objasnio, ovi danas igraci su najbolji sa ovim danasnjim pravilima i onda prikazao kako se pre sve sviralo kao koraci, nosena i slicno pa pomenuo da to danas pustaju, dabl dribl, umobolni gather step i kojesta, plus pravila u odbrani. Licno moj problem je valjda sto smo mi svi npr. basket igrali mnogo blize tom vremenu i bilo i krljanja i svega, svadjali se oko koraka i nosenih, tukli... valjda nekako ocekujem da za te silne milione budu i MMA borci a ne samo kosarkasi, jebem li ga. 

 

 

I ne mogu ovo koracanje jebeno, kosi mi se sa svakom logikom, jebala ih pravila

 

  • -1 1
Link to comment

A pobednik dana je mislim neki Ellis iz Kingsa za ovu odbranu nad Bransonom na 91:94 za Nikse, zajebao lik i ono kad je Ejton zabagovao protiv Jokica 

 

 

Link to comment

Toga "pre kad sam ja gledao je bilo bolje" ima u svim sportovima i svim ligama (i u filmovima, muzici, video igricama, knjigama, slikama, skulpturama, malim kućnim aparatima...) al kod nba to nije samo puko utaman laprdanje. Npr Tristan Vukčević bi sada imao ugovor od barem 22.8 miliona do kraja sezone samo da liga ima gledanost kakvu je imala u 90s

Ali Tristan to nema jer je gledanost lige skurcala.

Ono, ne kažem ja ništa, ja samo kažem. možda tu stvarno nečeg ima. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...