Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Vembi je prvi igrač u istoriji koji sebi može da priušti da skače na svaku fintu šuta. Samo još da nauči da skače vertikalno.

 

Revijalna utakmica, Marej spava.

Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Vembi je prvi igrač u istoriji koji sebi može da priušti da skače na svaku fintu šuta. Samo još da nauči da skače vertikalno.

 

Revijalna utakmica, Marej spava.

Ali se umara puno i onda mora da napuni baterije svakih 5-6 minuta. Mora da nauci da ne skace bas na sve.

Treba malone da ubaci klince da sprze utakmicu do kraja.

Link to comment

Gledam utakmicu sa denverovim komentatorima i ima neka kobila iznad njih koja ne prestaje da skici celu jebenu utakmicu i bukvalno kao da skici u mikrofon. Znaci da sam na mestu ovih komentatora utikao bih je mikrofonom.

Link to comment
27 minutes ago, precog said:

Gledam utakmicu sa denverovim komentatorima i ima neka kobila iznad njih koja ne prestaje da skici celu jebenu utakmicu i bukvalno kao da skici u mikrofon. Znaci da sam na mestu ovih komentatora utikao bih je mikrofonom.

Dobro je odradio to ovaj treci komentator.

  • +1 1
Link to comment

Ne, ozbiljno, što mu je igrao stakleni Marej celu četvrtu? Jedino što mi pada na pamet je da juri all nba i supermax, ali kapiram da je razlog malo manje bizaran, jer ne bi ušao ni u 5. petorku.

Link to comment

..ali delje vasa, svaka cast

taman da se opet naqrchi za repka turnir pa da ga random spisou oduci od basketa :/

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, reg said:

 

I meni su isto Cavsi veliko razočaranje prošlogodišnjeg plejofa, potpuno mlake igre, glavnih igrača nigde.

 


Ušao duh pokojnih Juta Jazz-a u njih….nekako :sleep:

Link to comment

Kad prestanu da ga zovu Mićić znaćemo da je postao legit player

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Ne, ozbiljno, što mu je igrao stakleni Marej celu četvrtu? Jedino što mi pada na pamet je da juri all nba i supermax, ali kapiram da je razlog malo manje bizaran, jer ne bi ušao ni u 5. petorku.

Jamal nije eligible, ne moze dobaciti do 65 tekmi sa minimum 20min u igri.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...