Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, napadaj said:

Taj izveštaj je iz 2014. godine i sačinjen je pre drafta.


da, pogresih u kopiranju godine.

Link to comment
39 minutes ago, Micko8 said:

 

Naisao sam na ovaj video, lebae mekani:D

 

Sve što mogu da poželim ovom liku je da ga jebe Lebroj James. U ovoj eri.

Link to comment

Ma jebes Lebrona, ja njega ne podnosim ali da se igrala neka bas van zemaljska odbrana 90 ih godina je mit. Bilo je i dobre i lose odbrane kao sto je slucaj i danas. U plej-ofu se uvek igra ozbiljnija kosarka. Mediji bas mrze Denver. Ovi klosari na  TNT-u stavili staru tabelu gde je Oklahoma i dalje prva na Zapadnoj konferenciji i vec su kreteni proglasili Boston za NBA sampiona:rolleyes: Kao samo Embiid je mogao da ih zaustavi:laugh:

Edited by Micko8
Link to comment

Tačno sam znao, okačio si onaj video da bi dokazao da Buker nikad ne bi mogao ovakve brojke da ima igrajući... lupam. za Orlando. 

Link to comment

Boston zivi i umire od suta za tri poena ove sezone. Kada dodje plej of, sumnjam da ce  pogadjati u ovim procentima i onda ce opet sve da stane na izolaciju Brown-a i Tatum-a pa cemo da vidimo jesu li ista naucili iz prethodnih sezona:) Finiks me i dalje plasi na Zapadu, na primer prvo poluvreme ove utakmice, kada velika trojka igra onako dobro bice svima zajeban protivnik , valjda ce ih Denver izbeci u prvoj rundi plej of-a.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Boston zivi i umire od suta za tri poena ove sezone. Kada dodje plej of, sumnjam da ce  pogadjati u ovim procentima i onda ce opet sve da stane na izolaciju Brown-a i Tatum-a pa cemo da vidimo jesu li ista naucili iz prethodnih sezona:) Finiks me i dalje plasi na Zapadu, na primer prvo poluvreme ove utakmice, kada velika trojka igra onako dobro bice svima zajeban protivnik , valjda ce ih Denver izbeci u prvoj rundi plej of-a.

Denver ce sve da razbije na sfrecu po misljenju formuskog strucnjaka

Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

Ma jebes Lebrona, ja njega ne podnosim ali da se igrala neka bas van zemaljska odbrana 90 ih godina je mit. Bilo je i dobre i lose odbrane kao sto je slucaj i danas. U plej-ofu se uvek igra ozbiljnija kosarka. Mediji bas mrze Denver. Ovi klosari na  TNT-u stavili staru tabelu gde je Oklahoma i dalje prva na Zapadnoj konferenciji i vec su kreteni proglasili Boston za NBA sampiona:rolleyes: Kao samo Embiid je mogao da ih zaustavi:laugh:

 

A šta se dokazuje hajlajtsima atraktivnih Džordanovih poteza u sred sezone kad su možda već vodili +15 pri kraju utakmice? Pa nije se ni on razmetao svakako niti je imao prostora za takve poteze protiv Knicksa u plejofu ili Blazersa u finalu, a onih nekoliko koje je napravio ionako se vrte stalno.

 

Mislim sad forum ide u drugu krajnost, naravno da se više tad tuklo. U plejofu kad se bilo šta lomi pod košem nema skoka za loptu da neko ne popije lakat ili završi prilepljen za patos

 

  • +1 2
Link to comment

Na zapadu samo Denver, Minesota sa Taunsom i zdravi Klipersi mogu jako do samog kraja, ostali su izvikani i pravi se fama o nikad jacem plejofu a zapravo su samo jaki na papiru. Lejkersi i GS kese, prvi nemaju klupu a drugima fali masa, Dalas i pogotovo Finiks od sjaja do ocaja, mogu da bljesnu ali ne kroz ceo plejof, Zion i ekipa totalna nepoznanica a Sakramento meh, nista. Oklahomu ce svi da targetiraju za prvu rundu i oni bi mogli tu lagano da izduvaju zbog neiskustva a nije ni da su nesto kvalitetni, Boga pitaj kojim trikovima imaju ovaj skor. 

 

Na istoku cista situacija, Boston i Milvoki finale zabetonirano, prevelika razlika u kvalitetu u odnosu na ostale. 

Link to comment

Milvoki bi komotno mogao da izgubi od bar nekoliko timova (pre svih Fila i Majami).

 

Ruku na srce, bili bi najgori mečap Bostonu. Neki small ball sa Janisom, Midltonom i Krauderom na 3, 4 i 5 protiv Bostona bio bi spektakl.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...