Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sad bas ne ratujem, vise me iritiraju oni nesvirani koraci tj. cuveni gather step kod pobednickog kosa Bankera nego Nagetsi i Jokic. Samo ste vi strucnjaci i njihovi verni navijaci malo zaslepljeni jer likovi od nove godine imaju citave dve ozbiljne pobede, Boston na strani i Milvoki kuci. 

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

ko je odgledao svega desetak njihovih utakmica ove sezone vidi jednu sasvim ociglednu stvar: protiv malo jacih imena i protivnika igraju mnogo ozbiljnije nego protiv raznih houstona ili chicaga. 

uporediti samo ono gostovanje u bostonu i onu utakmicu protiv c postave sixersa u denveru.

 

 

Uporediti i gostovanje Fili sa Embidom, koje je bilo nebitno, sa gostovanjem Bostonu sa samo tri dana odmora koje je bilo statement game :D Ili npr. seriju pobeda protiv uvek augodnih Blejzersa 2x i mega jakih Lejkersa a onda opustanje protiv Sakramenta 2x i Milvokija. Tacno se vidi da ljudi doziraju, to je taj cuveni prelaz iz druge u trecu i obrnuto, po potrebi. 

 

Link to comment

Kingsi vode na poluvremenu protiv Klipersa, u gostima. Sutra igraju protiv Majamija, pa onda u sredu gostuju Denveru pa zatim u petak Minesoti. Šansa za Dalas da se odlepi.

 

Zapad je, očekivano, još bolji nego prošle godine. Toliko utakmica svake večeri koje značajno menjaju pozicije na tabeli.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Zli Gli said:

 

 

Uporediti i gostovanje Fili sa Embidom, koje je bilo nebitno, sa gostovanjem Bostonu sa samo tri dana odmora koje je bilo statement game :D Ili npr. seriju pobeda protiv uvek augodnih Blejzersa 2x i mega jakih Lejkersa a onda opustanje protiv Sakramenta 2x i Milvokija. Tacno se vidi da ljudi doziraju, to je taj cuveni prelaz iz druge u trecu i obrnuto, po potrebi. 

 

 

Ko je pisao da se Denver opuštao protiv Sakramenta?

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Polako s tim prognozama, GS je na nivou Vasingtona i Portlanda kad je Kari u ovom amaterskom modu, jako je ruzno gledati i njega samog i ceo tim jer tad prosto nemaju plan B plus centre nemaju uopste

Kari je u amaterskom modu samo zahvaljujuci KCP, jbg ako to ne vidis ne znam sta si gledao

pojeo ga ja sva cetiri puta ove godine 🤷🏻‍♂️

Edited by NevenMan
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

 

 

Uporediti i gostovanje Fili sa Embidom, koje je bilo nebitno, sa gostovanjem Bostonu sa samo tri dana odmora koje je bilo statement game :D Ili npr. seriju pobeda protiv uvek augodnih Blejzersa 2x i mega jakih Lejkersa a onda opustanje protiv Sakramenta 2x i Milvokija. Tacno se vidi da ljudi doziraju, to je taj cuveni prelaz iz druge u trecu i obrnuto, po potrebi. 

 


druze,

sve dok ovde, nama, ppp indijancima, objasnjavas i crtas ko je ko i ko je sta u nba - dobro je.

samo nemoj sa tim crtezima u kladionicu, ljubitebrat.

 

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, reg said:

 

Ko je pisao da se Denver opuštao protiv Sakramenta?

 

Niko, iskulira se poraz kao da se nije desio a posle pobede ide treca brzina. Evo, zanima me ovako laicki sad, posto Nagetsi "ocekivano" dizu formu posle all star pauze, sta sa istom rade ostali jaki timovi? Kako to funkcionise, kad ko dize i obara formu, evo ziv nisam da saznam. 

 

 

4 hours ago, NevenMan said:

Kari je u amaterskom modu samo zahvaljujuci KCP, jbg ako to ne vidis ne znam sta si gledao

pojeo ga ja sva cetiri puta ove godine 🤷🏻‍♂️

 

Jesi ti video njegovih 10 suteva za trojku sinoc? Covek koji je napravio karijeru pisajuci ljudima u facu kosevima preko ruke i sa udaljenosti sa koje pozeli je sinoc, osim zadnjeg suta koji je ispalio ishitreno, imao sve vreme sveta u ostalih 9 pokusaja i pogodio samo jednu. 

Link to comment
28 minutes ago, Djuro said:


druze,

sve dok ovde, nama, ppp indijancima, objasnjavas i crtas ko je ko i ko je sta u nba - dobro je.

samo nemoj sa tim crtezima u kladionicu, ljubitebrat.

 

 

Bogu hvala, nisam dinara ulozio od finala Vimbldona sredinom jula. A ti ako spadas u ekipu kojoj je Jokic  sa jednim i po plejofom top10 svih vremena i sta sve jos ne, drzi se saveta za trcanje i voznju bajsa jer tamo zaista imas sta pametno da kazes, milina te citati. 

  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, Zli Gli said:

 

Bogu hvala, nisam dinara ulozio od finala Vimbldona sredinom jula.

 

to je jedino bitno.

:heart:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

 

 

Uporediti i gostovanje Fili sa Embidom, koje je bilo nebitno, sa gostovanjem Bostonu sa samo tri dana odmora koje je bilo statement game :D Ili npr. seriju pobeda protiv uvek augodnih Blejzersa 2x i mega jakih Lejkersa a onda opustanje protiv Sakramenta 2x i Milvokija. Tacno se vidi da ljudi doziraju, to je taj cuveni prelaz iz druge u trecu i obrnuto, po potrebi. 

 

 

ko je rekao da je bilo nebitno. nisam nigde napisao da su samo u pobedama igrali ozbiljno. uostalom zasto i pokusavam...

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Niko, iskulira se poraz kao da se nije desio a posle pobede ide treca brzina. Evo, zanima me ovako laicki sad, posto Nagetsi "ocekivano" dizu formu posle all star pauze, sta sa istom rade ostali jaki timovi? Kako to funkcionise, kad ko dize i obara formu, evo ziv nisam da saznam. 

 

 

 

Jesi ti video njegovih 10 suteva za trojku sinoc? Covek koji je napravio karijeru pisajuci ljudima u facu kosevima preko ruke i sa udaljenosti sa koje pozeli je sinoc, osim zadnjeg suta koji je ispalio ishitreno, imao sve vreme sveta u ostalih 9 pokusaja i pogodio samo jednu. 

Da video sam. Bas kao i prva tri puta ove sezone. Na svakom mecu je u debelom postotku ispod njegovog normalnog. 
verovacemo Zlom da je razlog los dan 🤣🤷🏻‍♂️🤦🏻

Edited by NevenMan
Link to comment

Stef nije isti igrač kao pre par godina. Juče jeste odigrao slabije i za svoje oronule standarde, ali svejedno. Šteta što Zli ne ume da uživa u Jokićevoj košarci. Doduše, ja košarku ne bih ni gledao da mi nije tih receptora, pa mi nije baš najjasnija njegova misija.

Link to comment

^odlicno igra ludi kure i ove sezone

medjutim, wiggins tek ponekad odigra na nivou sezone kada su uzeli titulu, klejo 7 ocajnih pa dve dobre..od kada se drejmond vratio zapravo dobro djuskaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...