Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

10 minutes ago, reg said:

Kako jadno deluje Denver, izgleda da su se i oni izduvali kada su videli da Embid ne igra.

zaboli ih patka; znaju da ce da dobiju; celu sezonu tako igraju, coasting do jaja

Link to comment
36 minutes ago, reg said:

Kako jadno deluje Denver, izgleda da su se i oni izduvali kada su videli da Embid ne igra.

Nece dalje od prve runde ove sezone a i to zavisi koga izvuku u prvoj rundi.

Link to comment
Just now, Micko8 said:

Nece dalje od prve runde ove sezone a i to zavisi koga izvuku u prvoj rundi.

 

Navijam za Dalas u prvoj i Kliperse u drugoj rundi.

Link to comment
33 minutes ago, precog said:

Sad ce kelti protiv klipsa, to treba gledati, a ne ovu revijalnu utakmicu.

Bah, ni Boston me ne odusevljava nesto posebno. Vidim da je u modi pljuc po Denveru, u principu kad u isto vreme zaigra poker kako treba, ne moze niko da ih dobije, koliko god revijalno izgledali. 

Edited by Lancia
Link to comment

Bilo je zanimljivije gledati Denver kada su se klali svaku tekmu da bi izbegli plejin i igrali sa Monteom i Riversom.

 

Klipersi dobro započeli u Bostonu, 19:11 za osam i po minuta igre.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Lancia said:

Bah, ni Boston me ne odusevljava nesto posebno. Vidim da je u modi pljuc po Denveru, u principu kad u isto vreme zaigra poker kako treba, ne moze niko da ih dobije, koliko god revijalno izgledali. 

Ne znam sta da gledam, prebacujem sa jedne na drugu utakmicu. Cekaju svi timovi all star pauzu.

Link to comment
8 minutes ago, precog said:

Ne znam sta da gledam, prebacujem sa jedne na drugu utakmicu. Cekaju svi timovi all star pauzu.

Ranije su makar plesale dobre ribe kad je poluvreme ili tajm-aut, sad su i to usrali sa muskim debeljonkama.

  • Tužno 1
Link to comment

Embidara lagano iskulirao i pustio jednog Pola Rida da dominira nad dvostrukim MVP-em, dve muve jednim udarcem

Link to comment

Boston i Klipersi zajedno šutiraju 8/40 za tri poena.:lolol:

 

Rid postavio rekord karijere.

Edited by reg
Link to comment

Kako se debeli blamira veceras, od 103 primljena poena barem 80 su bila preko njega, ona kanta od igraca Reed je postavio rekord karijere veceras protiv njega, umesto da ga je izbacio iz igre do poluvremena.

Edited by Micko8
  • Haha 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...