Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

In other news, Indijana protiv File na pola trece 1/4 ima 7 igraca sa dvocifrenim brojem poena i vodi 25 razlike.

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

MPJ ili je nadrogiran, ili je opet povredjen ili mu vriste jaja da veceras igra. Ovo je sramotan nastup.

Gori od njega je bio onaj seronja Marej, neverovatno kako covek ne moze da poveze 4,5 kvalitetnih utakmica. Zato i nije all star igrac.

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

MPJ ili je nadrogiran, ili je opet povredjen ili mu vriste jaja da veceras igra. Ovo je sramotan nastup.

 

Nisam mogao da gledam utakmicu (a srećom ni Djokovica) pa nisam video kako je igrao, jedino sam pogledao boxscore gde piše da je uzeo samo 4 šuta za celu utakmicu. Ne znam da li nije dobijao loptu ili je pokušavao one njegove ulaze posle finte na liniji za tri poena zbog kojih Jokic pizdi.

 

Denver šutirao 19% za tri.:ph34r:

Link to comment
1 hour ago, reg said:

 

Nisam mogao da gledam utakmicu (a srećom ni Djokovica) pa nisam video kako je igrao, jedino sam pogledao boxscore gde piše da je uzeo samo 4 šuta za celu utakmicu. Ne znam da li nije dobijao loptu ili je pokušavao one njegove ulaze posle finte na liniji za tri poena zbog kojih Jokic pizdi.

 

Denver šutirao 19% za tri.:ph34r:

Ma propustao je neke suteve, nije se cimao uopste, pogledom je pratio nicije lopte, ni da krene, ni da se baci za loptom. Bas je izgledao vidno odsutan.

Link to comment

Debeli dobio LeBrona u players i media votes. U fan votes LeBron naravno prvi, Debeli drugi. sreca pa su proglasili LeBrona kapitenom, inace bi oma napravio konferenciju/dve da objasni kako nije siguran da li ce da igra na all star

  • Haha 3
Link to comment
7 hours ago, Djuro said:

koliko je Luka veci od Charlesa...

 

image.png.890a539d71817d8f6b13524787ade7e6.png

 

Screenshot.png.15ad0dce2e2eccbf20a4a4ea3aa62038.png

 

kamera ima sirok ugao

Edited by mackenzie
Link to comment

Pa opet je veci

 

Barkley je u bio napisao da je lazirao 6.6 sa stvarnih 6.4, dakle ima 193cm. Plus godine i sad je na nekih 190

Edited by bebaguza
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...