Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

15 hours ago, Amos said:

Pitaju Debelog je l’ mu ovo bilo najopuštenije leto otkad je u NBA, kaže, ne upravo suprotno. :isuse:

 

lepo objasnio covek, imao je dva i po meseca manje za opustanje...

 

 

Link to comment
20 minutes ago, Čutura said:

 

lepo objasnio covek, imao je dva i po meseca manje za opustanje...

 

 


Troluje, kontam foru, ali je malo bljuc posle svih klipova koji su izlazili. Imao je dobra 3.5 meseca odmora, obzirom da su titulu osvojili tipa 13. juna a u Denver se vratio prekjuče. 
 

Btw, nagledao sam se juče intervjua i intervjua. On i Jamal su bili ubedljivo najgori. Bezvoljni, nadrkani, podgojeni, čačkanje zuba, grickanje noktiju, lupanje prstima 5 santima od mikrofona. Poželeo sam da navijam za Finiks slušajući Bukera. Čovek je gospodin profesionalac za ova dva džiberana. 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Amos said:


Troluje, kontam foru, ali je malo bljuc posle svih klipova koji su izlazili. Imao je dobra 3.5 meseca odmora, obzirom da su titulu osvojili tipa 13. juna a u Denver se vratio prekjuče. 
 

Btw, nagledao sam se juče intervjua i intervjua. On i Jamal su bili ubedljivo najgori. Bezvoljni, nadrkani, podgojeni, čačkanje zuba, grickanje noktiju, lupanje prstima 5 santima od mikrofona. Poželeo sam da navijam za Finiks slušajući Bukera. Čovek je gospodin profesionalac za ova dva džiberana. 

ne bi ga menjao ni za jednog od ova dva dziberana...

Link to comment
10 hours ago, Amos said:

Btw, nagledao sam se juče intervjua i intervjua. On i Jamal su bili ubedljivo najgori. Bezvoljni, nadrkani, podgojeni, čačkanje zuba, grickanje noktiju, lupanje prstima 5 santima od mikrofona. Poželeo sam da navijam za Finiks slušajući Bukera. Čovek je gospodin profesionalac za ova dva džiberana. 

 

Meni to omiljeno kod njih dvojica, bukvalno srednji prst svima. :D

 

 

Link to comment
23 hours ago, Amos said:


Troluje, kontam foru, ali je malo bljuc posle svih klipova koji su izlazili. Imao je dobra 3.5 meseca odmora, obzirom da su titulu osvojili tipa 13. juna a u Denver se vratio prekjuče. 
 

Btw, nagledao sam se juče intervjua i intervjua. On i Jamal su bili ubedljivo najgori. Bezvoljni, nadrkani, podgojeni, čačkanje zuba, grickanje noktiju, lupanje prstima 5 santima od mikrofona. Poželeo sam da navijam za Finiks slušajući Bukera. Čovek je gospodin profesionalac za ova dva džiberana. 

 

Oni pricaju na terenu, konferencije ih smaraju.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Hele said:

Batler napravio foru i promenice vec prvom prilikom frizuru tj. vec jeste, LeBron stvarno, nesarkasticno, nosi ovo na glavi

 

Capture.png

Kako možeš da gledaš u frizuru pored ovog užasa od brade.

  • Haha 1
Link to comment
On 4. 10. 2023. at 11:31, Venom said:

Tek sad provaljujem da je Lebron transplantirao kosu, lol. Ima više kose sad nego kad je igrao za Miami.

Da, davno je izgubio kosu, ovo je jedno vec deseta transplatacija.

 

0*vYQMANZ3ghGvQgWI.

 

Ono, njegov zivot, njegova glava, njegove pare... ali eto, misljenja sam da je bezveze iskompleksiran, lepo su mu jos davno Sek, Barkli i ekipa porucivali da obrije glavudzu i uziva u zivotu.

 

Narocito jer se bavi sportom gde je vecina najvecih sa obrijanom glavom - Dzordan, Medzik, KAJ, Kobi, Sek...

 

Plud sto ne deluju kao uspesne transplatacije nego kao da je nesto zalepio na glavu :lolol:

 

No, dobro, nek radi ko sta voli sve dok ne ugrozava druge.

Link to comment
On 3. 10. 2023. at 12:59, Čutura said:

ne bi ga menjao ni za jednog od ova dva dziberana...

ne bi ni ja menjao dziberanu za gospodina Booker

 

ps. Djimi je mega giga car. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...