Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, kralj said:

Statistički goat bez dileme.

Ne može Gli to baš tako digitronom. Bio bi umorniji, uzimao teže šuteve, etc.

 

Znam brate da ne moze, zajebavam se iz razloga sto ta "sta bi bilo kad bi bilo" kategorija ovde na forumu jako varira. Evo samo najsveziji primer, Fila dobije Denver, Embid nadjebe Jokica i imamo pricu nije Jokic hteo i nije Denver hteo a Embidu i Fili taj mec znacio sve. Dakle, sta bi bilo da je Jokic/Denver hteo, ajoj, dao bi 70 i lagana pobeda ali nebitan mec... Sledeci mec dobiju Boston na strani, automatski je mec plejof intenziteta, Jokic Bog naravno, itd itd. I covek je osvojio 1 (jednu) titulu ali ga to ne sprecava da bude, bar ovde na forumu, u GOAT prici :ziga: Naravno, koliko je liga sprdnja evo videli smo jutros sa ovim nekim ciframa iz zajebancije, daje ko koliko hoce.

 

I sta je onda meni tesko da napisem "da je jedan Gaford hteo da sutira 25 puta po mecu", da baba ima kurac bila bi deda i slicno :fantom:

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

Stvarno mi nije jasno kako izgube u tekmi u kojoj da 62 poena od toga 10 od 15 sut za 3pt. Od raspalog Sarlota jbt. Kako?!?

 

 

Nisam gledao tekmu, ali koliko vidim na highlightsima taj isti KAT je pokazao zavidan nivo nezainteresovanosti u odbrani, kasnio kod preuzimanja (dobra je faca SloMoa kada ga je ostavio da čuva Bridžesa), do toga da nije bio u stanju da digne ruku prilikom šuta. A kada je bio zanteresovan i pokušao da ukrade loptu ostavio je svog igrača samog na šutu za tri. U četvrtoj je imao ono nebulozno zaletanje ispod i iza koša preko dvojice nakon čega je došla kontra Šarlota. Kod koša kojim je Šarlot preokrenuo rezultat dogegao se u kadar u momentu kada Smit šutira.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Znam brate da ne moze, zajebavam se iz razloga sto ta "sta bi bilo kad bi bilo" kategorija ovde na forumu jako varira. Evo samo najsveziji primer, Fila dobije Denver, Embid nadjebe Jokica i imamo pricu nije Jokic hteo i nije Denver hteo a Embidu i Fili taj mec znacio sve. Dakle, sta bi bilo da je Jokic/Denver hteo, ajoj, dao bi 70 i lagana pobeda ali nebitan mec... Sledeci mec dobiju Boston na strani, automatski je mec plejof intenziteta, Jokic Bog naravno, itd itd. I covek je osvojio 1 (jednu) titulu ali ga to ne sprecava da bude, bar ovde na forumu, u GOAT prici :ziga: Naravno, koliko je liga sprdnja evo videli smo jutros sa ovim nekim ciframa iz zajebancije, daje ko koliko hoce.

 

I sta je onda meni tesko da napisem "da je jedan Gaford hteo da sutira 25 puta po mecu", da baba ima kurac bila bi deda i slicno :fantom:

 

A ti to Gafordom na Jokića? :laugh: Dosta jak bicikl-Moskva momenat.

 

Ma sve ok Gli, pišemo, razonoda, nego vidim potežeš naprednu statistiku, pa mi nije pala napamet ta zadnja namera. Nije da nema smisla. 

Link to comment

Embiid osvaja MVP ako nekako izgura do 65 odigranih tekmi. I nece mu espn zamerati sto nema uspeha u PO.

 

Jokicu je ocigledno primarni cilj da razigra ekipu, da svi budu zadovoljni i da PO docekaju sa vrhunskom timskom hemijom.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
47 minutes ago, 1n54jd3r said:

Embiid osvaja MVP ako nekako izgura do 65 odigranih tekmi. I nece mu espn zamerati sto nema uspeha u PO.

 

Jokicu je ocigledno primarni cilj da razigra ekipu, da svi budu zadovoljni i da PO docekaju sa vrhunskom timskom hemijom.

 

sto bi tom brady rekao ono W pored naziva tima je jedina bitna statistika. tako razmisljaju pravi sampinjoni

Link to comment

neki dan su igrali i radikalčina popasla L

fokusiro se na razigravanje saigrača i imo čak 3 asista, a egocentrični Embidara samo 10

 

  • +1 3
Link to comment

Odbrana SAS-a je komična, kao na treningu da je Embid, na sve to 41 šuta plus 21 bacanje :D šta su ostali radili? Bez obzira na sve to ozbiljan je uspjeh ubaciti 70 poena, pa makar i protiv rekreativaca iz San Antonija. I dalje nema dovoljno dobru ekipu da da dođe do conference finals, a kamo li pravog finala.

Link to comment

 

Joelu bi ovde dovodili kliniku Anlave za reanimaciju, nakon toga bi dobio dva bacanja, plus loptu sa strane jer je očigledno nesportski faul, a i još par bacanja na račun tehničkih, jedno i zato što ga vole generalno. Ovaj momak Liki Blek bi nemosumnjivo završio svoju NBA karijeru, delom zbog pritiska javnosti, a delom i zato što misli da je osramotio košarku kao sport.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...