Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Sad sam odgledao kraj Toronto Chicago, Toronto vodio 3 razlike 2 minuta pred kraj, do kraja su dali jedan koš, chicago 4, 5 raspao se Toronto i odigrao baš lošu odbranu poslednja 2, 3 minuta. 

Link to comment

Siakam je trejdovan j Indianu, Reptorsi su sada ekipa za skupljanje pikova.

 

Haliburton i Siakam mogu biti dobar fit na duže staze, biće Indiana zabavna za gledanje. Jedino ne znam jesu li uspeli da dobiju garanciju od njega da će produžiti ugovor, bez toga ga rentaju na pola sezone.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Siakam je trejdovan j Indianu, Reptorsi su sada ekipa za skupljanje pikova.

 

Haliburton i Siakam mogu biti dobar fit na duže staze, biće Indiana zabavna za gledanje. Jedino ne znam jesu li uspeli da dobiju garanciju od njega da će produžiti ugovor, bez toga ga rentaju na pola sezone.

Slušao sam Redikov podkast, Toronto i Indi su najbolje ekipo po fastbreak points, a najbolje procente ima upravo Siakam, dok Haliburton ima najveći broj asistiranih fastbreak poena. Djeluje baš kao dobar fit ofanzivno, procenti šuta iz kornera Siakama su odlični u poslednje vrijeme, sa ovakvim napadom će imati još više prostora. Defanzivno zaista nemam ideju, ali trebalo bi da i tu bude određeni apgrejd.

 

Šteta za Toronto, da je Lenard ostao mogli su uzeti još barem jednu titulu, baš dobra ekipa.

  • +1 3
Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Siakam je trejdovan j Indianu, Reptorsi su sada ekipa za skupljanje pikova.

 

Haliburton i Siakam mogu biti dobar fit na duže staze, biće Indiana zabavna za gledanje. Jedino ne znam jesu li uspeli da dobiju garanciju od njega da će produžiti ugovor, bez toga ga rentaju na pola sezone.

ne bi dali tri pika prve runde da nemaju dogovor za produzenje

  • +1 1
Link to comment

Pitanje je koliko je Jokicu do igre uopste sad, verovatno ili nece igrati ili ce preko one stvari odraditi mec a izgubili bi i sa njim ful nabrijanim svakako. 

  • +1 2
Link to comment

Pominje se Dežonte u Majamiju sve češće. Sad je izbacio i sliku sa podignutim dresovima u Kaseja centru. Ako Jovaru uključe, mogli bi i on i Bogdan da profitiraju.

Link to comment

Jovic startuje u Miamiju iako su im se skoro svi vratili. Odlicno je njemu u Miamiju, sumnjam da hoce negde da ode.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Pitanje je koliko je Jokicu do igre uopste sad, verovatno ili nece igrati ili ce preko one stvari odraditi mec a izgubili bi i sa njim ful nabrijanim svakako. 

Igra preko one stvari citavu ovu sezonu. Bolje da ga zalede do plej of-a nego da ga gledamo ovakvog:rolleyes:

Link to comment
31 minutes ago, kralj said:

Videćemo. Plašim se da ga izlažu samo.

Da ga izlazu valjda bi dobio neku vecu slobodu u igri , da vise sutira itd. Ali verujem da ce brzo na klupu cim se Martin malo bolje uigra.

Link to comment

Pa valjda treba da ima vecu slobodu u napadu ako gledaju da ga razmene a ne da samo trckara dole,gore, prenese loptu i preda je saigracu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...