Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Osim sto je mnoge  igrace otpratio u NBA, mnogima je i vaskrsao karijere Marjanovicu,Velickovicu itd. Bas je bila dobra trenerska buducnost pred njim, prerano je otisao,sve u svemu velika tragedija za njegovu porodicu pre svega a i srpsku kosarku.

Edited by Micko8
  • +1 5
Link to comment

Jedan od mojih ljubimaca iz reprezentacije, dragi srčani nasmejani dečko.

Nadimak mu je ležao ko budali šamar - Miloje, na faci se videlo kakav je čovek.

 

Uzdala sam se u USA medicinu, ko zna šta se to desilo kad ni oni nisu uspeli da ga spasu. Ne sumnjam da se borio :sad:

 

Laka mu zemlja.

  • Tužno 2
Link to comment

Čovek se smeje na sve jednoj slici koju sam video a po netu ih je milion i gutam knedle dok gledam svaku od njih. 

 

Toliko loših ljudi je oko nas, pogotovu u Srbiji ali samo dobri umiru, to je trend koji ne prestaje. 

 

 

 

  • +1 8
Link to comment

Imao je prirodnu harizmu, mogao je da bude glumac ili maneken - secam se dok je igrao za Partizan, gostovao je na SOS kanalu, kod Tegija ili tako neka emisija, kad su bili popularni sms-ovi i poruke koje se iscitavaju u dnu ekrana. Bio je nasmejan i sarmantan, vise devojaka je slalo poruke nego muskarci koji pricaju o kosarci. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Uzdala sam se u USA medicinu, ko zna šta se to desilo kad ni oni nisu uspeli da ga spasu. Ne sumnjam da se borio :sad:

 

Koliko sam čuo nije bilo šanse, zato i odlaganje, Warriorsi nisu mogli da igraju. A nije bilo nekih prethodnih indicija za srce, makar ne u skorije vreme.

 

I dalje ne mogu da procesuiram. Bio sam na toj utakmici kad je dao 100 i nešto poena protiv OKK, dok je bio u Tašu...u nekom drugom životu. Bilo posle u novinama.

 

Baš mi je žao. Nikad lošu reč za njega nisam čuo, čak i od večitih cinika koji su ga znali.

Edited by Ivo Petović
  • Tužno 1
Link to comment

Inače, fun fact, taj tim juniora ili kadeta (ne sećam se više) OKK kojem je Milojević ubacio zilion poena, vodio je Igor Kokoškov.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...