Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

uzas

miloje je bio car za koga god igrao

mnogo mi je zao

 lik koji je bio uvek pozitiva bez grke reci za bilo koga. fajter nevidjen

tako mi je umro jedan drugar na basketu.

rekao mi je  lekar da mu je ukvalno eksplodiralo srce.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, MeanM@ said:

Upravo ovo. Imao je tu facu prirodno namontiranu u osmeh. Divna stvar.

Sta je sa porodicom, koga je imao?

 

Pocivao u miru…

Sina i ćerku, sin mu je igrao isto u Beovuku, kapiram da je na nekom koledžu sad. Ima i rođenog brata, dve godine mlađi, bio je i on talentovan ali neozbiljan.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

rekao mi je  lekar da mu je ukvalno eksplodiralo srce.

 

 

 

Iste reči sam dobio na pitanje za Miloja. 

Link to comment

Jebem ti zivot koliko mi je zao. Sjajan lik, obozavao sam ga i dok je bio basketas i trener, za koga god je igrao, gde god je pricao. Do kurca sve, sto takvi ljudi moraju da odlaze tako rano.

Link to comment

Kakva tuga. Ja ga upoznala ‘95, ja igrala prvenstvo u šahu a on na pripremama sa Beovukom, Dzikic bio pomocni i svako vece igrali sah, umeo je Deki i sah da igra. Letos ga vidim sa zenom i cerkom na ulici u malom gradu kod SF a bilo mi neprijatno da ih smaram. Deki generacijo 😢.

  • Tužno 16
Link to comment

Kakav uzas. Imao sam priliku da ga upoznam, neverovatno pozitivan lik koji je zracio dobrotom.

 

Jutros videh vest da je hospitalizovan i pisalo je da je stanje stabilno, pa valjda znajuci kakva je to sila od coveka uopste nisam procesirao ozbiljnost situacije. Bas veceras komentarisem sa drugarom kakva je to faca kad je nba utakmica odlozena zbog njega, tek mi sad dolazi do mozga da je to bio signal za uzbunu...

 

Mnogo mi je zao. Pocivaj u miru, Deki.

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, FPLS said:

Kakav uzas. Imao sam priliku da ga upoznam, neverovatno pozitivan lik koji je zracio dobrotom.

 

Jutros videh vest da je hospitalizovan i pisalo je da je stanje stabilno, pa valjda znajuci kakva je to sila od coveka uopste nisam procesirao ozbiljnost situacije. Bas veceras komentarisem sa drugarom kakva je to faca kad je nba utakmica odlozena zbog njega, tek mi sad dolazi do mozga da je to bio signal za uzbunu...

 

Mnogo mi je zao. Pocivaj u miru, Deki.

Bukvalno isto i ja sve isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...