Jump to content
IGNORED

Sportski Sex Topić - jebaće ovaj narod ko, gde, kad, kako i koliko stigne


Recommended Posts

Dobrodošli na ognjište 1 forumskog zanata i tradicije vredne očuvanja.

Ne mogu da vam obećam da ćemo osvajati medalje, ali mogu da vam obećam da kobas prestati da prizivamo nećemo.

Poezija, proza, haiku, deseterac, slovenska antiteza, aforizmi, freestyle - samo jaši, svi smo naši.

:1389_flag_rs:






 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
  • Ratamahatta changed the title to Sportski Sex Topic - jebace ovaj narod ko, gde, kad, kako i koliko stigne
  • Ratamahatta changed the title to Sportski Sex Topić - jebaće ovaj narod ko, gde, kad, kako i koliko stigne
2 minutes ago, radisa said:

Gde se neki sex spomnje evo Manijaka, evo i Zeke... Jbt, da nako spomene na tahnici neki seks, ovio dvoje bi se pojavili... :fantom:

:naughty:

 

Možda na drugim topicima, ovde sam da trolujem jedini leia nemoderisani topik:grozan:

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

:naughty:

 

Možda na drugim topicima, ovde sam da trolujem jedini leia nemoderisani topik:grozan:

Razmišlam sad da otvorim topik an automobilima "Koja kola i koje poze prepotučujte za SEX u autu?", da vidim ko će prvi dotrčati... :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Razmišlam sad da otvorim topik an automobilima "Koja kola i koje poze prepotučujte za SEX u autu?", da vidim ko će prvi dotrčati... :fantom:

Jab rekla kadb znala

  • Tužno 1
Link to comment
25 minutes ago, Svemir Zeka said:

Evo i mene!

 

Neš jebat na drugim topicima dok je matrijarhat 

ne može ovako, nisi uopšte ušla u suštinu teme

prvo proveriš protiv koga se igra, pa onda nađeš njihovog poznatog, ne mora biti sportaš

e pa taj će nas

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...