Jump to content
IGNORED

FRAGMENTS


Allegra

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    653

  • Takeshi

    358

  • roksi

    204

  • Caligula

    177

znala sam devojku sa tako mekanim dupetom.... nisam verovala da mozh bas toliko meko da bude pa sam je pitala da pipnem/uvatim.... prva asocijacija; imala sam osechaj da sam ufatila najmekaniju smesu pudinga

Link to comment

Navodno, sastav nekog skolarca (pokupljeno sa interneta}:

Sova Sova je ptica. Ona danju spava, a nocu je potpuno slepa kao slepi mis. Posto ja ne znam puno o sovama pisacu o zivotinji koju znam. To je krava. Krava je sisar. Ona ima sest strana: gornju, donju, levu i desnu. Na zadnjoj strani je rep, a na kraju repa je jedna cetka. Ona sluzi da se krava brani od muva, da ne bi upadale u mleko. Mleko visi ispod krave. Na prednjoj strani je glava koja sluzi da na njoj rastu rogovi. Rogovi sluze da bi krava bola. Glava sluzi da bi na nju stala usta. Krava jede malo, jer ono sto pojede jede dva puta. Usta sluze i da bi krava mukala. Ako ne muce onda su joj usta puna. Muska krava je vo. Vo nije sisar. Meni jos uvek nije jasno kako se dobija mleko.
Mali je Harms! :Hail:
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=n6aCMgy0ES4The ancient tradition,that the world will be consumed in fire at the end of six thousand years is true; As I've heard from hell.The whole creation will be consumed, and appear infinite and holy, where as it now seems finite and corrupt.This will come to pass by an improvement of sensual enjoyment. If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...