Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

kakva splačina od čoveka, a bio svetski šampion 

 

poserem se u usta svakom od tih sportaša koji je na bilo koji način stao uz vučića. od jokića pa na dalje

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Ali sta je i gde Tomasevic sjebao toliko da mora sad ovo da radi...On nije isao u NBA ali je zaradio lepe pare svakako tokom karijere, par miliona brat bratu. I zasto sad ovo. Budala jebena bez srama

  • +1 1
Link to comment

ja sam cuo da je privatno u gadnim problemima, pa zato ovo radi. ne zelim da iznosim detalje, nije moje da o tome pricam.

Link to comment

Dobro je poznato da ljudi kada zarade "lepe" pare, krckaju tako pomalo dok ne umru..

  • +1 2
Link to comment

opravdanje

 

ni mića berić nije zgrnuo mnogo više od dt-a pa da mora da dočekuje sija

 

il si krpa, ili nisi

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Problem je sto ljude ocenjujemo na osnovu podrske nekom nama mrskom politicaru. Sigurno ima onih koji smatraju da se Ricbe prodao Djilasu i na osnovu toga ga pljuju.

 

Kicanovic je bio uz svaki rezim ovde. Jel krpa ili legenda?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Problem je sto ljude ocenjujemo na osnovu podrske nekom nama mrskom politicaru. Sigurno ima onih koji smatraju da se Ricbe prodao Djilasu i na osnovu toga ga pljuju.

 

Kicanovic je bio uz svaki rezim ovde. Jel krpa ili legenda?

Pa i nije neki problem ako za tog mrskog politicara (Vucic, Djilas ili neko treci) smatras da je otelotvorenje zla ili nesto slicno. U tom slucaju, podrska istom je dosta dobar indikator i osnov za "ocenu".

Link to comment
5 minutes ago, Greek Freak said:

Pa i nije neki problem ako za tog mrskog politicara (Vucic, Djilas ili neko treci) smatras da je otelotvorenje zla ili nesto slicno. U tom slucaju, podrska istom je dosta dobar indikator i osnov za "ocenu".

 

Naravno da ti mozes to da mislis za bilo koga. Danas je to trenutna garnitura politicara, nekada su neki drugi proslavljeni sportisti bili uz neke druge diktatore. Stvari se sustinski ne menjaju..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Naravno da ti mozes to da mislis za bilo koga. Danas je to trenutna garnitura politicara, nekada su neki drugi proslavljeni sportisti bili uz neke druge diktatore. Stvari se sustinski ne menjaju..

 

ja se ne secam da je neko od sportista bio uz milosevica. niti je ovome to trebalo. on nije imao taj kompleks da mu je stalno bila potrebna lazna podrska sportista, propalih glumaca i slicno. a ovaj je fasciniran sportistima, pa cilja one koji su u nekom problemu, da mu daju podrsku.

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

1. Problem je sto ljude ocenjujemo na osnovu podrske nekom nama mrskom politicaru.
 

2.  Sigurno ima onih koji smatraju da se Ricbe prodao Djilasu i na osnovu toga ga pljuju.

 

3. Kicanovic je bio uz svaki rezim ovde. Jel krpa ili legenda?


1. ne vidim problem

 

2. ako pod prodajom podrazumevaš ustupljen studio za podkast onda jeste. možda će se prodati, to ćemo da vidimo kada đilas dođe na vlast po stavovima i delima mb-a

 

3. kićanović jeste bio ministar u prvoj vladi  dragoslava zelenovića, iz koje je brže bolje izašao

 

kvot iz vremenovog portreta savremenika

Quote

 

U međuvremenu je bio ministar sporta u Vladi Srbije u prvom mandatu Slobodana Miloševića iako, koliko se zna, nikada nije bio član nijedne partije. Kasnije se tiho distancirao od vlasti, ali nikada nije (javno) prešao u opoziciju.

 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

ja se ne secam da je neko od sportista bio uz milosevica. niti je ovome to trebalo. on nije imao taj kompleks da mu je stalno bila potrebna lazna podrska sportista, propalih glumaca i slicno. a ovaj je fasciniran sportistima, pa cilja one koji su u nekom problemu, da mu daju podrsku.

 

Svako malo pa neko okaci intervju Piksijev gde kaze da je uz Slobu. Time se pokazuje kakav je oduvek bio..

 

Kicanovic koga sam spomenuo je bio ministar u vladi..

 

Naravno, bas zato sto Sloba nije mnogo mario za sport, nije bilo potrebe da se javno deklarisu, ali da je bila takva situacija budi siguran da bi se mnogi i onda odazvali, jer ljudi pre svega gledaju svoje dupe. Formalno, ni Novak nije nigde javno pozvao ljude da glasaju za Vucica, samo se slikao po potrebi i zahvalio da pomoci dok je bio u australijskom kazamatu..

Link to comment

to piksijevo sam i ja kacio, i to potice iz neke 1988. recimo, moze biti da je piksi stvarno tada verovao da je sloba dobar za srbiju, jebem li ga, ne verujem da je imao neku korist. ovo sada sto radi sa vucicem je sramota i bas bedno. ali samo je jedan u nizu.

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Nikodije said:

nisu u pitanju samo pare kod tomasevica. naravno, ne opravdavam ga,

 

problem kod tomasevica, onaj osnovni, po dostupnom svedocenju saigraca, je sto je vazda bio gnjida.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...