Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

Just now, MeanM@ said:

Ja sam uvek bio fan Ranitidina. My weapon of choice.
Ukinuse ga zlotvori. 

ranisan zakon :( 

 

sad sam na sodi u tabletama, ponekad i rupurut 

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Ja sam uvek bio fan Ranitidina. My weapon of choice.
Ukinuse ga zlotvori. 

 

Bezveze :(

 

Meni i dalje nista nije weapon od choice #mladigovna :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
24 minutes ago, aram said:


napisao si doslovno ovo: "bezbol palice su odgovor na pevanje smajlija, lesora i ostalih, ponašanje trife"

nema potrebe da se bilo šta vadi iz konteksta, dovoljno je jasno.

zamolio sam te već jednom da ne idemo dalje, molim te ponovo.

 

Napisao sam tu svašta još, o začaranom krugu nasilja koje se međusobno proizvodi ali si ti sve to ignorisao jer si odlučio da me skloniš, kao i nekoliko puta ranije i kasnije. Slučajno? Nije.

 

Jbga izvini ako se zbog mene ne baviš svojim poslom večeras, ono što si pre sat napisao da nikad ne bi dozvolio tj "nikad ne bi dozvolio"...

 

Jebiga arame.

Edited by Eleniko
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

ranisan zakon :( 

 

sad sam na sodi u tabletama, ponekad i rupurut 

A to jeste valjda bio ranisan u vidu šumećih tableta

Link to comment
21 minutes ago, napadaj said:

Da li ste bre vi realni i dali zaista diskutujete o tome da li je jebena mafijaška pudlica iz Železnika splačina od osobe ili ne?

 

 

ne brte ovde smo da vam zavidimo na privilegiji da za nas navijače jednog kluba na forumu pišete da se ližemo sa gnjidom kakva je čović

 

a kad se za rulju iz arene napiše da su budale onda tras ban.

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Eleniko said:

 

Napisao sam tu svašta još, o začaranom krugu nasilja koje se međusobno proizvodi ali si ti sve to ignorisao jer si odlučio da me skloniš, kao i nekoliko puta ranije i kasnije. Slučajno? Nije.

 

Jbga izvini ako se zbog mene ne baviš svojim poslom večeras, ono što si pre sat napisao da nikad ne bi dozvolio tj "nikad ne bi dozvolio"...

 

Jebiga arame.


jesi svašta si napisao. potegao si i slučaj momka koji je ubijen raketom koliko beše ranije, 20-30-40 godina? a stvar je bila jednostavna, grupa mandrila je napravila sačekušu u kojoj su bezbol palicama napali navijače onog drugog tima. ali ti si objašnjavao da je to samo posledica "pevanja" i dodao nešto kao "prvo to (pevanje) rešite pa da onda pričamo". jer inače šta, zaslužujete da vas prebijaju bejzbolkama?

Jebiga Eleniko.

što se tiče mog "posla" ako je iko ovde večeras napisao "navijač kkcz = glasač SNS" molim te da reportuješ, ne pada mi na pamet da gnjuram kroz ovu gomilu fekalija koliko god to žalostilo levija :fantom:

Link to comment
1 minute ago, aram said:


što se tiče mog "posla" ako je iko ovde večeras napisao "navijač kkcz = glasač SNS" molim te da reportuješ, ne pada mi na pamet da gnjuram kroz ovu gomilu fekalija koliko god to žalostilo levija :fantom:

 

nije to, napisao je da se mi navijači ližemo sa gnjidom čovićem ali to si već i video, sem ako tvoje prisustvo na ovoj temi nije ceremonijalno. u tom smislu neću reportovati jer ti ne verujem da nisi video a celo veče dreždiš ovde.

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

nije to, napisao je da se mi navijači ližemo sa gnjidom čovićem ali to si već i video, sem ako tvoje prisustvo na ovoj temi nije ceremonijalno. u tom smislu neću reportovati jer ti ne verujem da nisi video a celo veče dreždiš ovde.

 

 

Ako sad pred svima priznas da je jedini nacin da legnes srecan to sto cu da dobijem ban...ja cu ..ne znam..da opsujem @aram ni krivog ni duznog..ili nesto da kenjam protiv uprave ili sta sve ne. 

 

Ali..moras prvo da priznas.  Muzes..muzes..i nikako da izmuzes, postaje neprijatno uveliko. 

 

Ajde, raspolozen sam veceras.

 

 

Link to comment

Gnjida = uništitelj decenije života, pokazao da u fer uslovima večiti rival nema šta da traži.

 

Mislim da Čović može da živi sa tom kvalifikacijom bez problema.

  • Hvala 1
Link to comment

zašto bi 

5 minutes ago, SNARC said:

 

Ako sad pred svima priznas da je jedini nacin da legnes srecan to sto cu da dobijem ban...ja cu ..ne znam..da opsujem @aram ni krivog ni duznog..ili nesto da kenjam protiv uprave ili sta sve ne. 

 

Ali..moras prvo da priznas.  Muzes..muzes..i nikako da izmuzes, postaje neprijatno uveliko. 

 

Ajde, raspolozen sam veceras.

 

zašto bi bio banovan kada ste zaštićeni ovde. da verujem da možeš da dobiješ ban, prijavio bi te. evo pitaj  @aram  da li sam poslao report. nisam i neću.

 

37-20 nije slučajan skor nego zato što je takva moderacija.

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Gnjida = uništitelj decenije života, pokazao da u fer uslovima večiti rival nema šta da traži.

 

Mislim da Čović može da živi sa tom kvalifikacijom bez problema.

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

predivno veče, i u Podgorici i na forumu

 Looney Tunes Vintage GIF

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

predivno veče, i u Podgorici i na forumu

 Looney Tunes Vintage GIF

 

Ok, Rumenige Redskinsi su slavili u Podgorici, al što na forumu?

Link to comment

Pa zar ne uživaš u ovoj akademskoj raspravi na topiću?

Ovako se nisam smejao još od kad sam prvi put otkrio azot suboksid :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...