Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Serie A

Featured Replies

Opet nas koci trener,ne kapiram Marotu koji ga drzi,neznalica

Edited by Bogotac

  • Replies 868
  • Views 41.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

  • Author

A koga bi tacno ti na klupi Intera? Inzagi je dobar trener, pravi pitu od govana vec dve godine. Klub nema para za posten prelazni rok, a ne da placa 10 miliona nekim Zidanima. Postoji jasan razlog zasto oba Milaneza drze svoje trenere i zasto Juventus jedva ceka da se otarasi Alegrija.

 

Lukaku potvrdjen za Romu. Na papiru Roma ima bas sexy tim, Lukaku i Dibala napred, Paredes, Renato Sancez, Auoar, Mou na klupi, jos ako cjape DeGeu kako se potencijalno pominje, ihaj. U realnosti boga pitaj na sta ce to da lici, tj. da li ce Jose uspeti da ih sastavi posteno pre nekog novembra/decembra.

15 hours ago, goofs said:

A koga bi tacno ti na klupi Intera? Inzagi je dobar trener, pravi pitu od govana vec dve godine. Klub nema para za posten prelazni rok, a ne da placa 10 miliona nekim Zidanima. Postoji jasan razlog zasto oba Milaneza drze svoje trenere i zasto Juventus jedva ceka da se otarasi Alegrija.

Sa bold-om nikako ne mogu da se složim. Čak mislim da je lažni Pipo glavni krivac što u prethodne 2 godine Inter nije uzeo titulu.

 

Prošle sezone tu i tamo, Napoli je stvarno imao gotovo savršeno prvenstvo i tu ne mogu da mu zamerim nesvajanje titule, koliko odsustvo iz trke... pa od januara i grčevitu borbu za mesto u LŠ sa timovima koji su evidentno slabiji. Međutim, Milanova titula je baš imala Inzagijev potpis - katastrofalan pad forme posle Nove godine, gde smo imali tipa 2 pobede za 2 meseca. Milan ga je nekim kiksevima vratio u igru, ali poraz u Bolonji (koju je utukao u prvom meču 6-1) je doneo konačnu presudu.

 

Naravno da ima i do toga da već 3 leta Inter prodaje svoje najbolje igrače kako bi finansirao narednu sezonu, ali koliko je Marota zaslužan da se to manje oseti, Inzagi je svojim izborima (Korea, Casiedo!?,- Aćerbi mu je s druge strane dobar potez) doprineo slabim igrama.

 

Nisam ja baš neki fan Simonea, ali se slažem da nema mnogo boljih izbora, pogotovo imajući u vidu finansijski aspekt. Ali npr, da su ga šutnuli pre godinu dana, možda su mogli da pokupe De Zerbija. Kampanja u LŠ mu je (iako talična) donela poverenje za početak ove sezone, ali ako bude kašljanja u grupi LŠ, ili ranog zaostatka za čelom Serie A - moguće da neće dočekati Božić.

 

Neko je pitao za Samardžića, puklo je to odavno. Ćale je smenio agenta i pokušao da promeni dogovorene uslove, nakon toga je Marota prekinuo svaki kontakt sa igračem (slična priča kao i za Romelua). Posle je ćale davao neke izjave da tu agenticu (naslednicu Rajoline agencije) nisu ni znali, da nije ovlašćena, ali su ga pokopali sa svih strana.

  • Author

A mislim, slažem se ja sa svim tim, samo mi je nekako uvek u glavi da je čovek započeo svoj posao tako što je Inter otposlao 2/3 najbolja igrača i zamenio ih istošenim matorceim i prosečnim Serie A igračem. Nije Inzagi sad neki mag, ali nije ni toliki krš trener kako ga večito tovare širom interneta, a trenutno u ligi nema puno boljih od njega - na papiru Alegri, Sari i Jose, ali sva trojica imaju neki prtljag uz sebe. A slobodnih, dobrih i jakih trenera nema, PL ih sve pokupila.

 

Korea i onaj autogol Radua su mu verovatno najveći kiksevi, protiv Napolija se stvarno nije moglo prošle godine.

 

Nisu on i Pioli puno različiti, obojica su imali implozije, Simone pre dve sezone, Pioli prošle, obojicu je spasla nenormalna kampanja u LŠ, samo je razlika to što je Inter dogurao do finala i što ima pet vezanih pobeda u derbijima. Samo.

  • Author

Izgleda da je Milan zavrsio Mehdi Taremija, ako je to istina odlican potpis da zameni nosonju u napadu, kad zatreba.

 

Mislim da se sa ova dva poslednja pojacanja i Inter i Milan pomeraju ispred Napolija po pitanju utrke za skudeto. Ceka se ADL da poslednjeg dana izvuce par desetina miliona za nekog dragulja, na pozjamicu sa otplatom od tri godine.

  • Author

haha, ipak ne, umesto Taremija...Luka Jovic :isuse: 

Lukaku na klupi. Milan poveo sa kreča, a Murinjo ni ne pomišlja da napadne. 

4 hours ago, goofs said:

haha, ipak ne, umesto Taremija...Luka Jovic :isuse: 

vojme oca:covid19:

Biće to drugačije kad se uklope Lukaku, Paredes i Sančez i oporavi Dibala, ali Roma baš otužno deluje od starta sezone.

Edited by Profesionalac

Krece preokret

  • Author

Bogme Sari capnuo Napolija, baš loše i nepovezano izdanje Napolitanaca. Sitni ofsajdi sprečili da bude i ubedljivije. Luis Alberto i Felipe Anderson malu decu pravili.

 

Kod Atalante Scamacca dva gola, pali se mašina.

  • Author

Detalji Jovicevog transfera u Milan: transfer fee 0 (NULA EURA), jednogodisnji ugovor sa klupskom opcijom na jos tri godine. Znaci Fiorentina je bila u fazonu ne trebaju nam pare samo ga nosite.

 

Umirem.

Pa dobro, šta se moglo drugo očekivati? Da Fiorentina plati nekom da ga uzmu? Da daju i Milenkovića uzgred?

Imaće on svoju ulogu u timu kao zamena za Rebića... ako pronađe svoje mesto može i da ostane par godina

Radonja za pobedu protiv Djenove

 

https://streamin.me/v/a66e68f4

 

:ziga:

Edited by pantelia

Lepo, na divljaka

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.