Jump to content
IGNORED

Serie A


goofs

Recommended Posts

20210414122014_357908.jpg

 

CEO Rome, gospodja Lina Souloukou je dala ostavku na to mesto, par dana nakon što je zbog svađe i pičkaranja otpustila De Rosija i dovela Jurića za trenera. U ovo sam vrlo sklon da poverujem, znajući DeRosijev mentalitet i narav, a kroz priču se provlači da je prelazni rok bio jedan od ključnih problema. Ona ga je odradila, a odradila ga je za 1-, Romi fali igrača tamo gde joj treba, a bačene su pare na neke likove koji nisu toliko bitni. Bila je i epizoda sa Dibalom gde je navodno Roma tražila klub da ga se budzašto otarasi, pa su ga na kraju ipak zadržali, a čovek je i dalje, by far, najtalentovaniji igrač u timu.

Epilog svega je svojevrsna pobuna u Rimu, ružan deo je da su navijači slali pretnje njoj i menadžment ekipi, ali uz to je i kapiten Pelegrini digao glas nakon smene DDRa, a uz njega i dobar deo ekipe.

 

Potpuno nesnađen u svemu tome je Ivan Jurić, a žao mi ga, čovek je brat metalac, a i cenim njegov dosadašnji rad u Seriji A.

 

Generalno ovde vidim isti problem koji vidim i u Milanu, vlasnici su američki konzorcijumi čiji je zadatak da kroz sport namaknu neke pare, ne da osvajaju titule i pišu istoriju, pa se posledično na bitne pozicije postavljaju poslušnici i raznorazni moneyball analitičari, a zanemaruju klupske legende i ljudi koji imaju živo iskustvo rada i baratanja Serijom A.

  • +1 1
Link to comment

De Rossi nije spreman za trenera Rome, ne znam da li ce ikad i biti. Problem je sto mu je klub dao dugorocni ugovor poprilicno olako i prirodno je bilo ocekivati da ce imati bar malo strpljenja za njega. Onda su pokusali da ga zaobidju na svakom koraku, da mu odredjuju ko ce i koliko da igra (Dybalino automatsko produzenje ugovora na osnovu broja nastupa), da mu dovode igrace koje nije trazio i posto nije klimao glavom i cutao odsekli su mu istu prvom prilikom. Rezultati na stranu, poprilicno je maloumno odigrati toliko netakticno sa drugom najvecom licnoscu kluba u istoriji. Stvari se ne rade tako, bio u pravu ili ne.

Juric je solidno resenje, rekao bih i vrlo dobro cak, samo je momenat uzasan. Nek mu je bog u pomoci.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, goofs said:

Ok, Fonseka pošteno nadigrao Inzagija, sad mi ništa nije jasno

 

da. grozno je izgledao Inter dobar deo utakmice. ušli su vrlo sporo, kao da im se nije igralo ili da nisu imali snage. toliko su sporo igrali da mi zaličilo u jednom trenutnku da gledam nekog našeg superligaša

 

verovatno je trag ostavila i tekma sa Sitijem, koja je bila u visokom intenzitetu.....realno najgore gostovanje koje može da ima neki tim u Evropi

 

loš ulazak u sezonu Intera, ali računam da će doći to na svoje. niko se nije odvojio za sada, pola lige je na par bodova. i Siti je jedva pretekao kod kuće, doduše protiv Arsenala, spašavali se u 98. minutu

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Увек ми је био масу готиван тај дерби уз благе симпатије за Самп.. Тренутно не цветају руже ни једнима ни другима мада је Сампдорија свакако у горој ситуацији.

Link to comment

Ovo što Roma, nastavlja da igra je plač majke božije. I kao šlag na tortu Venecija daje gol posle 10tak minuta mrtvog bunkera. A dok pišem Svilar spašava da ne bude i 0:2 .

 

:vesala2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...