August 25, 20241 yr Ne zna se ko grđe izgleda na startu sezone, Roma ili Milan još kada bi im se i Rube pridružio, ali teška priča
August 25, 20241 yr Dybala odbio 75 miliona za 3 godine u S. Arabiji, što znači da ostaje u Romi. Presudila ljubav prema Romi, gracias amigo corazon te kjero itd I apsolutno nikakve veze nema što je ponuda bila iz pizde materine, isto bi postupio da mu je te pare nudila Barsa amigo e Edited August 25, 20241 yr by Godfrey
August 26, 20241 yr Đaba, izduvakis. Zanimljivo je počela sezona. Čini se da konkurenata ima podosta.
August 28, 20241 yr Author Juve dogovorio i Sanča, to je otprilike to, šta smo igrali, igrali smo se. Milan i Roma u nekoj mrak akciji oko razmane Abrahama i Salemakersa, lose-lose varijanta
August 28, 20241 yr Uh, daleko su oni od toga da su glavni i ubedljivi favoriti. Najviše što bih mogao da im dam da su za sada najveći konkurent Interu. Meni je glavna wtf transfer vest vezana za Milan, da traže 40 miliona za Benasera , pa će onda sa tim parama da jure dalje, možda Rabioa. Ni Rabio mi nikada nije punio oko, ali Benaser mi je tek priča za sebe.
August 29, 20241 yr Author Konte za sada ne zna gde bije, mada mu stiže Lukaku pa će biti srećan. Ja ozbiljno vidim Juveta kao favorita za Skudeto (uz Inter, naravno), Mota je odličan trener i brzo sklapa kockice, Vlah je imho najbolji napadač u ligi, a odradili su sjajan prelazni rok. Uz to su i iskeširali nekih 70 miliona troška za transfere ni iz čega, to nisu cifre koje bilo ko u Seriji A može da prati. Možda ne ove sezone, ali već od sledeće gledaćemo verovatno stari Juventus koji maksimalno smara.
August 30, 20241 yr Inter demolirao Atalantu (doduše još uvek solidno oslabljenu) - 4:0. Što bi se reklo jedan statement win - doduše možda ne nivo Juveove nad Komom , ali daj šta daš.
August 31, 20241 yr On 29. 8. 2024. at 16:42, goofs said: Konte za sada ne zna gde bije, mada mu stiže Lukaku pa će biti srećan. Ja ozbiljno vidim Juveta kao favorita za Skudeto (uz Inter, naravno), Mota je odličan trener i brzo sklapa kockice, Vlah je imho najbolji napadač u ligi, a odradili su sjajan prelazni rok. Uz to su i iskeširali nekih 70 miliona troška za transfere ni iz čega, to nisu cifre koje bilo ko u Seriji A može da prati. Možda ne ove sezone, ali već od sledeće gledaćemo verovatno stari Juventus koji maksimalno smara. Osimen nije prešao u Chelski,a ako ne ode ni kod Arapa (ne znam kakav je njihov prozor™ ) to može biti game changer za celu sezonu... ali sa finansijske strane, već su doveli Lukakua.
Create an account or sign in to comment