Jump to content
IGNORED

Serie A


goofs

Recommended Posts

De Rosiju se više ne drma klupa, bivši je :isuse:

 

Realno ništa nisu igrali od početka sezone, ali ovakve poteze ne razumem

Link to comment

Mislim da se nešto javno svađao sa delom ekipe, kao da je izgubio svlačionicu, a man-management mu je bio glavni forte. Pokušavaju da spasu sezonu dok joj još ima spasa, 3 male utakmice bez pobede je dosta loš znak, a nije deRosi tek došao pa da ga se čeka da klikne...

 

...s druge strane, Fonseka jeste tek došao, ali će i on da leti, Milan apsolutno ništa ne igra i gubi sijaset bodova, učinili su to da želimo povratak Piolija. Mogao bih čaršave da ispišem o lošim potezima uprave Milana, ali samo ću reći da je sve počelo kad su pustili Maldinija i na njegovo mesto doveli Moneyball lika, a apsolutno svi smo tad znali da to neće da fercera.

 

Ima dobrih trenera na tržištu, ali mi se čini da će Milan opet da pojuri nekog jeftinog poslušnika. Za Romu cenim da će biti pametniji bar u tom segmentu, nije im strano da dovode veliko ime, Sari je tu, Poketino...

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

Mislim da se nešto javno svađao sa delom ekipe, kao da je izgubio svlačionicu, a man-management mu je bio glavni forte. Pokušavaju da spasu sezonu dok joj još ima spasa, 3 male utakmice bez pobede je dosta loš znak.....

 

Stanoje?

Link to comment

Šta ti je lojalnost u fudbalu, posvetiš klubu čitav igrački vek, i to kad ništa živo ne osvaja, zovu te drugi klubovi, računajući i Jednistvo na svom vrhuncu, ali ti sve to odbijaš, da bi, kad si postao menadzer istog tog kluba, bio bez pardona i strpljenja šutnut posle par loših rezultata.

Link to comment

Jbt sad gledam, čovek dao za celu karijeru 7 golova za Azure - od toga 6 komada na SP 90 što je bilo dovoljno za Zlatnu kopačku :hail:

Link to comment

Izgleda da je Ivan Jurić prvi kandidat za klupu Rome. Puštanje deRosija je verovatno greška, ali kad je već tako, meni se ovaj izbor sviđa, Jurić je bio odličan i u Veroni i u Torinu, ovo mu je sad prirodni sled na stepenik više. Nadam se da će uspeti da uspostavi autoritet u svlačionici, pošto je trener iz "malih ekipa", a današnji fudbaleri su često nadobudni.

Link to comment

Kažu sad da je deRosi otpušten jer se popičkarao sa CEO Rome, izvesnom gospođm Lina Souloukou. Nemam pojma ko žena i imali pozadinu u svetu fudbala, ali je navodno ona odradila celi prelazni rok, a on je bio, najblaže rečeno, vrlo čudan.

Link to comment

DDR je na čistu emociju napravio preokret i u prvih 15 kola imao samo 1 poraz (Inter u Rimu 2:4). 
Ipak na samom kraju sezone su ga porazi, u direktnim duelima sa konkurentim za LŠ, od Atalante i Bolonje prilično izbacili iz koloseka. 
 

Start nove sezone je samo otkrio taktičku nespremnost da mečeve okrene u svoju korist - kod Djenove prima gol u 97min za 1:1, a sa Kaljarijem i Juveo odsustvo bilo kakve kreacije, nešto najružnije što sam od Rome gledao za mojih 30+ godina praćenja ovog kluba. 
 

Nek se kali u nekom manjem klubu, gde će mu biti manji pritisak, pa nek se vrati za koju godinu. Ne bih se bunio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...