Jump to content
IGNORED

Serie A


goofs

Recommended Posts

Ne zna se ko grđe izgleda na startu sezone, Roma ili Milan :unsure: još kada bi im se i Rube pridružio, ali teška priča

 

Link to comment

Dybala odbio 75 miliona za 3 godine u S. Arabiji, što znači da ostaje u Romi.

Presudila ljubav prema Romi, gracias amigo corazon te kjero itd

I apsolutno nikakve veze nema što je ponuda bila iz pizde materine, isto bi postupio da mu je te pare nudila Barsa

amigo e

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment

Juve dogovorio i Sanča, to je otprilike to, šta smo igrali, igrali smo se.

 

Milan i Roma u nekoj mrak akciji oko razmane Abrahama i Salemakersa, lose-lose varijanta :ph34r: 

Link to comment

Uh, daleko su oni od toga da su glavni i ubedljivi favoriti. Najviše što bih mogao da im dam da su za sada najveći konkurent Interu.

 

Meni je glavna wtf transfer vest vezana za Milan, da traže 40 miliona za Benasera :lolol:, pa će onda sa tim parama da jure dalje, možda Rabioa. Ni Rabio mi nikada nije punio oko, ali Benaser mi je tek priča za sebe.

Link to comment

Konte za sada ne zna gde bije, mada mu stiže Lukaku pa će biti srećan.

 

Ja ozbiljno vidim Juveta kao favorita za Skudeto (uz Inter, naravno), Mota je odličan trener i brzo sklapa kockice, Vlah je imho najbolji napadač u ligi, a odradili su sjajan prelazni rok. Uz to su i iskeširali nekih 70 miliona troška za transfere ni iz čega, to nisu cifre koje bilo ko u Seriji A može da prati.
Možda ne ove sezone, ali već od sledeće gledaćemo verovatno stari Juventus koji maksimalno smara.

Link to comment

Inter demolirao Atalantu (doduše još uvek solidno oslabljenu) - 4:0.

 

Što bi se reklo jedan statement win :thumbup: - doduše možda ne nivo Juveove nad Komom :fantom:, ali daj šta daš.

Link to comment
On 29. 8. 2024. at 16:42, goofs said:

Konte za sada ne zna gde bije, mada mu stiže Lukaku pa će biti srećan.

 

Ja ozbiljno vidim Juveta kao favorita za Skudeto (uz Inter, naravno), Mota je odličan trener i brzo sklapa kockice, Vlah je imho najbolji napadač u ligi, a odradili su sjajan prelazni rok. Uz to su i iskeširali nekih 70 miliona troška za transfere ni iz čega, to nisu cifre koje bilo ko u Seriji A može da prati.
Možda ne ove sezone, ali već od sledeće gledaćemo verovatno stari Juventus koji maksimalno smara.

 

Osimen nije prešao u Chelski,a ako ne ode ni kod Arapa (ne znam kakav je njihov prozor™ ) to može biti game changer za celu sezonu... ali sa finansijske strane, već su doveli Lukakua.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...