Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

Bukvalno sam vratio situaciju jbg, Ryerson je bio taj s ledja (i to je upitno da li ga je dirao dovoljno da padne) ali Schlott definitivno ni blizu. Premotaj na 39min i nešto ako meni ne veruješ

  • +1 2
Link to comment

Riarson je odgurnuo Vinisijusa, ali je pao tek kad je video da lopta ide u aut. Humels je bio pola metra od njega, a žuti je stvarno bio zbog prigovora. 
 

No, malo i vi preterujete da je to navlačenje za Real, ispašće Vinčić kriv i za promašaje Adejemija i Fulkruga. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

Kao i sve balkanske pičketine sa pištaljkom

 

Balkanske pičketine, engleski inbredi, šta priznaješ od suđenja, Gruzijce? :hihi:

  • +1 1
Link to comment

kakvo razocarenje. ocekivao sam bolji fudbal. slabo prarim vec duze vreme. fali dortmundu 1 sedorf koji je umeo da presece napad i da odlican pas napred.

real ako ne uvede modrica izgubice

golmani odlicni, brane ko na igrici

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, ducca said:

Bukvalno sam vratio situaciju jbg, Ryerson je bio taj s ledja (i to je upitno da li ga je dirao dovoljno da padne) ali Schlott definitivno ni blizu. Premotaj na 39min i nešto ako meni ne veruješ

 

U pravu si nisam dobro video, pobrkao Šlota i Ryersa.

  • +1 1
Link to comment

Previše je duvalo u prvom za Karlov ukus, pa su posle pauze izašli dosta konzervativnije što je dovelo do većeg poseda za Dortmund, ali do malo čas, bez ozbiljnije pretnje po Kurtou

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...