Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

7 minutes ago, kralj said:

Uvek sam gotivio Krosa, ali baš je loše ostario. Uopšte ne razumem Karletovu fascinaciju.

Ja sam se šokirao da on i ove sezone igra od početka...

  • +1 1
Link to comment

Meni Modric bolji, eto samo primer od prosle nedelje cim je usao povezao je sve zivo. Ok, verovatno nije za celu utakmicu ali za poluvreme ili 60 minuta mislim da moze. Ali sta znam, valjda Don Carlo zna sta radi...

  • +1 1
Link to comment

Sta ce ovaj Real da radi kad im sledece sezone dodju Mbappe i Endrick i verovatno neko zameni Krosa i Modrica. I sad su, osim par igraca prilicno mlada ekipa. Igraju fm sa neogranicenim budgetom.

 

I zasto navijaci Sitija zvizde himni uefe? Zale se sto ih je uefa ganjala samo po par osnova a PL po 115?

Link to comment
17 minutes ago, Grandilof said:

Meni Modric bolji, eto samo primer od prosle nedelje cim je usao povezao je sve zivo. Ok, verovatno nije za celu utakmicu ali za poluvreme ili 60 minuta mislim da moze. Ali sta znam, valjda Don Carlo zna sta radi...

 

Eh Modrić, uvek je on bio klasa za Tonija. Kros je pritom u poslednje vreme naročito slab u onome u čemu je bio najbolji - mapiranje po terenu i sigurna pas igra. Evo sad je i iz prekida otvorio kontru na kraju. 

Edited by kralj
  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Karvahal najbolji za sada. 

Kakav smarački fudbal Sitija, mora jedna kontra da pukne.

 

ako je to smaracki fudbal onda sta je ovo realovo 10 u luninovom krilu :ko2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...