Jump to content
IGNORED

LŠ 23/24


renne

Recommended Posts

niko ne želi ni da ih gleda u takmičenju

 

retko antipatični tim

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

niko ne želi ni da ih gleda u takmičenju

 

retko antipatični tim

Za divno cudo ova tekma je bila bas dobra, valjda sto je Atletiku ostalo samo ovo takmicenje, pa su zapeli ko poludjeli. 

  • +1 2
Link to comment

Jesu generalno odvratni pod Simeoneom ali ovo je bilo skroz zasluzeno, za divno cudo da nije bilo 1:0 i smaranje do penala

Link to comment

Ajde nek osvoji Colo ili Mbape kad je Inter izduvao. Sumnjam da je ostala ijedna cool ekipa

Link to comment
11 hours ago, goofs said:

Kojim obavezama, mogu na raspust.

 

Jbg, žabari ove godine mršavo, moglo se ovo dobiti. Iako radi sjajan posao cele sezone, opet mi se čini da je Inzagi upao u jajarski mod kad je najtesnije.

Ne znam šta im je pričao na poluvremenu, ali ono je sramota kako su izašli i igrali do nekog 65 minuta - i to je jedino šta mu zameram (i ubacivanje štopera Biseka umesto beka Dimarka). Posle toga su počeli da smisleno igraju na kontre, pa su Barela i pre svega Tiram imali šansu da zatvore utakmicu.

 

Inter je gotovo 3/4 ovog dvomeča bio tim koji je bio bolji rival i diktirao tempo, tako da mu ja ne zameram previše. Meni je ovo i posle žreba bio 50-50 meč (možda 5% gore-dole) i pre svega zbog nešto slabijih izdanja ATM u Primeri. Videlo se lepo u grupi koliko se Inter mučio protiv Viljareala (koji je with all due respect znatno igrački slabija ekipa od Atletika. Italijani su generalno poleteli nakon nerealno dobrih evropskih rezultata u poslednje dve sezone, pa su Inter proglašavali za nekog drugog favorita u LŠ :rolleyes: (posle Sitija). A činjenica je da su do kraja stigli zahvaljujući eliminacijama uglavnom Portugalaca i Italijana.

  • +1 2
Link to comment

inter je bio sa sosijedadom u grupi. inzagi jaje. sve je promasio. ne bi me cudilo da se ukrcao u avion za bukurest...

Link to comment

Super parovi, kao da sam ja birao.

 

Arsenal-FC Bayern

Atlético de Madrid-Dortmund

Real Madrid-Manchester City

PSG-FC Barcelona

  • +1 2
Link to comment

Čolo u 1/2 :cool:

 

Iako su ostalih 6 klubova super antipatični namestio žreb da ispadnu zanimljive tekme.

  • +1 4
Link to comment

Dobro ždrebe, namestili (:sleep:) Reala i Sitija u pravom trenutku, dok su im situacije u ligama još uvek žive.

 

PSG - Barsa je kripl fajt po meri, Arsenal mi deluje favorit protiv Bajerna, ali iskustvo je na strani Švabe. Čolo - Dortmund isto dobar par, tu su negde po jačini.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Arsenal mi deluje favorit protiv Bajerna

 

Koliko će biti nepodnošljivi kad preokrenu ovaj trend, pa još protiv tima sa HK u špicu?

 

 

 

Link to comment

real - građanski finale pre finala, dve najkvalitetnije momčadi će već u 1/4 finalu odlučiti ko osvaja lš za ovu sezonu :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...