Jump to content
IGNORED

US (finally) Open 2023


Ros

Recommended Posts

Sportski žurnal, da okačim dok ne skinu

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/162171/novak

Drugi nosilac, a po završetku Otvorenog prvenstva Amerike ponovo prvi na ATP listi, Novak Đoković pobedio je u 1/16 finala Ju Es opena 32. nosioca, sunarodnika Lasla Đerea 3:0 ().

*

U osmini finala Novak će igrati sa Hrvatom, Borna Gojo je brzopotezno sa terena "počistio" Čeha Jiržija Veselog 3:0 (6:4, 6:3, 6:2) za 126 minuta igre.

  • Haha 2
Link to comment
14 minutes ago, TS-CS said:

ugasio se Laci, ide stapic ili krompir i u ovom setu..

a citav mec mi sevaju flesbekovi kad ga je Troicki onomad isto ovde oterao u peti

A meni kad se Gojo pomamio na Devis kupu u insbruku i napravio kolekciju velikih skalpova. 

Link to comment

Odgledala kraj četvrtog i peti set.

 

Ne sviđa mi se preterano kako igra Novak. Nije to baš njegov najbolji tenis. Ali ajde, ići će valjda na bolje. Moraće to agresivnije od ovoga što sam maločas gledala.

Link to comment

Bas sam htela da pitam dal se Djere nalozio i odigrao partiju zivota il je Nole sa pola snage igrao ili mozda isprobavao neke stvari kao sto cesto zna na pocetku meča/turnira ... ili nesto cetvrto  ? :unsure:

Link to comment
4 minutes ago, lostfanforever said:

Bas sam htela da pitam dal se Djere nalozio i odigrao partiju zivota il je Nole sa pola snage igrao ili mozda isprobavao neke stvari kao sto cesto zna na pocetku meča/turnira ... ili nesto cetvrto  ? :unsure:

5.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...