Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League - Premer/Brod/Beton - sezona 2023/2024


Recommended Posts

Vodim 12 razlike protiv San Epifanija i njemu ostao Tripije meni Isak. Isak naravno na klupi :frust: Ocekujte 1:0 za Novi zamak uz gol Tripijea i 3pts bonusa :isuse:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Vodim 12 razlike protiv San Epifanija i njemu ostao Tripije meni Isak. Isak naravno na klupi :frust: Ocekujte 1:0 za Novi zamak uz gol Tripijea i 3pts bonusa :isuse:

 

Tripije je krš ove sezone, i dalje sve prekide izvodi ali ne uspeva da uradi ništa.

 

Poeni su mu 2, 2, 0, 1, i tek u prošlom kolu 8 jer su nekako uspeli da ne prime gol od Brentforda.

 

Trebalo je poene za to da pripišu meni lično jer imam i Mbuema i Visu, jebali me oni iz oba smera istovremeno :isuse:

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, Moća said:

Vodim 12 razlike protiv San Epifanija i njemu ostao Tripije meni Isak. Isak naravno na klupi :frust: Ocekujte 1:0 za Novi zamak uz gol Tripijea i 3pts bonusa :isuse:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Za sve što si se žalio da nisi imao sreće u prvih pet kola, baš si protiv mene našao da naplatiš. Ulazi ti Onana sa klupe sa sedam poena, Foden i Son u životnoj formi... Meni Tarkovski na klupi... Dobro sam još i prošao

Link to comment
 
Za sve što si se žalio da nisi imao sreće u prvih pet kola, baš si protiv mene našao da naplatiš. Ulazi ti Onana sa klupe sa sedam poena, Foden i Son u životnoj formi... Meni Tarkovski na klupi... Dobro sam još i prošao
Ne brini okreces lagano jer ove godine ne mogu da pobedim.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

Zamenio dvojac Son+MediSon=23 pts za  Salah+Mitoma=24 pts i otišao u minus 4 da bi na kraju izgubio 4 razlike. Da nisam menjao izgubio bih za 1 poen i sada bi proklinjao što su Sonu dali 2 bonus poena a Saki 3...možda je i bolje ovako :fantom:

 

Spoiler

Inače da iskoristim priliku da se načestitam majke Žoržinju na onom poklonu za dvojac Tota, debil :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...