Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, SNARC said:

 

Ako se bude ovako sudilo..na posteno necemo dobiti, na neposteno ne mozemo jerbo imamo domacinstvo manje..Ja i ne zelim da dobijamo neposteno ako smo vec spizdili tolike pare u tim. 

 

 

 

 

Kao što ne kukam kad nas sudije pokradu, a nije da nije bilo takvih momenata, tako nemam grižu savjesti kad nas poguraju.

Sve ide u rok službe.

Sem toga, od ove Budućnosti smo bolji i dobili bi svakako.

A gospodin koji ulazi u svlačionicu da se objasni sa sudijama, imao je priliku da pokaže muda prije nekoliko godina kad mu je koš bio zauzet na zagrijavanju njegovog tima.

Sad nek izda saopštenje.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

šteta što mu se nije pridružio da vidi nektarija

 

iguman, manastir

  • +1 3
Link to comment

Bice Avram odlican patrijarh kad Djokovic bude precednik i Sormaz ministar spoljnih poslova 

  • Haha 8
Link to comment
Posted (edited)
1 minute ago, copkillah said:

Ja ga i dalje volim iako me nervira

Sad zvučiš kao žena.

Edited by Milošica
  • Haha 4
Link to comment
Just now, Milošica said:

Sad zvučiš kao žena.

 

Tako je, volim ga kao što majka voli ludog sina

 

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, copkillah said:

Opet je nakot iz 21. bloka napadao ljude posle utakmice.

 

 

 

Video sam juce da su neki samarali i skinuli duks nekom momku..ali sam mislio da je obracun izmedju frakcija

Link to comment

Vraćam sad drugo poluvreme. Prva odbrana, znači prva prokleta odbrana kako si kročio na parket i Smajli i Panter ne znaju da li preuzimaju ili ne. Odlaze na istog igrača. Da poludiš jebeno. Da poludiš. 

  • +1 1
Link to comment

brat naš murići, cela albanija zbog njega navija za kkp..bilo bi lepo da klub organizuje utakmicu u tirani sa koš. reprezentacijom albanije...u borbi za proširenje fan baze treba kucati na prijateljska vrata :fantom:

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...