Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 30. 4. 2024. at 20:43, April said:

 Nepravedni ste prema Smitu.

 

 

Ja sam ga prvi pljuvao i smatrao da je doveden iz pogrešnih razloga, ali sve je bolji i bolji i srećan sam što sam pogrešio.

  • +1 7
Link to comment

jas kazo jos kad je dosao da je duplo bolji igrac od jaramaza..

al sad ce da se prave bajke kako je i od njega robija napravio igraca posle 4 meseca.. lol

 a lik dobio sansu, tek kad se  pj  povredio a jaramaz izbacen iz 12 zbog prijave onog najavljenog treninga po povratku iz pg..:fantom:

Link to comment

lepo je to sve ispricao pre neki dan aca petrovic, nema dobrih zamena za exa i lesora i svi moraju da se ispomeraju i igraju ne bas svoju igru i to je bug koji se ne moze lako ispraviti.

vidim buducnost se vraca na stare staze slave, saopstenja, sudije i slicno. 

coviceva je to skola. 

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

jas kazo jos kad je dosao da je duplo bolji igrac od jaramaza..

al sad ce da se prave bajke kako je i od njega robija napravio igraca posle 4 meseca.. lol

 a lik dobio sansu, tek kad se  pj  povredio a jaramaz izbacen iz 12 zbog prijave onog najavljenog treninga po povratku iz pg..:fantom:

 

nivo imbecilnih učitavanja i fantazija koje Žoc izaziva u vama su za ozbiljno ispitivanje

  • +1 2
Link to comment

Ne čitam Šakulu (neje dobro za želudac), ali ni ovo poslednje nije tačno, Smiti je odmah po dolasku ubačen u vatru, prve tri utakmice u EL je igrao po 20 minuta, ABA ligu takođe, posle je krenuo da se gubi, više ga nema nego ima, preorjentisan isključivo na ABA. 

Zašto je to tako - ne znam, i drago mi je da se podigao malo, trebao nam je jedan takav ko leba, ali da se ne zalećemo puno, on ovde plodi po ABA sirotinji, to je dobar stepenik ispod EL.

 

Link to comment
10 hours ago, Shaq said:

jas kazo jos kad je dosao da je duplo bolji igrac od jaramaza..

al sad ce da se prave bajke kako je i od njega robija napravio igraca posle 4 meseca.. lol

 a lik dobio sansu, tek kad se  pj  povredio a jaramaz izbacen iz 12 zbog prijave onog najavljenog treninga po povratku iz pg..:fantom:

:ilija:

  • Haha 1
Link to comment

Spomenuo je Željko da je Smit promenio način treniranja, tako nešto. Uglavnom, nije toliko neobično da nekome treba vremena da se uklopi kad dođe u sred sezone. Samo nek nastavi.

  • +1 1
Link to comment

Rekao je valjda da je trenirao kao car i onda kad mu je jedina duznost bila da dodeljuje one nagrade pre utakmice

  • +1 1
Link to comment

sta nam ovo rade danas dok odmaramo i praznujemo, ode kep, litvanac nam podgreva corbu za mesto sledece sezone, finale abae ima da bude spektakl, a kad nije

ko ce preziveti do sledeceg oktobra

Link to comment
On 4. 5. 2024. at 11:28, ZokiAsov said:

Rekao je valjda da je trenirao kao car i onda kad mu je jedina duznost bila da dodeljuje one nagrade pre utakmice

Oduzelo mu telefon :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...