Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

 

upao si u vrtlog emocija kada sam ja u pitanju, nije mi to nepoznato kada su zene u pitanju, ali ovo je nesto novo za mene

Ako nisi razumeo, a znam da jesi cim bezis u pokusaj duhovitosti, klasican si jeftin buli, zajebavas druge a ne nudis nista posebno i pametno zauzvrat, kad naletis na tvrdo podvijes rep i bacas besmislene postove.

Edited by Lancia
Link to comment
Just now, Lancia said:

Ako nisi razumeo, a znam da jesi cim bezis u pokusaj duhovitosti, klasican si jeftin buli, zajebavas druge a ne nudis nista posebno i pametno zauzvrat, kad naletis na tvrdo podvijes rep i bacas besmislene postove.

 

ne znam sta da ti kazem, nadji nekog drugog da mu se nakacis i ponasas kao ostavljena devojka, ja stvarno nisam zainteresovan

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Eto, vidis kako sam te lepo opisao :heart:

 

uostalom, zar nisi rekao da si mi stavio na ignore? to je jedan sasvim logican potez za emotivca i sisu poput tebe, ne znam zasto mi se obracas. pusti me da se ovde zajebavam sa muskarcima kako valja i trebuje, idi na topik o kulinarstvu ili nesto slicno, odjebi jednom recju

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

uostalom, zar nisi rekao da si mi stavio na ignore? to je jedan sasvim logican potez za emotivca i sisu poput tebe, ne znam zasto mi se obracas. pusti me da se ovde zajebavam sa muskarcima kako valja i trebuje, idi na topik o kulinarstvu ili nesto slicno, odjebi jednom recju

Ako sam ti rekao da sam te stavio na ignore, to bi jednom pametnom bicu, za sta se predstavljas, bilo dovoljno da ne provociras klinackim fazonima, pa kad vidis da ti se ne odgovara na sranjca, brises post ko pizdica. Odjebacu naravno imam i koga. Samoj nemoj da se srdis. 

Link to comment

Ovo je 1 kvalitetna svađa, ovo je jedan od najjacih topika, ima, da citiram "AAA SVE" 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Lancia said:

Ako sam ti rekao da sam te stavio na ignore, to bi jednom pametnom bicu, za sta se predstavljas, bilo dovoljno da ne provociras klinackim fazonima, pa kad vidis da ti se ne odgovara na sranjca, brises post ko pizdica. Odjebacu naravno imam i koga. Samoj nemoj da se srdis. 

 

uopste ti se ne obracam, sprdao sam se bujakom, ali on to moze da podnese jer je muskarac za razliku od tebe sise

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

uopste ti se ne obracam, sprdao sam se bujakom, ali on to moze da podnese jer je muskarac za razliku od tebe sise

Sise ili muskarci?¿ Moras da se odlucis, vec si covek u godinama.

Link to comment

Nadam se da ce moderacija inati sluha i takta da ovo ostane ovde, sve je 1 savrsentsvo, kvlt pickaranje, randomness, sve je fe no me na lno

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sise ili muskarci?¿ Moras da se odlucis, vec si covek u godinama.

 

ne znam kako se kaze patka na spanskom, to je ono sto tebi treba. el patkenjo

Edited by Nikodije
Link to comment

Dugo razmizljas izmedju sise i muskaraca, jbg i na kraju izaberes patku. ¡Caramba! Pravi izbor za pizdicu.

Link to comment

Ovo mozda dobije i edukativni karakter, ucimo španski

 

Hola, soy Dora, estoy un explorer 

Edited by Midgeta
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...