Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, BlackGeorge said:

Čekaj, stani, polako. Ima još ... pp aparat, mokraća u kesi, četvorokorak.

 

to me ne isteresuje i svakako neću pratiti. mogu da pratim EL ili koje god takmičenje da igramo u Evropi i po neku tekmu u Abi

 

derbi, u ovim bolesnim okolnostima, apsolutno me ne interesuje

 

o kls da ne pričam. parodija koja se jedva može nazvati takmičenjem

  • Tužno 1
Link to comment

@Ted bilo je i dve, tri koje ste dobili a da ste ih izgubili ne bi bilo nezasluženo. Makabi, Milano, Zvezda sve kod kuće mi prve padaju na pamet.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

@Ted bilo je i dve, tri koje ste dobili a da ste ih izgubili ne bi bilo nezasluženo. Makabi, Milano, Zvezda sve kod kuće mi prve padaju na pamet.

 

bilo je naravno, ne sporim. ali je jasno kao dan da nam je odnos pobeda i poraza u neizvesnim utakmicama vrlo loš i da značajno preteže da stranu poraza.

 

subjektivni utisak je da smo, nekako, prečesto nalazili način da izgubimo čak i kada je razvoj događaja do samog finaša ukazivao drugačije. samo Bajern kući da nije bio poraz, a sve je išlo na tu stranu sad bi bili u drugačijem položaju. pa i Olimpijskos kući, nadrealno loša poslednja četvrtina.

 

znam da niko ne može da igra na istom niovu 40 minuta, ali ne radi se čak ni o tome. u periodima kada smo padali, mi smo obično padali do kraja i tonuli. nema ko da zaustavi, prikoči. igraš dobru utakmicu 28 minuta i onda u periodu od 28. do 34. postigneš dva poena sa penala i primiš 15, 17, 19.....i ćao. jer to je EL i ne dešava se svaki dan da u poslednjih 5 minuta daš 30 poena. to može u Abi protiv nekih bedaka, kada ekipa digne ritam i koncentraciju i pregazi nekoga. u EL to je mnogo teško do nemoguće, osim ako protivnik nije zapao u neko rasulo ili nema nikakvu motivaciju.

 

evo, vi juče niste izgubili 45 razlike zato što je Efes toliko bolji, već zato što ekipa nije našla nikakav motiv da pruži otpor. tu ste se obrukali, ne zbog Partizana, već zbog sebe, moglo se uložiti malo više napora i koncentracije, čisto zbog reputacije kluba, igrača, trenera

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

evo, vi juče niste izgubili 45 razlike zato što je Efes toliko bolji, već zato što ekipa nije našla nikakav motiv da pruži otpor. tu ste se obrukali, ne zbog Partizana, već zbog sebe, moglo se uložiti malo više napora i koncentracije, čisto zbog reputacije kluba, igrača, trenera

 

ovo nisu mogli mnogo da ugroze

  • +1 1
  • Haha 5
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Hoću da kažem koliko ste dobili toliko ste i izgubili i odnos pobeda i poraza je realan prikaz kvaliteta ove ekipe i taktike koja je postavljena. Mada, taktika i nije bila mogla da bude bitno drugačija sa ovakvim igračima i njihovim karakteristikama ali onda se postavlja pitanje skautinga.

Za nauk - potrebno je da imate barem jednog krštenog plejmejkera a ne da se oslanjate na individualne kvalitete igrača i ne cediti njih petoricu po 30+ minuta nego imati ujednačeniji kvalitet u timu i više igrača na koje možeš da se osloniš.

Edited by booyaka
  • +1 8
Link to comment
3 minutes ago, booyaka said:

Hoću da kažem koliko ste dobili toliko ste i izgubili i odnos pobeda i poraza je realan prikaz kvaliteta ove ekipe i taktike koja je postavljena. Mada, taktika i nije bila mogla da bude bitno drugačija sa ovakvim igračima i njihovim karakteristikama ali onda se postavlja pitanje skautinga.

Za nauk - potrebno je da imate barem jednog krštenog plejmejkera a ne da se oslanjate na individualne kvalitete igrača i ne cediti njih petoricu po 30+ minuta nego imati ujednačeniji kvalitet u timu i više igrača na koje možeš da se osloniš.

Hvala puno.

  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 18. 3. 2024. at 20:50, garmonbozia said:

bićemo jedno jako 11. mesto

🫡

 

nije bilo teško prognozirati, mada sam u oktobru drugarima prognozirao da ni zvezda ni mi nećemo u top8, mirisalo je na to posle hajpa od prošle sezone (kod nas) i odlaska bitnih igrača i fijaska sa mirotićem, a kod komšija opšte stanje u klubu i inženjera koji dovodi igrače

 

da bi bilo bolje, mora da bude gore :D 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

ovo nisu mogli mnogo da ugroze

Pa ne možeš da ugroziš nešto što ne postoji.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, garmonbozia said:

🫡

 

nije bilo teško prognozirati, mada sam u oktobru drugarima prognozirao da ni zvezda ni mi nećemo u top8, mirisalo je na to posle hajpa od prošle sezone (kod nas) i odlaska bitnih igrača i fijaska sa mirotićem, a kod komšija opšte stanje u klubu i inženjera koji dovodi igrače

 

da bi bilo bolje, mora da bude gore :D 

 

kod vas fijasko sa miroticem a kod nas opste stanje u klubu, gde valjda ulazi napier od 2x milke :i

 

vi bar niste platili mirotu, mi smo skrljali lovu u fransiznog igraca koji kao da nije igrao i kad je igrao a to je bilo odavno.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

Odličan post Buki :thumbup:

Buki dobio 5 pozitivnih reakcija bez negativne na temi o Partizanu... zatvaraj topić, motaj kablove (pun intended)

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Buki dobio 5 pozitivnih reakcija bez negativne na temi o Partizanu... zatvaraj topić, motaj kablove (pun intended)

 

ljudima zao da mu daju thumbsdown za gomilu opstih mesta i nicega koje je nadrobio, postuju trud.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

ljudima zao da mu daju thumbsdown za gomilu opstih mesta i nicega koje je nadrobio, postuju trud.

:lolol: jedan te isti post godinama od Kosova preko kosarke do tindera.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

:lolol: jedan te isti post godinama od Kosova preko kosarke do tindera.

 

upao si u vrtlog emocija kada sam ja u pitanju, nije mi to nepoznato kada su zene u pitanju, ali ovo je nesto novo za mene

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...