Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

31 minutes ago, Heaviside said:

Pa nije trebalo, ovako ste uzeli lepo obeštećenje. 

 

Morali bi i tad da plate obestecenje, svakako je bio pod ugovorom, verovatno su procenili da im ne treba u tom trenutku. Navodno su ga pustili da ode pre proslogodisnje plejof serije, sto govori o tome koliko se na njega kao igraca racunalo u buducnosti

Link to comment

Samo da se niko ne onesvesti u Žarkovu :evil_purple:

 

E:

Ja sam mentol, mislila sam da i mi igramo veceras za duplo loznje i dupli šlog, ali ipak ne 

Edited by Midgeta
  • Haha 1
Link to comment

Sad uđoh, kako vam deluje? Mensčini da je samo Teu stalo, ostale ih zabole za našu stvar..

Link to comment
On 28.3.2024. at 22:47, Lord Stef said:

 

Lozimo se, naravno :D ali sad moramo da dobijemo obe i da Efes izgubi jednu. Sa Zvezdom igraju poslednje kolo, tu nema leba, jedino da Fenerbahce ispostuje naredno kolo.

 

On 28.3.2024. at 22:51, Eleniko said:

 

Sačuvajte barem mrvicu dostojanstva

 

Ako barem znate šta je to

 

Dostojanstvo propo.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Zapravo, jedini nacin da sve ovo ne bude bas lose je upravo ovo sto se desava..Efes se igra inkvizicije sa pudlicinom igrackom :)

Link to comment

večeras je divno sportsko veče. bar što se mene tiče. završava se ova jeziva EL sezona, nema više, kraj, pa-pa. i ovo mi je bilo previše

 

kap bi prelilo da smo ušli u plejin, vodimo 25 na poluvremenu i ispadnemo. a to bi bio neki najrealniji ishod

Edited by Ted
  • Wub 1
Link to comment
Just now, Ted said:

večeras je divno sportsko veče. bar što se mene tiče. završava se ova jeziva EL sezona, nema više, kraj, pa-pa. i ovo mi je bilo previše

 

kap bi prelio da smo ušli u plejin, vodimo 25 na poluvremenu i ispadnemo. a to bi bio neki najrealniji ishod


sutra se završava

:ilija:

 

  • Haha 1
Link to comment

da, tako je. ali nema opsasnosti da prođemo dalje. moj život će biti lakši do oktobra ;)

 

a možda i duže, Bog sveti zna dal ćemo igrati ovo i naredne sezone

Link to comment
Posted (edited)

igraćemo tebi zinat

:dance:

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...