Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Calikisu je samo trebalo pristupiti na pravi način, takav šut sa tom visinom, uopšte napadački set je odličan za igrača u njegovim godinama. Ali, gurani su neki drugi tatini sinovi.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, booyaka said:

Calikisu je samo trebalo pristupiti na pravi način, takav šut sa tom visinom, uopšte napadački set je odličan za igrača u njegovim godinama. Ali, gurani su neki drugi tatini sinovi.

 

pa sad, tatin sin leday je jedan od najboljih el igraca na svojoj poziciji, smailaga kao pf-c ima neke prednosti u kilometrazi i grit'n'grind pristupu, dok je koprivica, inace klasican centar, sto tristan nije, igrao slicno koliko i tristan, cini mi se.

 

sve u svemu, ne bih rekao da je tristan nesto nepravedno zakinut, jednostavno je iskusnija a kvalitetna konkurencija na pf-c a u euroleague nema mesta razigravanju, dok je u aba cesto kiksirao partizan bas kada se drugoj postavi pruzi vise minuta.

 

mada ja mislim da tristan nije puno izgubio ovim neigranjem u realu i partizanu, jer je bas na pocetku karijere

 

vise ce mu pomoci ako je usvojio nesto od obaveza i logike tokom ove 2-3 godine

 

sinoc sam malo slusao lebrona&jj redicka; mozda su napadi manje kompleksni u nba ali se i dalje ocekuje da imas ukljucen mozak u oba smera a to je vukcevicu cesto falilo.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, uini said:

sinoc sam malo slusao lebrona&jj redicka; mozda su napadi manje kompleksni u nba ali se i dalje ocekuje da imas ukljucen mozak u oba smera a to je vukcevicu cesto falilo.

 

Otkud ti ovo? Gotovo svi napadi u Evropi su uzeti iz NBA. Mislim i da su gotovo sve modifikacije išle ka uprošćavanju.

 

Gufse, nije tako banalno kao što predstavljaš. Bitnija je uloga od same minutaže, koliko ( i kakve) su akcije igrane za njega u napadu, koje igrače je čuvao, etc. Po komentarima, on igra najblaže rečeno pristojnu odbranu u NBA, statistika to potkrepljuje (jbg, ja ga nisam gledao). Tamo čuva centre i aktivan je u žaštiti obruča, možda ga i sloboda u napadu motiviše da se više trudi i bude fokusiraniji. 

Link to comment

Jeste, slažem se, ali nama ove godine mnogo toga škripi u igri, previše, Žoc 6 meseci pokušava da namesti igru da iole funkcioniše sa centrom koji ne može da zakuca iz mesta. Nije realno da se sad ceo fokus stavlja na Tristana, a vamo curi na sve strane. 
 

Ovo što on igra trenutno u NBA, to sve u vodu može da se baci, ova ekipa Vizardsa je zvanično najgora u istoriji franšize, tek sledeće godine će se videti od čega je satkan.
 

Da podsetim, i Smailaga je kidao u Voriorsima kad su tankovali, pa se brzo posle preselio u Evropu i sad često ne zna gde udara. Mada mislim da je Tristan školovaniji igrač od Alena i da će se lakše prilagoditi zahtevima.

  • +1 1
Link to comment

Jebeni tristac, o njegovoj buducnosti i  ambicijama  u kkp se sve znalo kada je prosle sezone otisao u ameriku pred plej of abe. Tad se trebalo pozdraviti prijateljski, pokloniti mu neku najnoviju konzolu za rastanak i to je to

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Meni nekako lakse da pricamo o Tristanu nego o ruzicastom slonu koji se veceras igra u Stambolu

 

mislim da tu nema neizvesnosti

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

mislim da tu nema neizvesnosti

 

Tim gore sto nema..sramota je sta smo dozvolili sebi

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

Otkud ti ovo? Gotovo svi napadi u Evropi su uzeti iz NBA. Mislim i da su gotovo sve modifikacije išle ka uprošćavanju.

 

mislio sam više na to da u evropi ceo tim mora više da radi kako bi se izvela xy zamisao, dok u nba imaš likove koji su one-man-army, i to u svakoj ekipi bar jednog, pa je onda i sam princip realizacije često jednostavniji

Link to comment
50 minutes ago, SNARC said:

 

Tim gore sto nema..sramota je sta smo dozvolili sebi

 

Aleksa prije sat vremena: "Ko nas jebe, sami smo krivi. Sad gledamo i navijamo" :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

 

Aleksa prije sat vremena: "Ko nas jebe, sami smo krivi. Sad gledamo i navijamo" :fantom:

 

Njemu je bilo najlakše da kaže da će večeras da navija :lol: Ciganče naše :wub:

 

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Meni nekako lakse da pricamo o Tristanu nego o ruzicastom slonu koji se veceras igra u Stambolu

Čekaj, vama je "obavezna" pobeda Zvezde, ili možete i bez toga? Ja mislio da vam to samo olakšava...

  • Haha 2
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Čekaj, vama je "obavezna" pobeda Zvezde, ili možete i bez toga? Ja mislio da vam to samo olakšava...

Obavezna

Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

Jebeni tristac, o njegovoj buducnosti i  ambicijama  u kkp se sve znalo kada je prosle sezone otisao u ameriku pred plej of abe. Tad se trebalo pozdraviti prijateljski, pokloniti mu neku najnoviju konzolu za rastanak i to je to

Pa nije trebalo, ovako ste uzeli lepo obeštećenje. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...