Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

čuj, glup što nije ranije provalio :lol:
 

a sitnice tipa ugovor i milionsko obeštećenje koje mora da plati i pored zakucavanja za klupu? rekao je dečko lepo da je otišao čim je dobio ponudu kojom može da plati Ostoju. 
 

došao, probao, nije išlo, kad se namestilo da može da izađe iz ugovora on izašao. čitam komentare na vesti o njemu, ono je bolest šta grobari pišu o njemu samo zato što nije kliknuo sa robijom i usudio se da ode.

 

do pre mesec dana je dobijao 3 minuta protiv studentskog centra i posle slušao svog trenera kako priča da su igrači sa klupe pizde, a sad ubacuje 15 poena za 20 minuta protiv lejkersa i posle ga novinari pitaju kako je čuvati entoni dejvisa. dečko nasmejan, srećan. loše je blaga reč za ono što je živeo te dve godine u odnosu na ono što živi sada. 

 

 

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 5
Link to comment

Mislim da sam i pre godinu dana napisao da će Tristan pre uspeti u NBA nego u Evroligi. Em što je takav tip igrača, em što definitivno je za njega bilo bolje da ne igra u klubu pod pritiskom rezultata da bi se razvijao. Jednostavno nema tu sportsku drskost. Davao mu je Željko dosta šansi, pogotovo u ABA ligi, ali nije tip igrača koji će da uleti i da grize za svoju šansu. On igra svoju igru i po svom ritmu nevezano šta je u pitanju. 

 

Želim mu da napravi super karijeru, ne bi bio prvi igrač koji je u NBA napravio celu karijeru na osnovu šuta, koji mu je fenomenalan. 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

cujes bolest je ono sto pisu grobari o tristanu? koji grobari? ovde grobari ili negde drugde?

tako moze svako da vredja. ima cigana koji slicno lupaju ali ne svi.

doduse ima takvih i na forumu koji nam isporucuju covicevsku predstavu o partizanu.

tristan je bio u realu i nije dobio priliku, bio je u partizanu i dobio je priliku ali je igrao totalno neodgovorno u odbrani a ipak partizan i real igraju takmicarske utakmice za razliku od danasnjih vizardsa.

zelim tristanu da zabode dobar ugovor i igra tamo gde zeli ali svaliti svu krivicu na prethodno klub je dziberski. pogledajmo malo kako je igrao u odbrani u partizanu. nije ga bilo, nije valda mislio da ce nonsalancijom i ponekim lepim sutem postati prva ili druga opcija u partizanu pored ovih drugih igraca koji su trenutno potentniji i u napadu i u odbrani.

preko njega je svaki evroligaski napad ciljao njega.

ako panteru mozes ili moras oprostiti slabiju odbranu ovom nije i nije ni trebalo kao mladim igracu.

sad da pricamo da li su i real i partizan pogresili malo je pretereno a da ne pricamo kakve ovde gluposti citamo o tomw kakav je obradovic trener. pa to samo u glavama pojedinih zvezdasa i nigde vise. obradovic koji je 9 puta bio pobednik evrolige i posle njega ti isti klubovi nisu osvajali evroligu sigurno nekoliko godina i sa partizanom koji je dotakao dno vrario publiku, stigao posle godinu dana u top 8 i igrom slucaja ne i na final 4 i sad opet je bila neka borba za play in sa bitno izmenjenim timom tj odlaskom verovatno 2 najbolja igraca i jedinim plejom i citavom hajkom sa vrha drzave i crkve da ne dodje mirotic u zadnji tren onda ne znam o cemu vi ovde, zvezdini navijaci pricati i kako mislite da vas neko tretira ozbiljno.

to znaci samo vi u evropi a i sire znate a svi drugi ne znaju.

jos jedna stvar, obradovic zeljko nije gostovao u nijednoj emisiji koja se bavi kosarkom na rezimskim medijima.

toliko o tome odakle dolaze omalovazavanja dobrog broja zvezdinih navijaca sto i nije nesto cime bi se normalan i relativno pristojan covek ponosio

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Solidan je on i u driblingu, pogotovo za igrača te visine, nije ni spor kada napada licem ka košu.

Link to comment

Nije gostovao ni Sferopulos ni u jednoj emisiji koja se bavi košarkom u režimskim medijima.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Danas to tako više ne mora i klinci au svesni toga. Nekima je i dalje taj old school pristup OK, ali ih je sve više kao Triatan koji su iz fazona hvala, doviđenja, ima ko će da me pusti da radim ono što su moje prednosti i toleriše mi moje mane dok radimo na njima iako sam neafirmisani klinac. Usput će da me mazi, pazi i tretira kao asset a ne kao da mi čini ne znam kakvu uslugu što radim za njega. Ta promena se nije desila samo u sportu nego i u mnogim drugim oblastima u kojima talentovani klinci očekuju i dobijaju mnogo bolje uslove i tretman od poslodavaca i kolega nego što je to nekada bio slučaj. 

 

 

O da. 

 

Ostace zal sto Tristan nije procvetao u Partizanu..ali slazem se sa svim gore napisanim. 

 

I jbg..treba tako.

  • +1 3
Link to comment

tristan u partizanu je definitivno bio pogubljen u defanzivnim rotacijama i generalno loš u odbrani. 

isto tako je uglavnom isporučivao u napadu, taj deo mislim da nikome & nikada nije bio sporan.

 

s'obzirom na to da je i došao kao jedan od najvećih talenata u svom godištu & šire, odnosno, da mu je otkupljen ugovor, sigurno je da nije zamišljao da će igrati neku siću, pa u tom smislu ne kapiram šta ste očekivali da izjavi i to u trenutku dok iz prve delje u nba, koliko god bile neobavezne tekme čarobnjaka.

 

kao što je željko imao sigurno 5 razloga zbog kojih ga nije koristio puno (nevezano za performans, najbitniji je to što je na PF leday koji igra preko 30mins, centri koji su iskusniji i bolji i tweener pod imenom smailaga, koji takođe ima neke kvalitete i kilometražu), tako i on valjda može da kaže da mu se nije svidelo to što nije puno igrao.

 

uostalom, igrači koji su u fazonu partizan (ili neki drugi klub) fo'life, su obično igrači koji se tu i naigraju. 

ne mogu baš svi da misle lepe misli o pratizanu; većina prećuti ali eto, neko i kaže šta misli. jaka stvar

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni je utisak o Tristanu ove sezone sličan kao o Smajliju, žrtve su defanzivnih rupa na drugim pozicijama i kratera u reketu, a ni sami nisu dobri defanzivci. Da sve ostalo fercera dobro i oni bi imali više šanse, a i utisak koji ostave bi bio bolji. Ovako se od njih očekivalo nešto što u ovom trenutku nisu u stanju da isporuče.

 

Nek mu je sa srećom u enbea, nadam se da će se odazvati Curryju na leto.

Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Mislim da sam i pre godinu dana napisao da će Tristan pre uspeti u NBA nego u Evroligi. Em što je takav tip igrača, em što definitivno je za njega bilo bolje da ne igra u klubu pod pritiskom rezultata da bi se razvijao. Jednostavno nema tu sportsku drskost. Davao mu je Željko dosta šansi, pogotovo u ABA ligi, ali nije tip igrača koji će da uleti i da grize za svoju šansu. On igra svoju igru i po svom ritmu nevezano šta je u pitanju. 

 

Želim mu da napravi super karijeru, ne bi bio prvi igrač koji je u NBA napravio celu karijeru na osnovu šuta, koji mu je fenomenalan. 

 

Grdno se vara ako misli da ce u NBA da se naigra uz pristup "ja igram svoju igru i ne pada mi napamet da grizem jer imam super sut za 3" (uzgred, sutira ispod 30% do sada). To sto sada dobija sansu u takmicarski nebitnim utakmicama u jednoj od najgorih ekipa lige je prakticno preslikan fazon letnje lige. U takvoj kosarci on se snalazi ko riba u vodi. U takmicarskoj, gde treba da isporucis na obe strane terena, i to da isporucujes konstantno, ja ga tu ne vidim. Eto, koliko je vremena trebalo Jovicu da se izbori za minutazu u Heatu, a isto ima super sut za 3. Ali to je samo jedan segment igre..

  • +1 5
Link to comment

Bezvete ga pljujete, decko voli Partizan i jedva ceka da se vrati, ali je sada uradio sta je najbolje za njegovu karijeru

 

Screenshot-20240410-114306-Chrome.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Oh, wait

 

Screenshot-20240410-114343-Chrome.jpg

Edited by Hele
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...