Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

23 minutes ago, uini said:

nije uopšte stvar ofiranja; i da gledam tu istu prepisku kao i ti, jedina opcija u kojoj bihmogao da zaključim da se savić pitao a ne željko, je da je željka iz nekog razloga boleo pimpek, tj, da mu je to bilo potpuno nebitno. a ako je tako, to bi baš bilo fiju viju

Mislim da nije fiju, samo se oslonio na ovoga kada je reč o tome, a neće ni da mu potkopava autoritet kod drugih igrača. Pričamo o nekom letu, Miško je tada sedeo sa Madarom u kafiću ispod Hrama, kačio sam čak i fotku tog sastanka i prisluškivao zamaskiran u šopsku:ilija:

...kapiram da Željko tada ni nije u zemlji, niti da ovaj želi da ga cima oko toga. Verovatno ga je obavestio načelno o čemu se radi (zalizani truje malog) i dobio neku, verovatno isto tako načelnu, instrukciju (tipa mali ima važeći ugovor i neka ga puše). Zokile dalje u progovorima nastupa Bosna style (to što sam ja čitao), piše u prvom licu ("e sad mu ne dam"...itd). U tom stilu je potom bio i onaj brainfart "o mejlu koji je otišao u džank" :gospode: i obećanje da će ih klub tužiti jer ima sve pravne argumente. Sreća pa novinari u ovoj zemlji imaju pamćenje prosečne kokoške, te niko nije pitao šta je bilo sa tim bajnim postupkom i odkud ta mala juda igra EL kad su pravo i pravda na našoj strani.

  • +1 5
Link to comment

@Vasilij Zajcev, meni je samo slabo verovatno da se zeljko oslonio na izbor savica kada je tema igracki skillset smitha & yogija; prosto mislim da su oni opste mesto za trenere u evropi.

 

savic verovatno ima infoe kakav su x & y igrac za okruzenje / kolektiv, da li prave probleme ako ne igraju, da li su coachable i slicno.

 

mada & opet, tesko da postoje dva razlicitija kombo pg/sg igraca od ove dvojice, tako da ne razumem kako se bira izmedju takvih.

Link to comment

Pa tokom sezone biras od onog sto je dostupno u datom trenutku (racimo kada zbog povreda ne mozes da racunas na vise igraca na odredjenoj poziciji), a to cesto nije bog zna sta, pa se vodis onom daj sta das. Tako smo potpisali i onog Slovaka prosle sezone, doduse na 3 meseca. Pretpostavljam da je Smith izabran i zbog karaktera, da nece busiti i praviti haos u svlacionici ukoliko ne bude igrao dovoljno..

  • +1 5
Link to comment

Mislim da je Smit izabran zato što će biti neprimetan, bilo da igra ili ne. Nešto slično kao Jaramaz.

Link to comment

^^

Upravo to, u nekim situacijama se igrači razmatraju po dostupnosti, uslovima koje traže i karaktera...a manje zbog skillseta koji poseduju. Jbg, ovaj je trebao da menja Aleksu, i ako se tražio njegov defanzivni substitut, napravljen je pravi izbor. Samo što on ni tada, a tek sada ne igra neke odrambene specijale. Ali ako se uzme Aleksa kao naš ograč sa najvišim ofanzivnim rejtingom ove sezone, onda je to trebao da bude Ferel..

 

A inače je greška da smo birali između njih dvojice, mi smo hteli Jogija. Njemu je Budućnost dala bolju ponudu, mi smo insistirali na nekom jednomesečnom ugovoru uz mogućnost produžetka i on se opredelio za njih. Tek onda smo "odabrali" Smita.

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment

Imho, ne bi nam Jogi puno pomogao, ne čini mi se kao pouzdan igrač za EL niti preterano bolji od brata Smita.

 

Brat Smit je po dolasku odmah bačen u vatru, maltene bez treninga, mislim da mu je derbi prva utakmica, ili jedna od prvih, igrao je dosta i trošio lopte. Ispostavilo se da je kamenjar koji voli da šutira, ok, ne može to da igra, ali može možda nešto drugo...no tu mu se u međuvremenu gubi trag, nismo se preterano trudili da ga asimilujemo i izvučemo nešto posebno od njega.

Link to comment
5 hours ago, Eleniko said:

željku hvale muda da uradi ono što je uradio janakopulos kada je prso ko zvečka u istanbulu i poslao igrače autobusom za atenu

 

12 sati i 4 minuta. a ovde samo 6 sati 36 minuta /google maps/

 

šteta što nije uradio, da još malo pojača odveć odličnu reputaciju kod belih igrača /srba/

 

 

Hvale dakle prestao sam da čitam. Koliko si nepismen, toliko su ti i postovi besmisleni.

Edited by sasailic
  • Wub 1
Link to comment
28 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 

 

A inače je greška da smo birali između njih dvojice, mi smo hteli Jogija. Njemu je Budućnost dala bolju ponudu, mi smo insistirali na nekom jednomesečnom ugovoru uz mogućnost produžetka i on se opredelio za njih. Tek onda smo "odabrali" Smita.

 

okej, ovo već ima rezona. 

Link to comment
1 hour ago, sasailic said:

Hvale dakle prestao sam da čitam. Koliko si nepismen, toliko su ti i postovi besmisleni.

Hvali™ ti razumevanja da razumeš taj konceptualni besmisao. :D

Link to comment

Ipak nije bilo treninga po povratku u Beograd.

 

 

"Ja sam najavio bio trening, zato što sam razmišljao da neki igrači koji nisu imali veći minutažu treba da u narednim utakmicama malo više pomognu timu. Međutim, to jutro posle utakmice, smo vrlo rano ustali i kapiten Kevin Panter me je zamolio da ne idu na trening jer su umorni i ja sam im izašao u sustet. Eto to je to, inače praksa će biti da, bez obzira kakav je program, oni koji manje igraju na slobodan dan imaju trening", rekao je Obradović.

Link to comment

Definitvno ima nervoze u napadu.

Odbrana je veoma dobra.

Edited by SaZakasnjenjem
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...