Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa evo pogledas kako izgledaju Punter ili Leday na pocetku sezone. Juce sa Punterom -14, sa Ledayom -11. Ali ne, nama su najveci problem igraci sa kojima smo, gle cuda, bili u plusu protiv Barse, iako smo gubili veci deo utakmice.

 

Statistika-bikini... Nisam pisao o tome nego o subjektivnom doživljaju pomenutog. Iskreno, ne vidim trika da se on ubrza u nogama i pojača na skoku u ovim godinama. Gde ima ta +/- statistika? Kapiram da se tu može naći još neki paradoks, tipa da je Anđušić/Jaramaz/Trifunović imao pozitivan efekat na igru..

Link to comment
1 minute ago, Vasilij Zajcev said:

Statistika-bikini... Nisam pisao o tome nego o subjektivnom doživljaju pomenutog. Iskreno, ne vidim trika da se on ubrza u nogama i pojača na skoku u ovim godinama. Gde ima ta +/- statistika? Kapiram da se tu može naći još neki paradoks, tipa da je Anđušić/Jaramaz/Trifunović imao pozitivan efekat na igru..

 

Andjusic i Trifa su imali, Jaramaz nije. Imas na EL sajtu.

 

Nije bikini. Zeljko je isto stalno istice kada govori o doprinosu igraca.

 

Frank nije Lessort. Ali to ne znaci da je promasaj. On da se ubrza nesto nece, ali moze itekako da popravi kretnje u prostoru, da se ne sudara sa saigracem, da nauci da napravi faul na vreme, da ne bude nepotrebna nesportska. Puno toga moze da popravi kada se navikne na igru u Evropi i uigra. Stalno treneri govore koliko je vazno da igraci komuniciraju, mnogi se propusti koriguju tako. Kada je on bio na parketu, mi smo kontrolisali skok.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Statistika-bikini... Nisam pisao o tome nego o subjektivnom doživljaju pomenutog. Iskreno, ne vidim trika da se on ubrza u nogama i pojača na skoku u ovim godinama. Gde ima ta +/- statistika? Kapiram da se tu može naći još neki paradoks, tipa da je Anđušić/Jaramaz/Trifunović imao pozitivan efekat na igru..

Pa zavisi koliko igrač vremena provodi na parketu.

Teoretski, i ja da uđem u igru minut i po, moguce je da bih imao +3 za taj period.

Ta je statistika relevantna za nosioce tima.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

 

Teoretski, i ja da uđem u igru minut i po, moguce je da bih imao +3 za taj period.

 

Teoretski, ljubav lepo zvuči. Malčice je drukčije u praksi.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, BWA said:

Pa zavisi koliko igrač vremena provodi na parketu.

Teoretski, i ja da uđem u igru minut i po, moguce je da bih imao +3 za taj period.

Ta je statistika relevantna za nosioce tima.

 

Tacno.

 

Trifa 0 poena za 16 minuta, Andjusa 0 poena za 9. Dakle, obojica nisu dali doprinos u napadu, ali nisu ni igrali tek koji minut. Petorka sa njima je radila dobar posao generalno..

  • +1 1
Link to comment

zeljko ubija u pojam andjusu, izbacio ga je odmah posle onog isilovanog suta s lakta i nije ga uvodio do kraja bese ili za neko mizerno vreme, vise ne mogu se setim.

sada gledam statistiku, andjusa je pored toga imao samo jos onaj 1 sut za tri - pa jbt nije se ne znam koliko ispucavao ili pravio druga sranja, cemu je znacajno skloniji.

normalno je da neko treba da igrom zasluzi kredit za malo vise slobode u igri (panter za celokupnog zocovog mandata), al' jbg daj coveku cije je glavno/jedino oruzje upravo taj sut, malo da prodise. opet ce ga ukanaliti kao prosle godine (za sta je ovaj naravno sam i najvise kriv, al nije da je imao ne znam kakvu podrsku od zeljka).

Link to comment

Mislim da je to prosto njegova uloga u EL ove sezone, tih 7-8 minuta u jednom poluvremenu. U drugom je te minute pokupio Jaramaz.

 

Andjusa, jbg, takav je igrac, mora da pogadja u seriji da bi opravdao svoje prisustvo na terenu, posto u odbrani nije neki faktor. Da sve ostalo fercera kod nas, lako bi ga mi istrpeli i pruzili mu vise minuta, no ovako...

Link to comment

Da dodamo da smo i lose sutirali bacanja, jedno 8 promasenih, eto taman ta razlika, a to nam je bio forte prosle sezone, imali smo tipa 24/24 u nekim utakmicama... Jos nismo usli u sut i to je to, ovo zeljkove ekipe su sve na kos vise, nadajmo se da proradi sto pre... 

  • +1 2
Link to comment

Jaramaz izgleda dosta lose i govor tela i sve

... ni senka onog igraca koji je bio kod zabarske slatkorecive prevare u svetom dresu.

 

Aleksa unosi zivinu i menja momentum, ali bi mogao da ima u vidu da nije zabranjeno izbaciti pas ako vidis da si se zaleteo u nekoseno. I da zagradis nekad igraca pod svojim kosem, isto tako

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

vi ste u martu ove godine igrali vrhunski basket protiv barse sa lesorom, egzumom /koji je bio igrač utakmice/ i sa ne baš zanemarivim madarom 

 

i opet je rezultat bio isti, 9 razlike u rutinskoj igri katalonaca bez previše cimanja, slično onoj sinoć

 

postoje timovi protiv kojih se ne može, vi protiv barse, ciganija protiv žalgirisa

Nemoj Albu da zaboraviš! 

 

Nadam se samo da će neko da nam ih skloni sa puta pre F4 sa ostalima ćemo lako.

Link to comment
27 minutes ago, ZokiAsov said:

Jaramaz izgleda dosta lose i govor tela i sve

... ni senka onog igraca koji je bio kod zabarske slatkorecive prevare u svetom dresu.

 

Aleksa unosi zivinu i menja momentum, ali bi mogao da ima u vidu da nije zabranjeno izbaciti pas ako vidis da si se zaleteo u nekoseno. I da zagradis nekad igraca pod svojim kosem, isto tako

Aleksa i dalje dosta više daje nego što uzima pa mu se da oprostiti kada ga ponekad zalepe na polaganju. Za sad je zdravi Aleksa naše  najveće pojačanje u odnosu na prošlu sezonu.

 

Možda je samo moj utisak ali je Panter juče igrao dosta rezervisanije. Ne znam da li je do trošenja jer prenosi loptu ali sam očekivao da uzima više šuteva posebno dok se juri rezultat.

 

 

Spoiler

"Kasni mu stipendija" komentari STOP

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...