Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, *edited by mod said:

Ako Midgeta ne uspe ove sezone sledeći topic otvara AI 

 

A ako ne uspe ni AI onda stvarno pakao

Link to comment
Posted (edited)
26 minutes ago, Midgeta said:

 

Ma hocu, nego mozda ima i boljih kandidata da otvore topik  pa zato pitam

 

Nema. Ti si najbolja. Veoma si duhovita osoba a nama je potrebno toga jer je žuči u protekloj sezoni bilo stvarno i previše. Želimo i malo meda da potisne žuč. Želimo da ti otvoriš topik. Hoću to da vidim. 

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
51 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne znam za tebe, ja se osećam dobrodošlo i ako ne napiše

 

Ti se ne racunas, ti si ionako nas

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Midgeta said:

Jel ste sigurni da hocete da ja otvorim?

Žarkovački spell.

Ostalo je istorija.

Kako je te 2025e Balša postao muškarac, kkp u Evroligi osigurao prvo mesto u plej-ofu u februaru, punter posadio drvo u šumicama, Džejlen postao najbolji trojkas, andjusa dobio ulogu u how I met your mother 2 a Naneli u John Wick 4, majka kaboklovog deteta prebila kabokla i Vesnu Čović, poreska služba zaplenila koševe u Pioniru, smajli zakucao sa linije za 3, i Zoc deseti put uzeo EL.

🥰🥰🥰

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, hooyadahoo said:

Žarkovački spell.

Ostalo je istorija.

Kako je te 2025e Balša postao muškarac, kkp u Evroligi osigurao prvo mesto u plej-ofu u februaru, punter posadio drvo u šumicama, Džejlen postao najbolji trojkas, andjusa dobio ulogu u how I met your mother 2 a Naneli u John Wick 4, majka kaboklovog deteta prebila kabokla i Vesnu Čović, poreska služba zaplenila koševe u Pioniru, smajli zakucao sa linije za 3, i Zoc deseti put uzeo EL.

🥰🥰🥰

 

Prodato realno :D

 

Link to comment
6 hours ago, hooyadahoo said:

Žarkovački spell.

Ostalo je istorija.

Kako je te 2025e Balša postao muškarac, kkp u Evroligi osigurao prvo mesto u plej-ofu u februaru, punter posadio drvo u šumicama, Džejlen postao najbolji trojkas, andjusa dobio ulogu u how I met your mother 2 a Naneli u John Wick 4, majka kaboklovog deteta prebila kabokla i Vesnu Čović, poreska služba zaplenila koševe u Pioniru, smajli zakucao sa linije za 3, i Zoc deseti put uzeo EL.

🥰🥰🥰

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Onaj ostojin picopevac sto napusava navijace dok s caletom bezi iz arene kaze da skoro sigurno ostaju smit i smajli tj da su ponudjeni ugovori. Izmedju redova svi ostali mogu da pale. Cak i ledej i panter. Reklo bi se da su definitivno bivsi (ako kabokla, kamenskog i dozera racunamo vec u tu kategoriju) djusa, trifa, naneli, ponitka i najverovatnije aleksa. Od dolazaka samo vanja prvi klimoglavi, ali bice popularnih bombi posto mora kamion igraca da se doveze...

Link to comment
Posted (edited)

Danas procitao na twitteru da ponitka ostaje 

edit : neki jako mali twitter nalog , kontam da lupeta, ali i onako je letnja pauza

 

 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
39 minutes ago, ZokiAsov said:

Onaj ostojin picopevac sto napusava navijace dok s caletom bezi iz arene kaze da skoro sigurno ostaju smit i smajli tj da su ponudjeni ugovori. Izmedju redova svi ostali mogu da pale. Cak i ledej i panter. Reklo bi se da su definitivno bivsi (ako kabokla, kamenskog i dozera racunamo vec u tu kategoriju) djusa, trifa, naneli, ponitka i najverovatnije aleksa. Od dolazaka samo vanja prvi klimoglavi, ali bice popularnih bombi posto mora kamion igraca da se doveze...

Panter ako ode od nas u neki normalan sistem gde imaju bilo kakvog pleja ima da gazi... isto kao što je prošlu sezonu kod nas.

 

Ponitka i Aleksa bi meni bili prioritet da se potpišu, Smit i Smajli slažem se da ostanu. Ponitka se uklopio pri kraju sezone kao i Smit i očekujem da budu još bolji... nije Ponitkina krivica što je ili pogrešno ili na kašičicu korišten. Ledej ima još godinu dana ugovora kao i Panter... ja ih se ne bih odrekao. Naneli sledeće godine 35 puni, ako pristane na neki veteranski ugovor više je nego dobrodošao

Edited by arheolog1981
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, arheolog1981 said:

Panter ako ode od nas u neki normalan sistem gde imaju bilo kakvog pleja ima da gazi... isto kao što je prošlu sezonu kod nas.

 

Ponitka i Aleksa bi meni bili prioritet da se potpišu, Smit i Smajli slažem se da ostanu. Ponitka se uklopio pri kraju sezone kao i Smit i očekujem da budu još bolji... nije Ponitkina krivica što je ili pogrešno ili na kašičicu korišten. Ledej ima još godinu dana ugovora kao i Panter... ja ih se ne bih odrekao. Naneli sledeće godine 35 puni, ako pristane na neki veteranski ugovor više je nego dobrodošao

 

 

Aleksa ima ugovor za sledecu sezonu, ali mu se navodno ide, a i zeljko nije nesto lud da ga na silu zadrzava. Sto se tice smita i ponitke ja bi to produzio u zavisnosti kolike su im stipendije. Cenim  da poni ima jaci ugovor nego sto doprinosi i da bi tu moglo da se iskopa nesto napadacki potentnije za slicne novce. Mislim da se naneli zasitio ove nase price i da ce pred penziju da bira nesto sa manje tenzije i obaveza...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...