Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

ja bih midgi dao da otvori i cigansku temu, ros se pokvario, tek 16. u evroligi

Naprotiv, ros je odradio sve taman kako treba. 

Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

treba odmah/brzo otvarati.....nema veza ni što ne znamo koje takmičenje igramo sledeće sezone

 

da se stavi tačka na ovu bruku i sramotu i da probamo da mentalno potisnemo događaje od oktobra do danas

 

 

ti batice izgradi forumsku reputaciju na çokijevim brigadama, svaki tvoj post je obasut çokijevim lajkacima izgleda da im se mnogo svidjas.

 

 

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, weedman said:

ti batice izgradi forumsku reputaciju na çokijevim brigadama, svaki tvoj post je obasut çokijevim lajkacima izgleda da im se mnogo svidjas.

 

ne brini, volim ja i tebe

Link to comment
29 minutes ago, Midgeta said:

Ako ja otvaram samo mi recite kad ili do kad treba da otvorim 

 

 

Kad god ti poželiš, kada se pripremiš, kada ti je zgodno. Samo što pre da zaboravimo ovu sezonu. Raspali samo !!!

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Ted said:

 

ajd ne seri leba ti

 

 

e vidiš ja prezirem takve lelemude sto ne mogu dva skleka da urade a seru na temi koja ih ne zanima i kojoj nisu dorasli...pisao ti ovde ili na sexu isto ti je, nemas iskustva čuo si nešto pa kao ajde da ti imaš neko mišljenje...

 

takvi grobari navodni sto prave usrane forumske karijerice na pljuvanju Željka Obradovića mogu samo da odsmrde u komšiluk koji im prirodno pripada

  • Haha 3
  • -1 3
Link to comment
10 minutes ago, weedman said:

 

 

ti batice izgradi forumsku reputaciju na çokijevim brigadama, svaki tvoj post je obasut çokijevim lajkacima izgleda da im se mnogo svidjas.

 

 

 

Jbt, ti zaista ostavljas utisak nekoga ko klasifikuje ljude prema navijackoj pripadnosti.
Ted je olicenje jedne normalnosti ovde. 
Oladi malo

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Jbt, ti zaista ostavljas utisak nekoga ko klasifikuje ljude prema navijackoj pripadnosti.
Ted je olicenje jedne normalnosti ovde. 
Oladi malo

uskaces bezveze a nisi ni razumeo pročitano, taj što ga pominjes je simbol potuljenosti a vreme će pokazati šta i kako

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, booyaka said:

Da se vređa neki igrač ili sportski funkcioner i to je debilno ali se gleda kroz prste, ono što je nedopustivo je vređanje porodice, dece i to je za najoštrije kažnjavanje.

tipican primer djon obraz 

  • Tužno 1
Link to comment
49 minutes ago, Midgeta said:

Ako ja otvaram samo mi recite kad ili do kad treba da otvorim 

 

Cekaj da odu cigani, za koji dan...

  • +1 3
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Cekaj da odu cigani, za koji dan...

to je diglo noseve od 2012-e

Link to comment

neka stoji obavezno 

 

giphy.gif?cid=9b38fe91uflg3hqdwpmu9cfbcd
 

msm šta koga boli kurac šta random cigan misli i smatra o kkp-u

 

a neka otvarač bude @Milošica na mlađima kkp ostaje

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

treba odmah/brzo otvarati.....nema veza ni što ne znamo koje takmičenje igramo sledeće sezone

 

da se stavi tačka na ovu bruku i sramotu i da probamo da mentalno potisnemo događaje od oktobra do danas

Ne slažem se, bruka i sramota se ne smeju zaboravljati i potiskivati, nego na njima da se učimo.

 

 

Link to comment

Govna su prenosila dodelu pehara, sad nisu imali tehničkih problema, serem im se u usta.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...