Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Што нас доводи до закључка да неће они скоро назад у евролигу ако разматрају О Џеја за појачање.

Link to comment
15 minutes ago, johan nagel said:

Што нас доводи до закључка да неће они скоро назад у евролигу ако разматрају О Џеја за појачање.

 

Sto implicira da mozemo u EL i bez Aba lige..da ostavimo pudlicu da se sa Bokanom pracaka u blatu, mi da gledamo svoja posla

  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

a opet, eto i dubaija, ekipe koja pretenduje da igra el u neko dogledno vreme, u aba ligi. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, garmonbozia said:

Nisam se sinoć osvrnuo na ono postrojavanje kod navijača igrača i Željka. Baš je bilo otužno. 

 

Šipka je i zabranila igranje bez publike, stoga i naređenje spikeru od strane rukovodstva Partizana da bulazni o odlaganju utakmice za 24h.

 

Da Ostoyyah nije ucenjen od njihove strane, igralo bi se bez publike kao što se igralo bez publike u ABA i u subotu bi najverovatnije imali treći meč.

  • +1 5
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Šipka je i zabranila igranje bez publike, stoga i naređenje spikeru od strane rukovodstva Partizana da bulazni o odlaganju utakmice za 24h.

 

Da Ostoyyah nije ucenjen od njihove strane, igralo bi se bez publike kao što se igralo bez publike u ABA i u subotu bi najverovatnije imali treći meč.

 

jel tebe çoki jurio po pioniru? 

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, weedman said:

 

jel tebe çoki jurio po pioniru? 

 

jel' sme da se otkriva identitet forumaša, pošto i ja umem da nagađam  ( :

a dosta dobro raspoznajem i rukopis i ikonopis gifova

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, uini said:

 

jel' sme da se otkriva identitet forumaša, pošto i ja umem da nagađam  ( :

a dosta dobro raspoznajem i rukopis i ikonopis gifova

Laki je sam pisao o sebi, nema potrebe da iko otkriva njegov identitet. Čovek kači i svoje tvitove ovde, tako da sumnjam i da se krije uopšte. Omašio si ovde. 😀

Link to comment
9 minutes ago, uini said:

a dosta dobro raspoznajem i rukopis i ikonopis gifova


šta kaže ovaj

 

spacer.png
 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

samo ako se zavrsilo.

A nije moglo normalno, kao sto vise nista, poodavno, nije normalno kada su odnosi dva kluba (nevezano za sport) a narocito simpatizera, u pitanju.

 

Poceo sam ponovo, intenzivnije da pratim KKP one druge Trinkijeve sezone, intenzivno u smislu gledanja utakmica i pracenja foruma i pokusaja ucestvovanja u vrlo retkim prilikama u diskusijama koje su imale za temu kosarkasku igru i samo i iskljucivo sportski aspekt. Makar sam se trudio. Licno, opet sam u momentu da mi je ovo sve toliko previse zastranilo da ne kazem ogadilo, ne secam se da sam (na 3 foruma koja pratim) procitao dve vezane stranice na kojima su ljudi pricali o kosarci a da nisu bila prepucavanja, napusavanja, objasnjavanja, vredjanja i omalovazavanja.

I ne, apsolutno nema nikakve veze sto ne osvajamo nikakve trofeje ili gubimo od Zvezde 14 puta uzastopno. Ko hoce tako da shvati, alal mu.

 

Ili sam ja otisao u kurac. Nesto jeste

  • +1 6
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Šipka je i zabranila igranje bez publike, stoga i naređenje spikeru od strane rukovodstva Partizana da bulazni o odlaganju utakmice za 24h.

 

Da Ostoyyah nije ucenjen od njihove strane, igralo bi se bez publike kao što se igralo bez publike u ABA i u subotu bi najverovatnije imali treći meč.

Parizanova sipka naredila nesto? :covid19:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 hours ago, lord_s said:

samo ako se zavrsilo.

A nije moglo normalno, kao sto vise nista, poodavno, nije normalno kada su odnosi dva kluba (nevezano za sport) a narocito simpatizera, u pitanju.

 

Poceo sam ponovo, intenzivnije da pratim KKP one druge Trinkijeve sezone, intenzivno u smislu gledanja utakmica i pracenja foruma i pokusaja ucestvovanja u vrlo retkim prilikama u diskusijama koje su imale za temu kosarkasku igru i samo i iskljucivo sportski aspekt. Makar sam se trudio. Licno, opet sam u momentu da mi je ovo sve toliko previse zastranilo da ne kazem ogadilo, ne secam se da sam (na 3 foruma koja pratim) procitao dve vezane stranice na kojima su ljudi pricali o kosarci a da nisu bila prepucavanja, napusavanja, objasnjavanja, vredjanja i omalovazavanja.

I ne, apsolutno nema nikakve veze sto ne osvajamo nikakve trofeje ili gubimo od Zvezde 14 puta uzastopno. Ko hoce tako da shvati, alal mu.

 

Ili sam ja otisao u kurac. Nesto jeste

Naravno da nisi otišao u kurac

 

prepucavanja, emocije i zaokupljenost koje ona donose su možda i jedan od razloga za sipanje para u blizance. svakako to dominira i ljudi se toliko primaju da nisam mogao da verujem koliko su inače normalni ljudi investirani u to sad kad sam došao u Beograd tokom završnice sezone.

 

bar da je basket u tim finalima dobar, a ono go kurac, čak i aba, a o KLS da ne pričamo

 

neki dugorični koncepti od kojih bi oba kluba i košarka u celini imali dugoročne koristi su već težak SF, ali nema ni instant kvaliteta ni makar ponekog igrača koji se afirmiše, ni velikog rezultata…nema ničega osim vike, dreke i kalimerisanja sa obe stvari.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...