Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Quote

To udvaranje je počelo odmah u prvoj četvrtini, na početku utakmice, u 30. sekundi, kada su Zvezdi odsvirana tri faula. Dva faula Luki Mitrovića, koji je reprezentattivac i kapiten reprezentacije.

Dakle ako je neko reprezentativac ne mogu da mu se sviraju faulovi.:D Jer šta će reći deca iz Leposavića™

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, kralj said:

 

Pa problem je upravo to vređanje, uzmite titulu, jebala vas titula.

 

 

Problem, u smislu problem za sudije. Na vređanje i igrača i trenera su imuni, na Vučića i Čovića nisu. 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

mislio sam da sam sve video, ali nisam mogao ni da zamislim da će neko da drka na Ostoju :cry:

E to je već tvoja projekcija.

Link to comment
8 minutes ago, booyaka said:

E to je već tvoja projekcija.

 

Nemoj više da nam deliš šta radiš, pls.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Nemoj više da nam deliš šta radiš, pls.

 

Ni ti šta zamišljaš da neko drugi radi.

Link to comment
Just now, booyaka said:

Ni ti šta zamišljaš da neko drugi radi.

 

Ja samo čitam šta ti pišeš i to na našoj temi i kao i uvek, beskrajno je neprijatno. Please stahp, fala unapred.

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ja samo čitam šta ti pišeš i to na našoj temi i kao i uvek, beskrajno je neprijatno. Please stahp, fala unapred.

 

I ja samo čitam šta ti pišeš. To što si ti napisao ja nisam, tako da je to tvoja fantazija. Ok, nemam ništa protiv, samo zadrži za sebe.

Link to comment

Nisam se sinoć osvrnuo na ono postrojavanje kod navijača igrača i Željka. Baš je bilo otužno. 

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, booyaka said:

I ja samo čitam šta ti pišeš. To što si ti napisao ja nisam, tako da je to tvoja fantazija. Ok, nemam ništa protiv, samo zadrži za sebe.

brte, smaraš

  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, garmonbozia said:

Nisam se sinoć osvrnuo na ono postrojavanje kod navijača igrača i Željka. Baš je bilo otužno. 

Baš je užas to i lepo si rekao, jako otužno je sve izgledalo. Ne znam kad je kod nas uopšte došla ta praksa da nešto postrojavaju igrače ovi tzv organizovani? Recimo da se od neke 2004/5. vucaram po tekmama i imam utisak da je ovo krenulo u skorije vreme, tj kad su došli oni plaćenici na Jug da jure i biju ljude koji skandiraju ono što predsedniku diže pritisak u atmosferu. Pre toga se od tih majmunisanja jedino sećam da je Kimi skidao traku Šćepoviću, ali ovi solistički koncerti sa megafonima nisu bili. Kako god brate sranje je kad vidiš Željka kako sluša majmuna koji visi na onoj šipci.

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment
33 minutes ago, garmonbozia said:

Nisam se sinoć osvrnuo na ono postrojavanje kod navijača igrača i Željka. Baš je bilo otužno. 

sad sam upravo video, sta bre koji kurac, ne mogu da verujem

  • +1 1
Link to comment

Cigani pobegli ko hrvati, jaramaz ide u cska, izvlaci se ova sezona polako...

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Cigani pobegli ko hrvati, jaramaz ide u cska, izvlaci se ova sezona polako...

Za ovu bajku fali samo momenat trijumfa trash romantizma

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...