Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Mene samo zanima kada smo postali tako velike pahuljice zbog vređanja. Ja za to znam kao deo navijačkog folklora od malena, oko 30 godina. Ne znam kako je bilo 80-ih, pretpostavljam normalnije. Znam šta je postao problem poslednjih godina, pominjanje Aleksandra Vučića i porodice Čović. Da se peva trenerima, igračima ili nekom trećem, problema ne bi bilo. 

Link to comment
1 minute ago, Facundo Orellana said:

Mene samo zanima kada smo postali tako velike pahuljice zbog vređanja. Ja za to znam kao deo navijačkog folklora od malena, oko 30 godina. Ne znam kako je bilo 80-ih, pretpostavljam normalnije. Znam šta je postao problem poslednjih godina, pominjanje Aleksandra Vučića i porodice Čović. Da se peva trenerima, igračima ili nekom trećem, problema ne bi bilo. 

Da se vređa neki igrač ili sportski funkcioner i to je debilno ali se gleda kroz prste, ono što je nedopustivo je vređanje porodice, dece i to je za najoštrije kažnjavanje.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Uskebasi said:

Verovatno ima i ljudi sa foruma koji su bili u hali i koji su kopije velje nevolje i talog. 

Al utakmicu treba prekinuti kad se vredja vesna covic... 

Ko bre kopija?  On je nas sve vreme imitirao... 

 

 

Link to comment
24 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

Jednostavno u Zvezdi su znali šta mogu da očekuju ako se povuku i šta mogu da dobiju pa su zato to i uradili. Iz istih razloga im tako nešto ne pada na pamet u EL. 

 

jedina dobra stvar u onome sinoc je sto covic nije dobio priliku da organizuje revans u pioniru, ne smem ni da zamislim na sta bi to licilo.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
13 minutes ago, Facundo Orellana said:

Mene samo zanima kada smo postali tako velike pahuljice zbog vređanja. Ja za to znam kao deo navijačkog folklora od malena, oko 30 godina. Ne znam kako je bilo 80-ih, pretpostavljam normalnije. Znam šta je postao problem poslednjih godina, pominjanje Aleksandra Vučića i porodice Čović. Da se peva trenerima, igračima ili nekom trećem, problema ne bi bilo. 

 

Nije bilo devedesetih vređanja protivničkih igrača ponaosob. A naročito porodice. 

Prvo koga se sećam je Vujanić.

 

Inače, izvini što sam se baš za tvoj post uhvatio, ali ovo je tipičan stav navijačkog obora. Čuj ne bi bilo problema. :isuse:

Pa problem je upravo to vređanje, uzmite titulu, jebala vas titula.

 

 

Edited by kralj
Link to comment
23 minutes ago, uini said:

 

ja se sećam i apela lazića i radonjića a i željka. nebitno ustalom.

 

Lazićev "apel" je bukvalno bio "Nemojte to da radite" i spustio je mikrofon.

Link to comment

Pa 6:0  u prvom, drugi set prekinut pri rezultatu 1:0 za Zvezdu.

Kraj.

 

  • +1 2
Link to comment

@copkillah, sve okej, tj mogu da se složim sa tobom, samo je važno razumeti da za stavke od 4. do 8, nema nikakvih opravdanja, odnosno, da ste ih kao navijači sami sebi uradili, i to logikom, ako sam vozio pijan pa me je pandur iskulirao za 50eur (stavke 1-3), zašto me je sutradan kaznio za brzu vožnju, pa ja moram da zapalim da mu pokažem ko je baja (4-8)

 

daklem, sve vreme ste u prekršaju ali ste kao navijači rešili da će to da se završi po nekim vašim pravilima, iako je moć odluke na drugoj strani, tj kod pandura.

 

u svakom slučaju, završavam priču sa moje strane, obećao sam a i rekao sam sve što imam, sada mogu samo da pričam isto na različite načine.

  • +1 1
Link to comment

Ma nema opravdanja ni za 1-4, nego je samo zgodno znati šta je crvena linija za prekid utakmice. Da uopšte ne ulazim u to što u obrnutom domaćinstvu, crvena linija izgleda ne postoji.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

pretprošle sezone u aba kod zvezde u finalu se isto ovo desilo, al džaba

ja zaista ne znam šta skandiraju igračima, treneru i funkcionerima partizana. neću da se pravim da znam, ne idem na tekme od 1998.

 

ako se peva nešto tipa, "ostojina žena straponom jebe 3x hi-mena", onda nije u redu što nije prekinuta tekma.

ili ako pevaju deci nekog igrača to što su pevali teokratijnoj i slično. odnosno, ako je toga bilo, onda aršini nisu jednaki i makar ste što se toga tiče onda u pravu

 

@copkillah

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

pretprošle sezone u aba kod zvezde u finalu se isto ovo desilo, al džaba

ja zaista ne znam šta skandiraju igračima, treneru i funkcionerima partizana. neću da se pravim da znam, ne idem na tekme od 1998.

 

ako se peva nešto tipa, "ostojina žena straponom jebe 3x hi-mena", onda nije u redu što nije prekinuta tekma.

ili ako pevaju deci nekog igrača to što su pevali teokratijnoj i slično. odnosno, ako je toga bilo, onda aršini nisu jednaki i makar ste što se toga tiče onda u pravu

 

@copkillah

Hebi se, sad zamišljam Ostoju, njegovu ženu i strapon 🤮

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Hebi se, sad zamišljam Ostoju, njegovu ženu i strapon 🤮

 

mislio sam da sam sve video, ali nisam mogao ni da zamislim da će neko da drka na Ostoju :cry:

Link to comment
18 minutes ago, Facundo Orellana said:

Mene samo zanima kada smo postali tako velike pahuljice zbog vređanja. Ja za to znam kao deo navijačkog folklora od malena, oko 30 godina. Ne znam kako je bilo 80-ih, pretpostavljam normalnije. Znam šta je postao problem poslednjih godina, pominjanje Aleksandra Vučića i porodice Čović. Da se peva trenerima, igračima ili nekom trećem, problema ne bi bilo. 

Osamdesetih nije bilo vređanja igrača barem da se ja sećam.

Devedesetih je krenulo za sadašnje uslove benigno: svinjo debela, pičko ćelava...

Prvi igrač koji je vređan bio je Dejan Tomašević, a kada se oženio i njegova žena. Zanimljivo da niko nije vređao Šilobada i Vidačića koji su iz Zvezde prešli u Partizan, ni Olivera Popovića i Lukovskog koji su prešli u Zvezdu.

Sledećeg čega se sećam je vređanje Vujanića.

Mislim da nije vređan Luka Bogdanović.

Sve vreme drugog i trećeg  mandata je vređan Vujošević.

Vređanje porodice se ponovo vraća sa Milanom Gurovičem.

Čović i njegova porodica se vređa od 2011. non stop.

Obradović od 2021. non stop.

Nemanja Nedović i njegova žena od 2022. non stop. 

I vrhunac jučerašnje vređanje Teodosiča, njegove žene i male čerke.

 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...