Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

11 minutes ago, Tresko said:

:rolf:Ahaaaa, zato je čović rekao da će zvezda kao pobednik ABA lige igrati sigurno Euroleague.

Već su vam podelili talking points iz centrale?

Kad će saopštenje i video ovog litvanca kako krade parfeme?

Sreća, radost, sreća u malim grobljanskim životima.

Šou.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
38 minutes ago, Shaq said:

i dalje niko da prihvati opkladu u ban? ajde uske ti bar, vidim da si najaktivniji sa smajlijima..:fantom:

Nema potrebe za bilo kakvom opkladom. Evroliga je razresila misteriju. Zvezdino i Partizanovo učešće u EL zavisi od diskrecionog prava klubova koji upravljaju EL. E sad, presaberes se ko zastupa interese zvezde, a ko Partizana, koji klub je falsifikovao finansijsku dokumentaciju pa bio kažnjen od EL, koji klub lazira broj prodatih sezonskih ulaznica, broj prisutnih navijaca i ostala pudličarenja i onda sam zaključis ko je u kakvoj situaciji. 

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, Tresko said:

Sad kad je gotovo ovo oko rezolucije, pa kad još čuje šta je rekao ovaj iz Euroleague:

cv9-nuMa?format=jpg&name=orig

 

 

 

jel ovo najbolje što može da izađe iz tebe

Link to comment

Meni ostaje samo da se nadam da su nasi znali za ovo i pre nego sto se ovaj Litvanac izleteo.. Donekle bi mi olaksalo pogled na celu finalnu seriju i prihvatanje bola u kurcu kod svih povezanih sa KKP..od uprave do prodavaca kokica 

  • Haha 3
Link to comment

Честитке Гробарима на великој дипломатској победи!

 

Оваква еуфорија одавно није виђена на овој теми. Уживајте!

Link to comment
Just now, napadaj said:

Mogućnosti modernih AI softvera za pravljenje videa su neograničene.

 

E..se razumes u montazu..treba mi neko da prepravi onaj snimak Bodiroge koji se brise peskirom Redzija Milera...Umesto peskira dres CZ..umesto Milera da bude Tjorleone

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Palmira said:

Честитке Гробарима на великој дипломатској победи!

 

Оваква еуфорија одавно није виђена на овој теми. Уживајте!

 

Hvala, red je da se podrzimo u ovim zajebanim danima za drzavu. 

 

Ziv bio.

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

Mirota je kanda zatucan i donekle glup kao qrac..Bodirogu samo boli qrac.

ne bih rekao. koliko sam shvatio bodiroga uma milijunski biznis u srbiji.

moze to da se rasturi vrlo brzo

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

E..se razumes u montazu..treba mi neko da prepravi onaj snimak Bodiroge koji se brise peskirom Redzija Milera...Umesto peskira dres CZ..umesto Milera da bude Tjorleone

 

Biće to na Pinku verovatno, uz komentar da neobrazovani Đilasov žuti trgovac brojilima ponižava srpskog doktora nauka, uglednog privrednika i sportskog radnika. I da udara u stub srpstva u ova teška vremena.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...