Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

ako Zvezda ne bude igrala, izletece snimak kako Motijeunas krade parfem negde u Evropi ;)

 

+1000

  • Haha 8
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

ako Zvezda ne bude igrala, Čović neće moći da garantuje sigurnost Motijeunasu nigde u Evropi ;)

 

zna to i motieunas, pa će nas pustiti da igramo

bolje nego da se tresu koševi svuda po evropi

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

 

zna to i motieunas, pa će nas pustiti da igramo

bolje nego da se tresu koševi svuda po evropi

 

plus vade se kese mokraće iz šteka

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

zna to i motieunas, pa će nas pustiti da igramo

bolje nego da se tresu koševi svuda po evropi

 

EL je tanka po mnogim osnovama, ali u odnosu na abu-u i domaći brlog je zlato

 

jedina satisfakcija za kkp, ali svakako ni približno dovoljna da ukloni ovosezonski blam, jeste da je u obe EL bio ispred Zvezde. odnosno, da je bio bolji u ligi koja upravljački i finansijski nije povezana sa regionalnom kanalizacijom. objektivno, to je ponbajbolje merilo ako govorimo o suvom kvalitetu oba tima u obe te godine

 

zašto taj kvalitet ne možemo da opredmetimo kući......e to je pitanje za Ostoju, Savića, Željka. zašto se brukamo bez potrebe i razloga. ima tu i stvari van terena naravno, ali ništa od toga nije obrazloženje da se ovako zaglibi i zabaguje

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

jedina satisfakcija za kkp, ali svakako ni približno dovoljna da ukloni ovosezonski blam, jeste da je u obe EL bio ispred Zvezde. odnosno, da je bio bolji u ligi koja upravljački i finansijski nije povezana sa regionalnom kanalizacijom. objektivno, to je ponbajbolje merilo ako govorimo o suvom kvalitetu oba tima u obe te godine

 

kao sto rekoh pre neki dan, ako je nekakva satisfakcija biti 11i u odnosu na 16og, vi ste ga ugasili. mislim, nisam tako rekao ali eto, simple as that.

 

sto se tice kanalizacije i blata, takodje mislim da je zdravije za partizanovce da prihvate kako su izgubili tri tekme u finalu, sest uzastopno, od ekipe koja je bila bolja u tim tekmama i serijama.

 

ne mora ni to ali je dobar pocetak.

u suprotnom cete kao zvezdasi da vidite svugde zavere koje vas sprecavaju da odigrate kako umete.

 

a igrali ste goli pimpek, that's eit.

uostalom, ne morate da igrate ni aba niti kls, nije kao da donosi ufur u el.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

kao sto rekoh pre neki dan, ako je nekakva satisfakcija biti 11i u odnosu na 16og, vi ste ga ugasili. mislim, nisam tako rekao ali eto, simple as that.

 

sto se tice kanalizacije i blata, takodje mislim da je zdravije za partizanovce da prihvate kako su izgubili tri tekme u finalu, sest uzastopno, od ekipe koja je bila bolja u tim tekmama i serijama.

 

ne mora ni to ali je dobar pocetak.

u suprotnom cete kao zvezdasi da vidite svugde zavere koje vas sprecavaju da odigrate kako umete.

 

a igrali ste goli pimpek, that's eit.

uostalom, ne morate da igrate ni aba niti kls, nije kao da donosi ufur u el.

 

akcenat nije bio na satisfakciji, pošto je notorna činjenica da se niko od nas ne oseća zadovoljnim što smo ispred Zvezde u EL. niti tamo učestvujemo sa ciljem da budemo ispred Zvezde. akcenat je bio na EL kao objektivnom merilu kvaliteta (najobjektivnijem koje imamo), a pitanje je bilo zašto taj kvalitet ne možemo i kući da pokažemo

 

na Zvezdino osvajanje aba lige nisam primedbovao, kad te neko drkne šest puta za redom, nema tu šta da se priča

  • +1 4
Link to comment

okej, izuini, verovatno sam tumacio pod utiskom zeljkovog zavrsnog govora

 

ali zaista mislim ovo sto sam napisao, isto kao i zvezdase koji obicno vide zavere euroleague ili koga vec sve - ako smatras da te neko stalno nsmesta, mojne da igras

 

a partizan je konkretno u aba prosle sezone umeo da prenese svoje partije u finale aba, cak i pretprosle kada ste tik pred finale uspeli da pronadjete igru i u principu su vas davidovac i nesto malo voltersa i kalinarija, sprecili da uzmete pobedu u petoj tekmi.

 

drugim recima, prenese se igra i u kanalizaciju bez problema ali je neki osnovni preduslov da imas sta da preneses, tj igru.

 

vi to ove sezone nemate, verovatno zeljko zna dobro zasto a ja ne bih da nagadjam.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

akcenat je bio na EL kao objektivnom merilu kvaliteta (najobjektivnijem koje imamo)

 

imamo međusobne susrete kao objektivnije merilo

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
10 minutes ago, Ted said:

 

akcenat nije bio na satisfakciji, pošto je notorna činjenica da se niko od nas ne oseća zadovoljnim što smo ispred Zvezde u EL. niti tamo učestvujemo sa ciljem da budemo ispred Zvezde. akcenat je bio na EL kao objektivnom merilu kvaliteta (najobjektivnijem koje imamo), a pitanje je bilo zašto taj kvalitet ne možemo i kući da pokažemo

 

na Zvezdino osvajanje aba lige nisam primedbovao, kad te neko drkne šest puta za redom, nema tu šta da se priča

Pa i nije da postoji neka ogromna razlika između prikazanog u Evropi i u ABA. Prve i druge godine skoro i da nije bilo razlike. Ove godine jeste bilo razlike, ali nije ni to ne znam kakva enigma niti ogromna razlika. Bili ste loši i u EL plus prosto loša hemija u ekipi gde je glavne igrače boleo đoka za ABA jer se ugovor zarađuje u EL, a ovi sa kraja klupe se nisu dobro pokazali u regularnom delu ABA iz raznih razloga. Sa druge strane je Zvezda sve karte od pojačanja do bonusa bacila na ovu seriju. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

imamo međusobne susrete kao objektivnije merilo

 

pa upravo to je ono što spada u wtf......timovi sličnog kvaliteta

 

da te neko pita koja je verovatnoća da, šta ja znam, u susretima Liverpula i Arsenala, Liverpul dobije šest za redom, svakako bi rekao da je mala, gotovo nepostojeća

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Neka Partizan i Zvezda osnuju svoju evroligu kao knkurencija toj nakaradnoj evroligi. Seici bi bili na njihovoj strani:fantom:

 

 

With blackjack and hookers!

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...