Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

16 minutes ago, goofs said:

 

Što si ga skidao sa ignora uopšte, svaki post mu je kontra Partizana i kontra Žoca, čovek ima agendu - ili namerno troluje i podjebava ili je dr Nebojša u stvarnom životu.

 

ti sto kazu da sam im na ignoru su prvi ukljucili da im iskoci notifikacija, svaki put kad nesto napisem..:fantom:

Link to comment
25 minutes ago, goofs said:

 

 

Elem, kod nas ukućutm slonovo uho je ona sobna biljka sa velikim zelenim listovima :unknow:

Isto pohovano?

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Šta je “Slonovo uho”?? 🤨

@Eleniko i @Midgeta?

 

Nemam pojma, nesto sto se hasalo u studentskoj menzi kad je Eleniko studirao, ja prvi put cujem za to iskreno receno

Link to comment

odli;an recap finala od strane edina, od nekog 15og, do 30og minuta, udvajanje podcast.

Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Masni ustipci, mozes vec pogoditi u kom obliku. Jeo sam ih u Portlandu ima 5-6 godina. Pojma nisam imao da ih se moglo naci kod nas, a nazalost zagubila mi se karta za menzu. :(

 

Prvi znak da je neko operisan od realnosti je kad kazu kako su oni super, a ovi preko tarabe operisani od realnosti. Milosici svaka cast na trudu sto je pokusao.

Kako se zovu u Portlanda?

1 hour ago, uini said:

da budemo precizni^ slonovo uvo moze biti puno toga sto je enormno veliko, od becke shnicle, preko pljeskavice, pa do ovih ustipaka koje pominjes

Može i pica :fantom:

1 hour ago, SNARC said:

Zar nije slonovo uvo svinjska snicla..izlupana i rasirena toliko da se bukvalno providi..najcesce sastavljena od vise komada ispohovanih u jednu celinu ?

 

Nailazio sam na varijante slonovo uvi i dabrov rep.

Jel kao dabrov rep slonovo uvo mala porcija?

1 hour ago, Milošica said:

I paprika može biti slonovo uvo.

 

Otvoriti temu "KK Partizan 2024/2025 - Slonovo uvo"

Aj ne izmišljaj mali

43 minutes ago, goofs said:

 

Što si ga skidao sa ignora uopšte, svaki post mu je kontra Partizana i kontra Žoca, čovek ima agendu - ili namerno troluje i podjebava ili je dr Nebojša u stvarnom životu.

 

Elem, kod nas ukućutm slonovo uho je ona sobna biljka sa velikim zelenim listovima :unknow:

To je fikus ako su baš zeleni:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
6 minutes ago, uini said:

odli;an recap finala od strane edina, od nekog 15og, do 30og minuta, udvajanje podcast.

 i on, iako pro grobarski orijentisan, verovatno isto laze da je bilo problema u svlacionici partizana, sto se i vise nego ocigledno reflektovalo kroz energiju i govor tela na terenu jelte..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

 i on, iako pro grobarski orijentisan, :fantom:

 

edin je košarkaški orijentisan, zabole njega za partizan ili zvezdu

  • +1 7
Link to comment
18 minutes ago, uini said:

 

edin je košarkaški orijentisan, zabole njega za partizan ili zvezdu

Ne baš.

Link to comment

Nije toliko navijački obojen kao neki drugi jer je državljanin BIH, ali pokazuje blagu naklonost ka KKP.

  • +1 1
Link to comment

Jeste, blago savijena, za ajvar idealna. 

 

Takođe je i pohovana šnicletina, nalik bečkoj. 

Link to comment
Posted (edited)

rip tema

7 strana bez da se spomene Dzonsa iz Valensije i za koliko dough ga dovodimo
aj da vidim da njega Naneli proba da cima

Edited by lord_s
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...