Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

32 minutes ago, uini said:

sve se slazem, samo sto znamo obojica da to nije nikakva ekskluziva navijaca partizana, ima te ekipe koja je u misiji i kod zvezdasa i kod partizanovaca

@Shaq

Brte, nemoj da ublažavaš i relativizuješ, ovde je tema kapiten Kevin i njegova privrženost šuškama.

Link to comment
6 minutes ago, dragance said:

Aj da prestanemo da oftopičarimo ovde. Čak je i meni neprijatno.

 

Ne bre, ovo je bas kul, ofovi su najjaci, ljudi se opuste i otvore, daju si oduska

Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

 

Ne bre, ovo je bas kul, ofovi su najjaci, ljudi se opuste i otvore, daju si oduska

Šta je “Slonovo uho”?? 🤨

@Eleniko i @Midgeta?

Link to comment

sad ćemo opet da pričamo o ciframa, iako nemamo pouzdano saznanje o bilo kojoj od njih

 

inače je pozato da su pripadnici ovog foruma redom alergični na šuške, redovno odbijaju da budu plaćeni, a ako ih neko i primora da im plati traže da to bude što manje, sa indignacijom odbijaju pomisao na uvećanje plate, zarade, profita, gnušaju se matrijalnih stvari i poglavio žive u buretu u kakvoj šumi

 

možemo jednu akciju #slikajsvojebure.......pa da vidimo čije je najlepše

 

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
Just now, smooth.Op said:

Za Trinkija ima pouzdano, pošto je sve u BAT tužbi. 

 

nisam mislo na tebe, nego kad generalno krene frljanje sa iznosima

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, dragance said:

Šta je “Slonovo uho”?? 🤨

@Eleniko i @Midgeta?

Masni ustipci, mozes vec pogoditi u kom obliku. Jeo sam ih u Portlandu ima 5-6 godina. Pojma nisam imao da ih se moglo naci kod nas, a nazalost zagubila mi se karta za menzu. :(

 

Prvi znak da je neko operisan od realnosti je kad kazu kako su oni super, a ovi preko tarabe operisani od realnosti. Milosici svaka cast na trudu sto je pokusao.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

da budemo precizni^ slonovo uvo moze biti puno toga sto je enormno veliko, od becke shnicle, preko pljeskavice, pa do ovih ustipaka koje pominjes

  • +1 1
Link to comment

Zar nije slonovo uvo svinjska snicla..izlupana i rasirena toliko da se bukvalno providi..najcesce sastavljena od vise komada ispohovanih u jednu celinu ?

 

Nailazio sam na varijante slonovo uvi i dabrov rep.

  • +1 2
Link to comment

I paprika može biti slonovo uvo.

 

Otvoriti temu "KK Partizan 2024/2025 - Slonovo uvo"

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

I paprika može biti slonovo uvo.

 

Otvoriti temu "KK Partizan 2024/2025 - Slonovo uvo"

 

Ali da ovogodisnjoj sezoni promenimo ime u "Kerin kurac"

  • Haha 6
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

Zar nije slonovo uvo svinjska snicla..izlupana i rasirena toliko da se bukvalno providi..najcesce sastavljena od vise komada ispohovanih u jednu celinu ?

 

brte hvala ti za ovu edukaciju, meni ne treba ali ovi tvoji sa masnim uštipcima iz portlanda koji nas prijavljuju za operisanje od realnosti

 

Excuse Me Wow GIF by Mashable

  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

@Shaq

 

Prosto se vidi da prilaziš s trolovanjem, a po drugoj rečenici izgleda i da ne čitaš napisano. Hajde da je neko light trolovanje, već je uvek u svrhu patkometrije.

 

Moraće ponovo ignor, uz molbu drugima da te ne kvotuju.

 

Što si ga skidao sa ignora uopšte, svaki post mu je kontra Partizana i kontra Žoca, čovek ima agendu - ili namerno troluje i podjebava ili je dr Nebojša u stvarnom životu.

 

Elem, kod nas ukućutm slonovo uho je ona sobna biljka sa velikim zelenim listovima :unknow:

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...