Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Prestanite da analizirate situaciju na našoj temi, ne mogu da izdržim sve to.

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

I ja mislim da Đurišić ide negde gde će imati garantovane minute. Ne bukvalno garantovane po ugovoru, ali zna Miško to da proceni.

 

Nije on tip igrača kao Trifa ili Balša da dobija minute na kašičicu pa kako krene. Đurišić nije profil za igrača zadatka, on mora imati loptu u rukama, bila to Evroliga ili KLS.

 

Ako bude Zvezda, ne treba ga u projektovanom rosteru očekivati kao treću opciju na svojoj poziciji.

 

4 minutes ago, Milošica said:

Prestanite da analizirate situaciju na našoj temi, ne mogu da izdržim sve to.

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

Ja navijam za oba kluba, kao Aleksa, tako da imam pravo na sve.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Šta je razlog ne igranja šeče? :fantom:

nije moje da pricam o tome..:fantom:

 

anyway, maksimovicka bas zajunila da sa izjavima van terena, iskamci produzenje ugovora za onog koji to nije mogao na terenu da izbori.. izgleda joj se po svaku cenu ostaje u bg-u...:fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Milošica said:

Ja navijam za oba kluba, kao Aleksa, tako da imam pravo na sve.

 

Jel se to bese kaze..ambidekstralan..homoseksualan..nesto trece..znam da je tako nesto

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Jel se to bese kaze..ambidekstralan..homoseksualan..nesto trece..znam da je tako nesto

Biram Bojkot Borbu

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

jel Dek onaj što ima brčiće ko fićfirić iz doba kraljevine SHS......ili je to Laprovitola

Laprovitola je Marko Nastić na dnevnom poslu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

A po svemu što dolazi "iz svlačionice" sad kad je sve gotovo, ta jagoda je izgleda bila trula. 

Žeks Pantić tvrdi da je do obrta došlo zbog činjenice da Željko vježba disciplinu na njemu i da nema isti tretman za ostale Amere, pa je ovaj okrenuo list.

 

Nemam baš info iz vaše svlačionice, može pp ako misliš da floodujemo ili oftopičarimo.

Link to comment
54 minutes ago, Shaq said:

anyway, maksimovicka bas zajunila da sa izjavima van terena, iskamci produzenje ugovora za onog koji to nije mogao na terenu da izbori.. izgleda joj se po svaku cenu ostaje u bg-u...:fantom:

 

klasičan igrač koji bi proigrao npr kod nas nakon sezona psihičke torture na drugom mestu

 

nema šanse da bi bio ovako loš u kkcz nego se u taj 6D šah u koji robija slaže svoje igrače ne uklapa niko svako 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Shaq said:

nije moje da pricam o tome..:fantom:

 

anyway, maksimovicka bas zajunila da sa izjavima van terena, iskamci produzenje ugovora za onog koji to nije mogao na terenu da izbori.. izgleda joj se po svaku cenu ostaje u bg-u...:fantom:

Meni deluje suprotno baš. Zadnja rečenica joj je slede veće i bolje stvari. Ako nije opet trudna to je naznaka da će da pali i on.

 

A što se tiče izjave u muriji izdvajam deo

 

"Ja sam se Naneliju obratio po imenu na engleskom jeziku"

Edited by *edited by mod
  • Haha 9
Link to comment
Posted (edited)
27 minutes ago, *edited by mod said:

Meni deluje suprotno baš. Zadnja rečenica joj je slede veće i bolje stvari. Ako nije opet trudna to je naznaka da će da pali i on.

ma jok, da vec ima nesto, ne bi se zena ni oglasavala.. 

ovo je bilo klasicno moljenje™, prvo dajte mu sansu gosn robija, a onda nakon date sanse, eto vidite iako nije igrao 2 meseca bio je najefikasniji..

ako oce da ostane u bg, jedina opcija mu je stipendija u megi a veci ugovor od ovog u kkp, moze da dobije jedino ako ga kari povuce u dubai i ugradi se u platu..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Laprovitola je Marko Nastić na dnevnom poslu.

Kaže se Narko Mastić.

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...