Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

izaslo i u novinama ono sto sam jos pre mesec dana kazao, sta je razlog ne igranja jaramaza.. :fantom:

Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

Otisla ona budala kaminski. Koji iguman najklasicniji

Još da ode PJ i da nađemo pleja i pali se mašina :fantom:

  • +1 3
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, Shaq said:

izaslo i u novinama ono sto sam jos pre mesec dana kazao, sta je razlog ne igranja jaramaza.. :fantom:

Šta je razlog ne igranja šeče? :fantom:

Link to comment

Elem sad bezezanja, mislim da bi prioritet bio rad na odnosima sa šljakerskim delom ekipe da ne kažem belcima, ovaj Smajli i Smajli od prošle godine koji je punio Tavaresa nisu ista osoba, Aleksa takođe al ok on je realno lud, kad pogledamo Tristana, očigledno da je i tu štošta zapinjalo.

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Igracki budzet nije mnogo veci od proslogodisnjeg. Strucni stab je isti kao i proslogodisnji. Jel taj stab nije radio dobro prosle godine kada smo dogurali do 4-9 skora u EL? A onda se trgao, umio hladnom vodom i poceo da radi kako treba. Ili su se prosto neke stvari poklopile i zajahali smo pozitivni momentum koji je trajao nekoliko meseci. Ali to nije i ne moze biti standard ispod koga kao ne idemo. Sta bi bilo da Nunnally nije dao trojku protiv Efesa? Ili protiv Splita? Kakvu bismo dali ocenu za proslu sezonu da se nismo provukli protiv SC-a i na kraju osvojil ABA?

 

Bar pola EL ekipa planira da ode na F4, a bar 15 da udje u plej-of. Ali eto, nauk za ubuduce da se kao ciljevi navede da ih nemamo, "sta uradimo, uradimo", da se slucajno navijaci ne razocaraju jer su ocekivali borbu za F4, a dobili borbu za plej-in. Ako ih nisam hejlovao sto su prosle sezone mimo ocekivanja bili na korak do F4, necu ih ni sad prozivati sto su podbacili u odnosu na zacrtano. Znaju oni bolje od bilo koga od nas sta je bilo pogresno ove sezone, ne treba im ja da im porucim da se uozbilje i umiju. Gresilo se i kada smo uzeli titulu, gresice se i sledece sezone, kao i svake posle toga. To i dalje ne znaci da Zeljko ili njegovi saradnici ne rade maksimalno da tih gresaka ne bude sto manje.

 

ja se nisam nadao f4, odnosno delovalo mi je kao preterivanje i tada. top 10 mi je delovalo kao nešto što je realno. što se tiče aba lige iskreno, bio sam škokiran kako lagano i, faktički bez borbe, smo prepustili prvo mesto (znamo kakav je značaj) i to nakon prednosti, pošto smo derbi u abi prvi dobili

 

što se tiče šest poraza od Zvezde, smatram da je to skandalozno i da uopšte ne odražava realan odnos kvaliteta dve kluba, već mnogo više odražava stručni rad u ta dva kluba u toku sezone

 

na kraju balade, moje veliko razučaranje nije uopšte vezano za plasman. mogu da svarim i prihvatim sezone bez trofeja, mogu da prihvatim da nismo uspeli da dohvatimo top 10, da nismo uspeli da osvojimo kup. ono što mi je teško da svarim, to je činjenica da ekipa od oktobra faktički nije nikakav pomak napravila, a kada je počeo završni deo sezone bila je sve lošija i lošija, da bi se na karju završilo debaklom protiv Zvezde. paradokslano, kako je ekipa igrala ispada da je i ovo što je ostvarila nekakv uspeh

 

u najavi sledeće sezone, poučeni ovom, ne treba da se izleću i daju velika obećanja. na kraju krajeva ne moraju ni da ih daju, podrazumeva se da je cilj aba liga i top 10 EL. mislim, ako bude EL. neće sigurno ekipa sa ovakvim budžetom da ima cilj plasman u top 8 aba lige i rekreaciju u EL

  • +1 2
Link to comment

UGOVORI U PARTIZANU

 

Kevin Panter – jun 2025.

Zek Ledej – jun 2025.

Aleksa Avramović – jun 2025.

Balša Koprivica – jun 2025.

Ognjen Jaramaz – jun 2025.

Bruno Kaboklo – jun 2025.

Mateuš Ponitka – jun 2024+1

Alen Smailagić – jun 2024.

Džejms Naneli - jun 2024.

Frenk Kaminski – jun 2024.

Uroš Trifunović – jun 2024.

Danilo Anđušić – jun 2024.

Pi Džej Doužer – Jun 2024.

Džejlin Smit – jun 2024.

Link to comment

Ne može da se igra košarka samo sa šljakerima. Mislim može, ali bićemo zakucani na 14to mesto EL.

 

Nama su tri igrača žestoko podbacila ove sezone, prvi je kapiten koji se potpuno raspao. Čovek odigra utakmicu u Mitrovici protiv Mege i ne uspe da se upiše za 15 minuta.

Drugi je Lebovski koji je morao da isporučuje 20 poena svako veče kako bismo mi od njega imali neki plus u igri, s obzirom na igru u odbrani. Kad je isporučivao uglavnom smo pobeđivali ili igrali na nož, kad nije pucali smo lagano.

Treći je PJ od kog se očekivalo nešto više, a dobilo se malo toga, uz to i da stišava sezonu u aprilu.

 

Da su oni peglali i trpali kako je bilo zamišljeno, vrlo lako bi se ovi šljakeri uklopili u to, i Portikla i Smajli i Avram i ostali.

  • +1 8
Link to comment
21 hours ago, copkillah said:

in the other news, izgleda da Lazarević nije poslušao savet Čarlsa Barklija i da je na kraju još i dobro prošao

 

 

al je poslusao neciji za izjavu policiji :D 

ovaj nanali, iako je vegetarijanac je mnogo los covek ... iz cista mira udara

 

"Dana 19. 5. 2024. godine ja sam kao član Košarkaškog kluba Crvena zvezda došao sa svojim klubom na zakazani pripremni trening u 11.15 časova u Beogradsku arenu. Po dolasku u Beogradsku arenu sa timom sam otišao u svlačionicu kako bih se spremio za trening. Kada sam se spremio za trening ja sam krenuo ka prostoriji gde je smeštena teretana a ona se nalazila preko puta Zvezdine svlačionice.

Kada sam izašao iz svlačionice ja sam video da se ispred mene nalazi igrač KK Partizan Džejms Naneli koji je imao sa mnom sukob u toku utakmice na kojoj me je uhvatio za vrat. Isti je bio u društvu sa takođe igračem Partizana Džejlenom Smitom. Ja sam se Naneliju obratio po imenu na engleskom jeziku, a zatim mu prišao i upitao ga takođe na engleskom jeziku: ‘Da li je normalno da hvataš čoveka za vrat za vreme utakmice?’ na šta mi je on odgovorio: ‘Da, jeste’, a zatim je krenuo da psuje nešto na engleskom jeziku.

On je u jednom trenutku krenuo da uzmiče unazad jer smo bili relativno blizu licem u lice, da bi on u jednom trenutku svojom desnom rukom stegnutu u pesnicu udario me u predelu lica sa leve strane u predelu levog oka, a ja sam ga potom uhvatio za njegov vrat i oborio ga na pod. Dok sam ga držao za telo na podu, osetio sam da me igrač Partizana Džejlen Smit vuče oko struka kako bi nas razdvojio, a u tom trenutku su izleteli ostali moji saigrači gde su nas razdvojili.

Pošto su nas razdvojili, nije više bilo sukoba i svako je otišao u svoju svlačionicu. Ja sam posle tog događaja odradio ceo trening i nakon toga je došao klupski doktor Nebojša Mitrović koji mi je sanirao povredu na licu, a u međuvremenu se pojavila patrola policije. Ja sam po proceduri koju mi je naložila policija otišao u KBC Bežanijska kosa gde sam izvršio potrebne preglede i dobio lekarski nalaz“, stoji u policijskom zapisniku do koje je u posed stigao Sport klub.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

UGOVORI U PARTIZANU

Kevin Panter – jun 2025.

Zek Ledej – jun 2025.

Aleksa Avramović – jun 2025.

Balša Koprivica – jun 2025.

Ognjen Jaramaz – jun 2025.

Bruno Kaboklo – jun 2025.

Mateuš Ponitka – jun 2024+1

Alen Smailagić – jun 2024.

Džejms Naneli - jun 2024.

Frenk Kaminski – jun 2024.

Uroš Trifunović – jun 2024.

Danilo Anđušić – jun 2024.

Pi Džej Doužer – Jun 2024.

Džejlin Smit – jun 2024.

 

ovi sa ugovorom do 2024 ovima sa ugovorom do 2025

 

Halloween Lol GIF by giphystudios2021

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Ne može da se igra košarka samo sa šljakerima. Mislim može, ali bićemo zakucani na 14to mesto EL.

 

Nama su tri igrača žestoko podbacila ove sezone, prvi je kapiten koji se potpuno raspao. Čovek odigra utakmicu u Mitrovici protiv Mege i ne uspe da se upiše za 15 minuta.

Drugi je Lebovski koji je morao da isporučuje 20 poena svako veče kako bismo mi od njega imali neki plus u igri, s obzirom na igru u odbrani. Kad je isporučivao uglavnom smo pobeđivali ili igrali na nož, kad nije pucali smo lagano.

Treći je PJ od kog se očekivalo nešto više, a dobilo se malo toga, uz to i da stišava sezonu u aprilu.

 

Da su oni peglali i trpali kako je bilo zamišljeno, vrlo lako bi se ovi šljakeri uklopili u to, i Portikla i Smajli i Avram i ostali.

 

Problem su oscilacije kod svih. Niti su kosgeteri redovno isporucivali u napadu, niti su sljakeri redovno sljakali. Bilo je utakmica kad je Frank bio nezaustavljiv u napadu, ali to su opet utakmice gde primimo recimo 90 poena. Sve one utakmice u kojima smo dozvoljavali protivniku da stekne dvocifrenu prednost, pa onda uspevali uz hustle da stignemo i cesto i preokrenemo su ogledalo nase sezone. Ta podela izmedju uslovno receno skillasa i sljakera, odnosno razlika izmedju njih ne sme da bude velika, jer kosarka nije rukomet. Ne mora svako da ima jednak doprinos na obe strane terena, ali mora da ima nekakav konstantno..

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

treba nam kapiten autentični grobar, što znači da mora da bude naš, a ne amer, francuz i sl

Ne sme da vam dođe bivši Zvezdin igrač za kapitena, pod 1.

Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Da da, naplatiće se negde isto kao u Partizanu. Kako da ne. 

 

sad bez svog zezanja /nadam se da se ne ljutite/, ovo je velika tema

 

kako ova dva kluba misle da prate ovo sumanuto dizanje budzeta za plate igrača, ja nemam pojma

 

oba tima imaju teške gafove, ne samo kkp.

 

dosta ovog razmišljanja o željama grobara bi se lakše realizovalo sa budžetom od 10 a ne 20 miliona. mislim na fokus na tip igrača koji je u genima EL partizana, fajtera sa srcem a ne preplaćenih zvezdi.

 

pogotovo što je sve to državna kasa, okreni obrni. neko će jednog dana da izvuče kabl kojim se napaja elektronska brava /skoro ko forum ovde/

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Igracki budzet nije mnogo veci od proslogodisnjeg. Strucni stab je isti kao i proslogodisnji. Jel taj stab nije radio dobro prosle godine kada smo dogurali do 4-9 skora u EL? A onda se trgao, umio hladnom vodom i poceo da radi kako treba. Ili su se prosto neke stvari poklopile i zajahali smo pozitivni momentum koji je trajao nekoliko meseci. Ali to nije i ne moze biti standard ispod koga kao ne idemo. Sta bi bilo da Nunnally nije dao trojku protiv Efesa? Ili protiv Splita? Kakvu bismo dali ocenu za proslu sezonu da se nismo provukli protiv SC-a i na kraju osvojil ABA?

 

Bar pola EL ekipa planira da ode na F4, a bar 15 da udje u plej-of. Ali eto, nauk za ubuduce da se kao ciljevi navede da ih nemamo, "sta uradimo, uradimo", da se slucajno navijaci ne razocaraju jer su ocekivali borbu za F4, a dobili borbu za plej-in. Ako ih nisam hejlovao sto su prosle sezone mimo ocekivanja bili na korak do F4, necu ih ni sad prozivati sto su podbacili u odnosu na zacrtano. Znaju oni bolje od bilo koga od nas sta je bilo pogresno ove sezone, ne treba im ja da im porucim da se uozbilje i umiju. Gresilo se i kada smo uzeli titulu, gresice se i sledece sezone, kao i svake posle toga. To i dalje ne znaci da Zeljko ili njegovi saradnici ne rade maksimalno da tih gresaka ne bude sto manje.

 

^upravo tako

 

na to bih dodao pojedince, kao deo proslosezonskog uspeha:

punter je za mene bio najbolji bek EL prosle sezone. leday medju 3-4 najbolja PFa, lessort makar u top3 centara, exum doin exum things.

 

punter je odigrao daleko losije, leday u drugom delu sezone takodje, dozier je krenuo kao da ce na svoj nacin nivelisati izostanak exuma ali se survao u drugom delu. lessort je jednostavno nenadoknadiv.

 

zheljko je glavni krivac, jer, trener & njegov koncept ali dovoljno bi bilo da su punter i leday odigrali na nivou prosle, pa da sezona bude smislenija.

 

po meni & autsajderski, zheljkovi kiksevi su nedovoljna uloga za smitha i ponitku ali ko zna sta je razlog iznutra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...