Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Dule nek spava, zaslužio......Željko da se razmrda i umije ladnom vodom :)

 

da ne bude dileme, ne nervira mene Željko zato što imam bilo šta protiv njega, nego me nervira zato što je očigledno da ne radi na svom niovu. a taj nivo je prilično visok, pa bi bilo dovoljnoi da radi na 75-80%, al ne radi

 

tako da, puna podrška od mene da uhvati ritam sledeće sezone

Link to comment

Ako ne bude išlo ni sledeće, neka bude naš Pet Rajli.

 

A nekako iskopati Alimpija iz Bešiktaša, da bude naš Spolstra.

  • Wub 1
Link to comment
26 minutes ago, Ted said:

Bogme, Dule da je naleteo na ekipu ovako mlitavih, pa bilo bi to zanimljivo videti

 

radila bi metla overtime

 

Gde bas u ovom trenutku da pominjes metlu 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Ako ne bude išlo ni sledeće, neka bude naš Pet Rajli.

 

A nekako iskopati Alimpija iz Bešiktaša, da bude naš Spolstra.

 

Zasto kazes Alimpije a mislis Pera Bozic ?

Link to comment

čuvena familija Smit iz okoline Arilja, od oca Radenka i majke Dobrile Smit ;)

 

na stvarno, jel se i Smit očešao o državljastvo?

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Gde bas u ovom trenutku da pominjes metlu 

 

misliš ono, u kući obešenog se ne priča o konopcu

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Ted said:

čuvena familija Smit iz okoline Arilja, od oca Radenka i majke Dobrile Smit ;)

 

na stvarno, jel se i Smit očešao o državljastvo?

 

Jeste..o nase izvorno.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

Dule nek spava, zaslužio......Željko da se razmrda i umije ladnom vodom :)

 

da ne bude dileme, ne nervira mene Željko zato što imam bilo šta protiv njega, nego me nervira zato što je očigledno da ne radi na svom niovu. a taj nivo je prilično visok, pa bi bilo dovoljnoi da radi na 75-80%, al ne radi

 

tako da, puna podrška od mene da uhvati ritam sledeće sezone

 

Moze tebe da nervira svako, to je subjektivno. Ni ti, ni bilo ko od nas nema uvida kako bilo ko radi, da bi procenjivao da li je to 60%, 70%, 80% ili koji vec procenat. Moze svako da konstatuje da je sezona bila neuspesna, ali razlozima mozemo samo da nagadjamo. Onda se svako uhvati za nesto sto njemu subjektivno najvise smeta, sto je doveden ovaj igrac a ne onaj, sto se dere na domace igrace, a ne i na strance, itd.

 

Ja sam, opet subjektivno, siguran da Zeljko radi maksimalno od kako nas je preuzeo, kao sto sam siguran da je tako radio celu svoju karijeru. Kroz koju je imao jako puno uspeha, ali i neuspesnih sezona i kampanja. Prosto neki put se stvari ne poklope.

  • +1 3
Link to comment

Koliko je do Frenka, toliko je i do ostalih, a ponajviše do selekcije ekipe. Da su se sve kockice poklopile Frenk bi bio ta jagoda na vrhu šlaga, ali obzirom da je šlag bio vodenast jagoda je prva potonula na dno. Kad bi se formirala ekipa dobrih šljakera/timskih igrača oko Frenka vjerujem da bi ovaj mogao imati Bobanolike brojeve na EL nivou. Kad je defanziva u pitanju bilo je jasno da on nema noge za visoka iskakanja i preuzimanja, kad na sve to dodaš brainfartove ostatka ekipe (Panter prednjačio) dobije se očajna odbrana.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
24 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Moze tebe da nervira svako, to je subjektivno. Ni ti, ni bilo ko od nas nema uvida kako bilo ko radi, da bi procenjivao da li je to 60%, 70%, 80% ili koji vec procenat. Moze svako da konstatuje da je sezona bila neuspesna, ali razlozima mozemo samo da nagadjamo. Onda se svako uhvati za nesto sto njemu subjektivno najvise smeta, sto je doveden ovaj igrac a ne onaj, sto se dere na domace igrace, a ne i na strance, itd.

 

Ja sam, opet subjektivno, siguran da Zeljko radi maksimalno od kako nas je preuzeo, kao sto sam siguran da je tako radio celu svoju karijeru. Kroz koju je imao jako puno uspeha, ali i neuspesnih sezona i kampanja. Prosto neki put se stvari ne poklope.

 

tačno je da nemamo uvida

 

ali.....ako uprava tvrdi da je klub svetlosnim godinama napredovao, vraćaju se dugovi, budžet je nikad veći, prodaja sezonskih nikad veća, samostalni prihodi nikad veći, stručni štab najbolji mogući, pa još natuknu nešto o planovima za f4......i onda se desi ovako loša sezona i ekipa izgleda i igra ispod minimalnih očekivanja (blago rečeno).....onda je nekako logično da se izvede zaključak da rad sa tom ekipom nije bio dobar ili da je ekipa tako sklopljena da ni Bog ne bi pomogao......što je opet stručni propust. i u žestokom neskladu sa onim što je najavljeno

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

čuvena familija Smit iz okoline Arilja, od oca Radenka i majke Dobrile Smit ;)

 

na stvarno, jel se i Smit očešao o državljastvo?

 

Pa ono, ima 'nasu' putovnicu....

Link to comment
33 minutes ago, Jesper23 said:

Koliko je do Frenka, toliko je i do ostalih, a ponajviše do selekcije ekipe. Da su se sve kockice poklopile Frenk bi bio ta jagoda na vrhu šlaga, ali obzirom da je šlag bio vodenast jagoda je prva potonula na dno. Kad bi se formirala ekipa dobrih šljakera/timskih igrača oko Frenka vjerujem da bi ovaj mogao imati Bobanolike brojeve na EL nivou. Kad je defanziva u pitanju bilo je jasno da on nema noge za visoka iskakanja i preuzimanja, kad na sve to dodaš brainfartove ostatka ekipe (Panter prednjačio) dobije se očajna odbrana.

A po svemu što dolazi "iz svlačionice" sad kad je sve gotovo, ta jagoda je izgleda bila trula. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

tačno je da nemamo uvida

 

ali.....ako uprava tvrdi da je klub svetlosnim godinama napredovao, vraćaju se dugovi, budžet je nikad veći, prodaja sezonskih nikad veća, samostalni prihodi nikad veći, stručni štab najbolji mogući, pa još natuknu nešto o planovima za f4......i onda se desi ovako loša sezona i ekipa izgleda i igra ispod minimalnih očekivanja (blago rečeno).....onda je nekako logično da se izvede zaključak da rad sa tom ekipom nije bio dobar ili da je ekipa tako sklopljena da ni Bog ne bi pomogao......što je opet stručni propust. i u žestokom neskladu sa onim što je najavljeno

 

Igracki budzet nije mnogo veci od proslogodisnjeg. Strucni stab je isti kao i proslogodisnji. Jel taj stab nije radio dobro prosle godine kada smo dogurali do 4-9 skora u EL? A onda se trgao, umio hladnom vodom i poceo da radi kako treba. Ili su se prosto neke stvari poklopile i zajahali smo pozitivni momentum koji je trajao nekoliko meseci. Ali to nije i ne moze biti standard ispod koga kao ne idemo. Sta bi bilo da Nunnally nije dao trojku protiv Efesa? Ili protiv Splita? Kakvu bismo dali ocenu za proslu sezonu da se nismo provukli protiv SC-a i na kraju osvojil ABA?

 

Bar pola EL ekipa planira da ode na F4, a bar 15 da udje u plej-of. Ali eto, nauk za ubuduce da se kao ciljevi navede da ih nemamo, "sta uradimo, uradimo", da se slucajno navijaci ne razocaraju jer su ocekivali borbu za F4, a dobili borbu za plej-in. Ako ih nisam hejlovao sto su prosle sezone mimo ocekivanja bili na korak do F4, necu ih ni sad prozivati sto su podbacili u odnosu na zacrtano. Znaju oni bolje od bilo koga od nas sta je bilo pogresno ove sezone, ne treba im ja da im porucim da se uozbilje i umiju. Gresilo se i kada smo uzeli titulu, gresice se i sledece sezone, kao i svake posle toga. To i dalje ne znaci da Zeljko ili njegovi saradnici ne rade maksimalno da tih gresaka ne bude sto manje.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...