Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Ted said:

 

onda samo mogu da mu poručim da sedne i odgleda dobro i pažljivo kkp u izvedbi Duleta Vujoševića

 

pri čemu je on u drastično povoljnijem položaju u smislu finansija i mogućnosti, pa bi trebalo da mu bude dosta lakše

 

da je, nekim čudom, Dule imao pola ovih para u svoje vreme, vrlo je moguće da bi do sada imali još neku EL u trofejnoj sali

 

ne bih poredio zheljka i duleta; dule kod vas ima taj charobnjachki status kao radonja u zvezdi pa puta 1000

 

dobar trener, jedan od najomiljenijih delova vase istorije ali je funkcionisao najbolje u datom kontekstu

 

sta bi uradio u ovakvom je tesko prosuditi, ja nisam siguran da bi ispalo dobro ali ja sam ducja-hejter.

  • +1 1
Link to comment

jel Dek onaj što ima brčiće ko fićfirić iz doba kraljevine SHS......ili je to Laprovitola

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

jel Dek onaj što ima brčiće ko fićfirić iz doba kraljevine SHS......ili je to Laprovitola

 

deck je onaj sa tarzankom

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

ne bih poredio zheljka i duleta; dule kod vas ima taj charobnjachki status kao radonja u zvezdi pa puta 1000

 

dobar trener, jedan od najomiljenijih delova vase istorije ali je funkcionisao najbolje u datom kontekstu

 

sta bi uradio u ovakvom je tesko prosuditi, ja nisam siguran da bi ispalo dobro ali ja sam ducja-hejter.

 

ma ne poredim ih ja u tom smislu......nego kažem da bi mogao Željko nešto od toga da primeni na kontekst današnjice. u smislu fizionomije i karaktera ekipe

 

ako mu je, mislim Željku, želja da jednoga dana bude najbolji trener u istoriji kkp

Link to comment
Just now, Ted said:

 

ma ne poredim ih ja u tom smislu......nego kažem da bi mogao Željko nešto od toga da primeni na kontekst današnjice. u smislu fizionomije i karaktera ekipe

 

ako mu je, mislim Željku, želja da jednoga dana bude najbolji trener u istoriji kkp

Pa eto, ode Kaminski :fantom:

Link to comment
Just now, Ted said:

 

ma ne poredim ih ja u tom smislu......nego kažem da bi mogao Željko nešto od toga da primeni na kontekst današnjice. u smislu fizionomije i karaktera ekipe

 

ako mu je, mislim Željku, želja da jednoga dana bude najbolji trener u istoriji kkp

 

definitivno fali defanzivne čvrstine i vama i nama

a željko je već najbolji trener u istoriji partizana, ukoliko vas zanima euroleague a ne domaće blato ( :

Link to comment

Bogme, Dule da je naleteo na ekipu ovako mlitavih, pa bilo bi to zanimljivo videti

 

radila bi metla overtime

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

ma ne poredim ih ja u tom smislu......nego kažem da bi mogao Željko nešto od toga da primeni na kontekst današnjice. u smislu fizionomije i karaktera ekipe

 

ako mu je, mislim Željku, želja da jednoga dana bude najbolji trener u istoriji kkp

 

Zeljko jeste najbolji trener u istoriji KKP. I to se nece promeniti sve dok neko drugi ne osvoji 2 EL titule..

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

Bogme, Dule da je naleteo na ekipu ovako mlitavih, pa bilo bi to zanimljivo videti

 

radila bi metla overtime

 

Ne bi se gasila svetla u Areni..

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
32 minutes ago, MiddleClass said:

 

Panter je domaci. Ledej, Kaboklo i Naneli su sigurni. Upada jedan iz trougla Smit, Dozer i Ponitka

mozda uleti pre ponitka umesto nanelija zbog situacije™ i ostaje dilema da li upada smit ili dozier, smit je svakako motivisaniji™ tako da je mozda on blizi da upadne u tih 5 stranaca..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zeljko jeste najbolji trener u istoriji KKP. I to se nece promeniti sve dok neko drugi ne osvoji 2 EL titule..

 

na slažem se......ali razumem logiku

 

Žaljko je najveće uspehe ostvario daleko od kkp......nema dovoljan kontinuitet po meni da bih ga proglasio za najboljeg. a ovaj kontinuitet koji je sad započeo, započeo je prilično klimavo i neubedljivo

 

i nisam u svađalačkom raspoloženju......prihvatam drugačije mišljenje :)

  • +1 1
Link to comment

Nemojte da ih poredite.

 

Pustite ih da zaspu zagrljeni u krevetu naše istorije.

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...