Jump to content

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

Što se tiče Ćokija, stvarno ne verujem da igra 3D šah 6 poteza unapred pa da je žrtvovao belog pijuna za crnog strelca ovaj lovca.

 

:hail:

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, *edited by mod said:

...

nije uopste poenta dal bi kkp dobio sa nanelijem ili ne, vec da ovo ne sme da se dogadja izmedju sportista..

cinjenica je da se vecina kkp igraca ponasa dziberski, i koristi svaku priliku da nedostatak rezultata opravdaju sto je vecim dziberlukom, i tako opravdaju svoje milionske ugovore pred navijacima..

pa taj isti naneli je pokazivao sredni prst prema publici i pre nego sto izadje na parket, napusti ceremoniju kupa, ne rukuje sa igracima zvezde, davi decka koji nije proveo 30 sekundi u igri itd..

missim o cemu mi pricamo, ovde imamo seriju njegovih poteza koji ukazuje da on a i vecina igraca kkp imaju ozbiljan problem u glavi ili ih neko uci da takvi budu..

Edited by Shaq
  • +1 5
Link to comment

Moja molba za upravu Partizana je da registruje Aleksu Dimitrijevica za KLS i da odmah dobije neke minute a da sledece sezone vec bude deo rotacije Partizana:) Na njemu bi sledece godine mogli da uzmu nekoliko miliona dolara obestecenja kada bude odlazio u NBA.

  • +1 1
Link to comment

Poprilično smara to sa pozdravljanjem i nepozdravljanjem. Ima i u NBA toga pa i u ABA. Pozdravila se cela prva petorka na početku a pozdravili su se i na kraju meča, sad ne znam što očekuju da se ljube i grle nakon svake četvrtine. 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, *edited by mod said:

Poprilično smara to sa pozdravljanjem i nepozdravljanjem. Ima i u NBA toga pa i u ABA. Pozdravila se cela prva petorka na početku a pozdravili su se i na kraju meča, sad ne znam što očekuju da se ljube i grle nakon svake četvrtine. 

druga je praksa u nba, opet nije poenta o samom rukovanju, nego da odredjeni likovi duze vreme pokazuje sve gore i gore poteze, koje prolaze nekaznjeno i onda se utripuju da mogu da rade sta hoce..

Edited by Shaq
Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Moja molba za upravu Partizana je da registruje Aleksu Dimitrijevica za KLS i da odmah dobije neke minute a da sledece sezone vec bude deo rotacije Partizana:) Na njemu bi sledece godine mogli da uzmu nekoliko miliona dolara obestecenja kada bude odlazio u NBA.

 

Taman umesto Franka koji se vec spakovao..

Link to comment
22 minutes ago, Shaq said:

nije uopste poenta dal bi kkp dobio sa nanelijem ili ne, vec da ovo ne sme da se dogadja izmedju sportista..

cinjenica je da se vecina kkp igraca ponasa dziberski, i koristi svaku priliku da nedostatak rezultata opravdaju sto je vecim dziberlukom, i tako opravdaju svoje milionske ugovore pred navijacima..

pa taj isti naneli je pokazivao sredni prst prema publici i pre nego sto izadje na parket, napusti ceremoniju kupa, ne rukuje sa igracima zvezde, davi decka koji nije proveo 30 sekundi u igri itd..

missim o cemu mi pricamo, ovde imamo seriju njegovih poteza koji ukazuje da on a i vecina igraca kkp imaju ozbiljan problem u glavi ili ih neko uci da takvi budu..

Meni nije jasno kako se taj džiberluk neguje iz godine u godinu i uvek su drugi igrači u pitanju ali isti džiberski maniri? Kako to, koji su uzroci toga, jer sa naše strane imaš samo gospodstvo?

  • +1 2
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, *edited by mod said:

Poprilično smara to sa pozdravljanjem i nepozdravljanjem. Ima i u NBA toga pa i u ABA. Pozdravila se cela prva petorka na početku a pozdravili su se i na kraju meča, sad ne znam što očekuju da se ljube i grle nakon svake četvrtine. 

Takođe smara i analiza Žocovih konferencija za medije od strane navijača KKCZ, trener koji izgubi seriju prvenstveno se obraća svojim navijačima, šta mene kao navijača CZ zabole da li misli da smo pobedili uz pomoć sudija ?

 

Čak bi i voleo da misli to (ne misli naravno), jer to znači da ništa ne treba da menja u svom klubu :coffee:

  • +1 3
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Posle polivanja 6:0 u prvom setu i metle u finalu, malo radosti za vaskoliko jugoslovensko grobarstvo. Nanuli nije prvi počeo, a pobediJo.

Mali grobarski životi ispunjeni. Sreća, sreća, radost.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

niti je bio poslat od strane covica(u to moze samo retard da poveruje)..

 

lol da, odakle retardima ideja da bi covic mogao da posegne za tako nekom gnusnom idejom. svi smo se ovde slozili da stef nije incidentan tip, da jeste napravio bi incident jos u trenutku kada ga je crni strelac hvatao za gusu. ovo aposteriori™ obracunavanje je iz poznate kuhinje™, ajde da se ne lazemo. steta sto je stef morao da obavi taj prljav posao.

  • -1 4
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

lol da, odakle retardima ideja da bi covic mogao da posegne za tako nekom gnusnom idejom. svi smo se ovde slozili da stef nije incidentan tip, da jeste napravio bi incident jos u trenutku kada ga je crni strelac hvatao za gusu. ovo aposteriori™ obracunavanje je iz poznate kuhinje™, ajde da se ne lazemo. steta sto je stef morao da obavi taj prljav posao.


kako li su samo imali odican tajming. da se naneli u toj sekundi pojavi tamo gde izlazi lazarevic. nebojsAI covic presao

jos jednu igricu. 

  • +1 1
Link to comment

NEDOSTATAK REZULTATA lol

ne znamo citavu pricu pa bolje da se cuti o tome.

naslucujemo svasta, spekulisemo.

nema cestitanja laznom klubu iz stjepana supanca, tu nema tolerancije.

opet smo bili bolje plasirani od njih tamo gde  njihova ruka zakona i pravde ne dohvata.

dve godine za redom

o toj ligi govori sve da je samo jednom prvi izgubio titulu ( 2017-e futura dobila zvezdu)

partizan je osakacen ucenam vlasti da ne dodje mirotic i zajednickom ujdurmom istih + zalizani da madar trazi raskid ugovora.

( ne radujem se njegovom kosarkaskom nazadovanju ali me podseca njegova sudba na onog novaka i jos jednog koji igra sad u vojvodini ili slicnom drugorazrednom klubu).

od ovih ovde zvezdasa forumasa smo culi samo etiketiranja o obradovicu kao sto ih slusamo svakodnevno kad god upalimo tv a sa strucne strane apsolutno nista.

dok da druge strane nismo jos culi nekog poznatog trenera iz evrope ili amerike koji je rekao za zeljka da je prevazidjen trener. 

bukvalno me zabole za " misljenja" pojedinih forumasa glede zeljka obradovica.

budzet i slicno je isto glupava prica. jadna zvezda 

zvezdcka sa njenim malim budzetom. mijau, jadni. mislim, znamo da npr neki igrac ili trener dobije dozvolu da pravi zgrade, hotel ili povoljan kredit od banke koja je uz vlast a zvanican ugovor mu je level mahac peskirima u evroligaskim ekipama.

sto se nas tice, samo neka zeljko ostane jos i sve ce biti u redu. najjace je kad nam zvezdockini navijaci ukazuju kako je ostanak zeljkov los za nas a dobar za njih a oni jos jednom promenili trenera u toku sezone.🤣

manir velikog kluba.

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
  • Tužno 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

NEDOSTATAK REZULTATA lol

ne znamo citavu pricu pa bolje da se cuti o tome.

naslucujemo svasta, spekulisemo.

nema cestitanja laznom klubu iz stjepana supanca, tu nema tolerancije.

opet smo bili bolje plasirani od njih tamo gde  njihova ruka zakona i pravde ne dohvata.

dve godine za redom

o toj ligi govori sve da je samo jednom prvi izgubio titulu ( 2017-e futura dobila zvezdu)

partizan je osakacen ucenam vlasti da ne dodje mirotic i zajednickom ujdurmom istih + zalizani da madar trazi raskid ugovora.

( ne radujem se njegovom kosarkaskom nazadovanju ali me podseca njegova sudba na onog novaka i jos jednog koji igra sad u vojvodini ili slicnom drugorazrednom klubu).

od ovih ovde zvezdasa forumasa smo culi samo etiketiranja o obradovicu kao sto ih slusamo svakodnevno kad god upalimo tv a sa strucne strane apsolutno nista.

dok da druge strane nismo jos culi nekog poznatog trenera iz evrope ili amerike koji je rekao za zeljka da je prevazidjen trener. 

bukvalno me zabole za " misljenja" pojedinih forumasa glede zeljka obradovica.

budzet i slicno je isto glupava prica. jadna zvezda 

zvezdcka sa njenim malim budzetom. mijau, jadni. mislim, znamo da npr neki igrac ili trener dobije dozvolu da pravi zgrade, hotel ili povoljan kredit od banke koja je uz vlast a zvanican ugovor mu je level mahac peskirima u evroligaskim ekipama.

sto se nas tice, samo neka zeljko ostane jos i sve ce biti u redu. najjace je kad nam zvezdockini navijaci ukazuju kako je ostanak zeljkov los za nas a dobar za njih a oni jos jednom promenili trenera u toku sezone.🤣

manir velikog kluba.

 

Ljuta rana.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...