Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

24 minutes ago, Nikodije said:

Milošice, zašto ližeš ruku koja te tuče?

Čuo sam da to rade koker španijeli

Hajde uživo u društvu, bude zajebancije, nekad i svađa, ali mi je totalno nejasno da neko konstantno nastupa kao ovaj lik, posebno na forumu. Probam da smanjim tenzije, kao pre par dana na repka temi, i ne vredi. Onda jebiga, sve dok ima materijala a nije stalking iz čista mira, ne bi trebalo propuštati.

 

A evo, dođe čak i do ovakvih stvari - 

"ali svanuće i taj dan kad mi ne bude bio dan".

 

Edited by Milošica
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Hajde uživo u društvu, bude zajebancije, nekad i svađa, ali mi je totalno nejasno da neko konstantno nastupa kao ovaj lik, posebno na forumu. Probam da smanjim tenzije, kao pre par dana na repka temi, i ne vredi. Onda jebiga, sve dok ima materijala a nije stalking iz čista mira, ne bi trebalo propuštati.

 

A evo, dođe čak i do ovakvih stvari - 

"ali svanuće i taj dan kad mi ne bude bio dan".

 

 

Kakav materijal? Napisao sam najbezazleniji post na započetu temu, koji je na liniji sa svim napisanim pre (i posle) njega. Da sam napisao ovaj od Zajceva krenula bi ti para na uši i krv iz nosa. 

 

Ili diskutuj sa napisanim ili me se mani. Verujem da je i u društvu uživo dobra zabava kao i sa tatatatircima ovde. 

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Kakav materijal? Napisao sam najbezazleniji post na započetu temu, koji je na liniji sa svim napisanim pre (i posle) njega. Da sam napisao ovaj od Zajceva krenula bi ti para na uši i krv iz nosa. 

 

Ili diskutuj sa napisanim ili me se mani. Verujem da je i u društvu uživo dobra zabava kao i sa tatatatircima ovde. 

Ne pravi se naivan i žrtva, imam pravo da ti odgovorim na post, kao i ti meni.

 

A ovde na forumu je često fina zabava, na obe strane duhovitih likova koji peckaju ali nemaju lošu nameru, samo par njih kvari priču.

 

  • +1 4
Link to comment

Milosica se razgoropadio. Ok razumem nervozu jer Mirotic nije potpisao, ali svoje frustracije leci na drugom mestu. I meni je krivo sto Panter nije na sirem spisku reprezentacije i sta sad

  • Haha 5
Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Što je matoriji postaje još ogavniji, mada sam mislio da je to nemoguće.

Isto sam se i ja zajebo tako oko Porfirija, a on ispao rent a patrijarh za 1000 eura. 

  • +1 6
Link to comment

Trener u invalidskoj penziji i patrijarh se prepucavaju preko medija oko propalog transfera :lolol:

I do sada je bila mnogo jaka priča, sad je već nebeski level, pun intended 

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...