Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, booyaka said:

- Brate, samo da ti kažem sabio si u prvoj utakmici.

- Hvala.

- E, al samo nije ti fazon da me hvataš za gušu, pogotovo kad je već odlučena tekma.

- Ma pujdaju me ovi iz kluba, Robija i ekipa, ne znam koji mi je kurac bio, izvini.

- Nema frke, idemo na koncert Maje Berović, biće opasno zezanje.

 

To je bila ideja.

 

 

 

image.png.5970ed216093fef20505695c40ccf083.thumb.png.5643b2c216d5c618771d3846ac6baad9.png

kao okrenut leđima a napada ga lukavi mali satnik :fantom:

  • +1 2
Link to comment
Just now, Milošica said:

 

Što je do mene osudio sam, naravno da ću i ovu kraljevu gadost.

 

Da jurim ljude po forumu i molim ih da ne hejluju Nanelija, jel dovoljan moj post jbt?

 

 

 

radi sta mislis da treba. samo nisam od tebe ocekivao da ides na zicer, kraljev post, kao i mnogi negovi, su ispod svakog nivoa. jel zaista ocekujes od njega da preispita svoj stav? sta je bila poenta tvog posta? 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

 

Što je do mene osudio sam, naravno da ću i ovu kraljevu gadost.

 

Da jurim ljude po forumu i molim ih da ne hejluju Nanelija, jel dovoljan moj post jbt?

 

Baš ti je jadno ovo. Skoro u rangu posete TC Galeriji i trošenju tih para na lekove.

 

 

 

Koju gadost tačno? Da se Exumova povreda fingirala do odluke EL o suspenzijama? 

 

I kada je izašao snimak sa aerodroma kako ide na štakama i ne može da se osloni na nogu, rekao sam vam da će igrati.

 

Nije da je potrebna neka stručnost. Ni kad vidiš baru u liftu, ne moraš biti urolog pa pomisliti da lift prokišnjava.

 

Uostalom nebitno. Sigurno ga tada niko nije nazivao ostojinim dripcem i pizdom.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, weedman said:

 

2:0 u slanju u policiju na kmečanje  :fantom:

Biće još toga, koliko god bude potrebno.

Link to comment
Posted (edited)
11 minutes ago, nenad said:

 

radi sta mislis da treba. samo nisam od tebe ocekivao da ides na zicer, kraljev post, kao i mnogi negovi, su ispod svakog nivoa. jel zaista ocekujes od njega da preispita svoj stav? sta je bila poenta tvog posta? 

To što mi je van ovih kkp/kkcz tema izuzetan forumaš, pa očigledno pokušavam da ispravim krive Drine.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Biće još toga, koliko god bude potrebno.

 

volite da provocirate pa kad dobijete po labrnji tričite u policiju?  ja sam mislio da niste takvi :fantom:

Link to comment

1. Debil Lazarević provocira

2. Debil Naneli ga udara u glavu

3. Debili iz Arene telefonima snimaju televizore na kojima idu snimci sa kamera, nema integralnih snimaka, fale delovi

4. Debili iz uprava se pičkaraju preko retardiranih saopštenja

5. Mi debili provodimo ovako lepo popodne baveći se svim ovim debilima iznad

 

Jebeš ti ovo.

  • +1 7
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 4
Link to comment

Valjda je Lazarevic pitao Nanelija koja mu je omiljena knjiga, a svi znamo da je ovaj nepismen i da ne zna da cita. Iznervirao se jer je primitivac i samo na taj nacin zna da resi probleme

Link to comment

Ja iz svega ovoga vidim samo jedno rešenje dok nije kasno - ukloniti čovića is košarke da više ne bude ovakvih režija i papazjanija.

Dosta nam je svima zla naneo.

  • +1 4
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, shimpr said:

Mozda se i prvi put u istoriji desilo da Hrvat brani Srbina od Amerikanca

Mozda, fali snimak, jos uvek, al zasigurno znamo da je brat Hrvat odbranio Amera od linca razularene Srbende sa razbijenom arkadom. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

Ja iz svega ovoga vidim samo jedno rešenje dok nije kasno - ukloniti čovića is košarke da više ne bude ovakvih režija i papazjanija.

Dosta nam je svima zla naneo.

Ovo jeste potreban uslov. Da li i dovoljan, docekacemo da vidimo, valjda

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

Ja iz svega ovoga vidim samo jedno rešenje dok nije kasno - ukloniti čovića is košarke da više ne bude ovakvih režija i papazjanija.

Dosta nam je svima zla naneo.

Čović instruisao Nanelija da hvata za gušu i udara u glavu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...